Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

Pytanie techniczne- w związku z tym że przesyłki bardzo poszły w górę ( w sumie jak wszystko ) czy po zakończeniu bazarku można rzeczy dla danej osoby wystawić na Vinted i tam zrobić transakcję zarówno płatniczą jak i wysyłkową?
Zbieram się z bazarkiem z kosmetykami ale jak sobie pomyśle że ktoś kupi tusz do rzęs za 10zł a wysyłka go wyniesie 17zł paczkomatem to mija się to z celem. Orlen paczka niby 12zł ale wprowadziła drukowanie etykiet a drukarki brak.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2023 o 12:55, Kmicic666 napisał:

Pytanie techniczne- w związku z tym że przesyłki bardzo poszły w górę ( w sumie jak wszystko ) czy po zakończeniu bazarku można rzeczy dla danej osoby wystawić na Vinted i tam zrobić transakcję zarówno płatniczą jak i wysyłkową?
Zbieram się z bazarkiem z kosmetykami ale jak sobie pomyśle że ktoś kupi tusz do rzęs za 10zł a wysyłka go wyniesie 17zł paczkomatem to mija się to z celem. Orlen paczka niby 12zł ale wprowadziła drukowanie etykiet a drukarki brak.

Myślę, że to do uzgodnienia indywidualnie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2023 o 08:39, Kmicic666 napisał:

ok czyli nie ma regulaminowych przeciwskazań do takich transakcji i jest to kwestia indywidualna do uzgodnienia z kupującym.
Dzięki 🙂

Możesz wystawić na Vinted i wrzucić reklamę tutaj

W reklamie napisz, dlaczego tam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 11.04.2023 o 12:55, Kmicic666 napisał:

Pytanie techniczne- w związku z tym że przesyłki bardzo poszły w górę ( w sumie jak wszystko ) czy po zakończeniu bazarku można rzeczy dla danej osoby wystawić na Vinted i tam zrobić transakcję zarówno płatniczą jak i wysyłkową?
Zbieram się z bazarkiem z kosmetykami ale jak sobie pomyśle że ktoś kupi tusz do rzęs za 10zł a wysyłka go wyniesie 17zł paczkomatem to mija się to z celem. Orlen paczka niby 12zł ale wprowadziła drukowanie etykiet a drukarki brak.

to juz lepiej na OLX, taniej wyjdzie. Ale w obu serwisach trzeba pamiętać o opłacie dla nich i wtedy ta różnica z samodzielna wysyłka jest niewielka

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2023 o 19:46, NikaEla napisał:

to juz lepiej na OLX, taniej wyjdzie. Ale w obu serwisach trzeba pamiętać o opłacie dla nich i wtedy ta różnica z samodzielna wysyłka jest niewielka

 

Szczerze mówiąc nie wystawiałem nigdy nic z wysyłką więc się nie znam. Czyli są pobierane jeszcze jakieś opłaty?
Bo to chyba ta ochrona czy tam ubezpieczenie ale to nie są myślę duże pieniądze.
Po majówce chcę się zabrać za bazarek i cały czas myślę jak to mądrze ogarnąć 😕

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2023 o 14:47, Kmicic666 napisał:

Szczerze mówiąc nie wystawiałem nigdy nic z wysyłką więc się nie znam. Czyli są pobierane jeszcze jakieś opłaty?
Bo to chyba ta ochrona czy tam ubezpieczenie ale to nie są myślę duże pieniądze.
Po majówce chcę się zabrać za bazarek i cały czas myślę jak to mądrze ogarnąć 😕

na Vinted to 2,90 + 5%  na OLX nie wiem jak liczą ale podobnie wychodzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...