Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

super pomysl z bazarkiem
ja tez mam troche rzeczy, tylko nie wiem jak mam to wystawiac. tu spis a do kazdej rzeczy nowy watek? troszku sie gubie:roll:

zastanawialam sie czy nie wystawic na allegro, tylko nie wiem czy podawac swoje konto czy alarmowego??? zeby nie bylo zamieszania to lepiej na moje, tylko nie chce za chwile byc podejrzana o oszustwo :diabloti: :evil_lol:
sama juz nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']super pomysl z bazarkiem
ja tez mam troche rzeczy, tylko nie wiem jak mam to wystawiac. tu spis a do kazdej rzeczy nowy watek? troszku sie gubie:roll:
[/quote]

Tak, bo trzeba miec gdzie licytowac. Tu spis i osobne watki, bo inaczej sie pogubimy :)

Pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Obawiam sie tylko, że jak na PWP każdy z nas założy osobny wątek o swoich aukcjach - to psy w potrzebie spadną na kolejne strony, a one są najważniejsze.
Może ktoś z moderatorów mógłby założyc osobny temat z bazarkiem i tam byłyby nasze wątki, jeśli pisze glupoty wybaczcie bo się nie znam, ale inaczej to będzie kanał.

Link to comment
Share on other sites

supergoga-dokladnie to samo pomyslalam. jak kazdy zalozy watek do powiedzmy 20/30 swoich rzeczy to na pierwszych stronach beda tylko aukcje. popieram zalozenie odrebnego watku pt. bazarek/aukcje, a moze da sie nawet zrobic podfora, czyli podzial na ksiazki, ubrania, bizuterie itp.
czyli stworzymy sobie mini allegro :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='la_pegaza']podnosze :)

lavinio:

-klimt 15 zł, tak??

- czy bEdzie obiecany spis wszystkich książek?

- czy kasa idzie na Antka czy jeszcze kogoś ??

do Wrocławia:

gdyby ktoś licytował to proponuje zrzucic sie na wysylke na 1 adres :)[/quote]

alez oczywiście :lol:

Link to comment
Share on other sites

jestem, jestem

czyli La Pegaza - Klimt
Lulka - Secesja i Art Deco

potrzebny mi będzie adres do wysyłki

koszt wysyłki ( około 6.5 zł za jeden album, priorytetem proponuję podzielić między nas - połowę Wy, połowę ja )

nr konta podam na pw. Kasa pójdzie na Antka, a jeśli nie będzie potrzeby ( tak też być może ), to pójdzie na leczenie buldożki Maji, która jest na tymczasie u Maupa4 ( wątek na buldożkach pt. :Buldożek na Paluchu )

Link to comment
Share on other sites

Hej Lavinio! Byłabym zainteresowana Witkacym, Klejnotami Świata, Kamieniami Szlachetnymi i Biżuterią Wiktoriańską. Do przelewu potrzebuję jednak międzynarodowych numerów banku (SWIFT i IBAN (BIC) Jeżeli byłaby możliwość wysyłki przed końcem sierpnia, brat przyjeżdża do mnie we wrześniu i mógłby je dla mnie zabrać - co byłoby prostszym rozwiązaniem niż kombinowanie z wysyłką za granicę... Z góry dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

porządkuję;

Cezanne
Skarby Świata
Pałace Świata
Antyczny Świat
Wojciech Kossak
Malarstwo Polskie
Degas
Antyki
Witkacy - sprzedana
Tiffany
Klejnoty Swiata - sprzedana
Miśnia
Wielka Encyklopedia Antyków
Klimt - sprzedana
Ermitaż
Dzieje Archeologii
Art Deco - sprzedana
Matejko
Galle
Impresjonizm
Rosenthal
Porcelana Europejska
Secesja Europejska - sprzedana
Kamienie Szlachetne - sprzedana
Style w Architekturze
Biżuteria Wiktoriańska - sprzedana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Pomysł na miau się super udaje, tylko jak tam jest ze znajdowaniem i szukaniem, bo zaczynam się gubić. Jesli za chwilę będzie 10-15 stron, jak to wszystko znajdziemy - kto już licytował, jaka cenę osiągnęło. Poproszę koleżankę z miau, też zalogowana na dogo - może tam wyjasni albi w każdym razie mnie - bo nie chcę bałaganu.
Tez mam np. filmy DVD do sprzedania. Cena wyściowa no nie wiem, może 10 zł.
Chciałabym przeznaczyć pieniądze na pomoc dla Dragona.
Turner &Hooch
Po wieczne czasy - fantastyczna baśń o świecie magii
Arjuna córka Ziemi - 2 płyty - cena 15 zł
Psiak w tranpkach

Film CD
Transylwania 6-5000 -komedia o wampirach z absurdalnym humorem - 8 zł


Gra CD
Persian Wars - przygodowa stratedia z tysiąca i jednej nocy - 8 zł.[/quote]


Przypomniałam sobie, że tez cos wstawiałam, postaram sie także jeszcze poszukac innych rzeczy. Na kocim bazarku ida jak burza - biżuterie, kubeczki, talerzyki, wszystko. Może i nasz sie rozkręci, ale przydałoby się to osobne podforum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...