Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Zaginęły wszystkie moje bazarki z 2016 roku. Nie ma ich w żadnej mojej zawartości, nie ma też postów, które na nich pisałam.

Czy ktoś z Was miał taką sytuację? Czy jest szansa na odzyskanie tych bazarków?

Bazarki były rozliczone, ale chciałam wykorzystać zdjęcia i opisy niesprzedanych fantów.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2017 o 21:23, jola&tina napisał:

Zaginęły wszystkie moje bazarki z 2016 roku. Nie ma ich w żadnej mojej zawartości, nie ma też postów, które na nich pisałam.

Czy ktoś z Was miał taką sytuację? Czy jest szansa na odzyskanie tych bazarków?

Bazarki były rozliczone, ale chciałam wykorzystać zdjęcia i opisy niesprzedanych fantów.

Mój jedyny bazarek z zeszłego roku też zniknął... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zwracam się z prośbą o pomoc w zorganizowaniu bazarku.  Wydawało mi się, że bazarek to dobry pomysł na uzyskanie dotacji od ludzi, którzy z nieufnością podchodzą jak się ich prosi o pieniądze, ale chętnie wspomogą psy w innej formie. Nazbierałam więc około 30 fantów, są to nowe rzeczy, książki, kosmetyki,obrus, szal itd. i znalazłam się w kropce, co dalej? Mogę zrobić zdjęcia i opisy do tych fantów, wstawić je na Dogo, mogę je wysłać.  Ale jak zorganizować wpłaty i rozliczenia? Sama nie dam rady.  Za pieniążki z bazarku w (50% kwoty) chciałabym przeznaczyć na zakup karmy dla Apoloniusza, pieska którego poznałam u Kwiaciarenki a resztę dla innego pieska w potrzebie.

Kiejciu, która prowadzi wątek Kwiaciarenki, wspomaga mnie jak może swoimi radami, sama mi wybrała Apoloniusza ale niestety nie ma czasu, żeby poprowadzić bazarek, bo ma swojej pracy mnóstwo (rozlicza swój bazarek). Ja nie mogę czekać  z bazarkiem ponieważ moi znajomi już się dopytują co z tymi rzeczami co mi dali na Bazarek Apoloniusza. Nie chciałabym ,żeby sobie pomyśleli, że przywłaszczyłam sobie ich rzeczy. 

Czy ktoś pomógłby w rozliczeniach lub przyjął moje fanty na bazarek, z którego 50% za wpłat mogłabym zakupić karmę dla Apoloniusza?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

 jak zorganizować wpłaty i rozliczenia?

Normalnie :)

Każdemu, kto kupił, podasz w PW konto do wpłat i poprosisz o adres. Po otrzymaniu wpłaty napiszesz w bazarku, że doszła i wyślesz fant.

Potem podsumujesz uzyskane pieniążki i podzielisz między pieski, przelejesz na konto celu.

Można każdego kupującego podliczyć indywidualnie - za fanty dla psów + za wysyłkę dla Ciebie - a można też zebrać łączną kwotę od wszystkich i od niej odjąć łączne opłaty pocztowe. Musisz tylko napisać jaką formę zastosujesz.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, rozi napisał:

Normalnie :)

Każdemu, kto kupił, podasz w PW konto do wpłat i poprosisz o adres. Po otrzymaniu wpłaty napiszesz w bazarku, że doszła i wyślesz fant.

Potem podsumujesz uzyskane pieniążki i podzielisz między pieski, przelejesz na konto celu.

Można każdego kupującego podliczyć indywidualnie - za fanty dla psów + za wysyłkę dla Ciebie - a można też zebrać łączną kwotę od wszystkich i od niej odjąć łączne opłaty pocztowe. Musisz tylko napisać jaką formę zastosujesz.

Rozi, dziękuję postaram się ogarnąć, martwię się tylko, że coś żle zrobię. Mam około 30 fantów i nie wiem czy to wystarczą na bazarek czy za mało czy są wystarczająco atrakcyjne, żeby je kupić. Czyli robię zdjęcia i opisy, wstawiam bazarek na wątku Kwiaciarenki, czekam, bo może ktoś coś kupi, dalej według Twojej instrukcji, potem dokładnie ile od kogo uzyskałam i paragon co za te pieniądze kupiłam. Zależy mi aby bazarek był transparentny i żeby jasno było pokazane jak zostały wydatkowane pieniądze, bo moi znajomi nie brali udziału w takich akcjach. Przygotuję bazarek po powrocie  po 6 maja, mam stres z bazarkiem, ale Kwiaciarenka i Apoloniusz naprawdę potrzebują wsparcia, byłam tam i widziałam na własne oczy, ze każdy grosz się przyda. W zasadzie nigdy myślałam o pomocy dla psów. Dopiero jak przygarnęliśmy Leosia to uświadomiliśmy sobie, że możemy zrobić coś więcej i dla innych piesków, dlatego ta akcja z bazarkiem.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Rozi, dziękuję postaram się ogarnąć, martwię się tylko, że coś żle zrobię. Mam około 30 fantów i nie wiem czy to wystarczą na bazarek czy za mało czy są wystarczająco atrakcyjne, żeby je kupić. Czyli robię zdjęcia i opisy, wstawiam bazarek na wątku Kwiaciarenki, czekam, bo może ktoś coś kupi, dalej według Twojej instrukcji, potem dokładnie ile od kogo uzyskałam i paragon co za te pieniądze kupiłam. Zależy mi aby bazarek był transparentny i żeby jasno było pokazane jak zostały wydatkowane pieniądze, bo moi znajomi nie brali udziału w takich akcjach. Przygotuję bazarek po powrocie  po 6 maja, mam stres z bazarkiem, ale Kwiaciarenka i Apoloniusz naprawdę potrzebują wsparcia, byłam tam i widziałam na własne oczy, ze każdy grosz się przyda. W zasadzie nigdy myślałam o pomocy dla psów. Dopiero jak przygarnęliśmy Leosia to uświadomiliśmy sobie, że możemy zrobić coś więcej i dla innych piesków, dlatego ta akcja z bazarkiem.

musisz utworzyć nowy wątek a link do bazarku wrzucić na wątek Kwiaciarenki.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Dzieki. Poproszę o wszelkie wskazówki, aby wyszło dobrze.

Wyjdzie dobrze :) Jak będziesz miała jakieś pytania, możesz pisać do mnie na PW. Chętnie pomogę. Ja też kiedyś "raczkowałam" na bazarkach i o wszystko pytałam.

Przeczytaj najpierw regulamin bazarków a potem do roboty :) :)

Link to comment
Share on other sites

W drodze wyjątku czy byłaby możliwość ,by pozwolono mi na działanie bazarku dłużej,niż miesiąc od napisania pierwszego postu,tworzyłam bazarek od 2 kwietnia,ale ponieważ córka moja idzie do komunii w tym miesiącu i kupę spraw na głowie,to dziś dopiero skończyłam dodawać ostatnie fanty,więc już wczoraj minął miesiąc,czy muszę cały bazarek od nowa wrzucać?Ktoś się orientuje który mod może mi odpowiedzieć na to pytanie?

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, tatankas napisał:

W drodze wyjątku czy byłaby możliwość ,by pozwolono mi na działanie bazarku dłużej,niż miesiąc od napisania pierwszego postu,tworzyłam bazarek od 2 kwietnia,ale ponieważ córka moja idzie do komunii w tym miesiącu i kupę spraw na głowie,to dziś dopiero skończyłam dodawać ostatnie fanty,więc już wczoraj minął miesiąc,czy muszę cały bazarek od nowa wrzucać?Ktoś się orientuje który mod może mi odpowiedzieć na to pytanie?

myślę,że nie musisz się martwić admina na bazarku to już chyba ze dwa lata nikt nie widział.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, devoner napisał:

myślę,że nie musisz się martwić admina na bazarku to już chyba ze dwa lata nikt nie widział.

Pianka  mi odpowiedziała już następnego dnia :) wyjątkowo mogę go otworzyć  :) 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, tatankas napisał:

Pianka  mi odpowiedziała już następnego dnia :) wyjątkowo mogę go otworzyć  :) 

Ty i tak - przy mnie - jesteś szybka. Ja zaczęłam robić bazarek na początku stycznia i dopiero teraz miałam go kończyć... Jednak po Twoim wpisie myślę, że go od razu zamknę i zacznę robić nowy :-). Żeby się nie narażać :-). 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 3.05.2017 o 23:25, tatankas napisał:

W drodze wyjątku czy byłaby możliwość ,by pozwolono mi na działanie bazarku dłużej,niż miesiąc od napisania pierwszego postu,tworzyłam bazarek od 2 kwietnia,ale ponieważ córka moja idzie do komunii w tym miesiącu i kupę spraw na głowie,to dziś dopiero skończyłam dodawać ostatnie fanty,więc już wczoraj minął miesiąc,czy muszę cały bazarek od nowa wrzucać?Ktoś się orientuje który mod może mi odpowiedzieć na to pytanie?

 

Dnia 4.05.2017 o 20:46, AlfaLS napisał:

Ty i tak - przy mnie - jesteś szybka. Ja zaczęłam robić bazarek na początku stycznia i dopiero teraz miałam go kończyć... Jednak po Twoim wpisie myślę, że go od razu zamknę i zacznę robić nowy :-). Żeby się nie narażać :-). 

Dziewczyny, ja przygotowuję bazarki w ten sposób, że robię zdjęcia, obrabiam i robię opisy najpierw tylko na komputerze (jakiś notatnik najzwyklejszy albo poważniejszy edytor) i dopiero, jak mam komplet, to wstawiam na dogo. I nie mam problemów z czasem dogo-bazarkowo-regulaminowym. :) Ponadto, gdyby dogo gdzieś wywiało, to mam jak odtworzyć bazarek, a i jak coś się nie sprzeda, to mam łatwy dostęp do zdjęć i opisów do ponownego wystawienia. :)

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, inka33 napisał:

Dziewczyny, ja przygotowuję bazarki w ten sposób, że robię zdjęcia, obrabiam i robię opisy najpierw tylko na komputerze (jakiś notatnik najzwyklejszy albo poważniejszy edytor) i dopiero, jak mam komplet, to wstawiam na dogo. I nie mam problemów z czasem dogo-bazarkowo-regulaminowym. :) Ponadto, gdyby dogo gdzieś wywiało, to mam jak odtworzyć bazarek, a i jak coś się nie sprzeda, to mam łatwy dostęp do zdjęć i opisów do ponownego wystawienia. :)

Mogę podkraść patent?????????

Ja w dodatku dostałam fanty na bazarek od dotta1311. Jest ich dość dużo więc już mi trochę przeszkadzają a w dodatku jeszcze trochę i dotta pomyśli, że sobie te rzeczy podebrałam k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_7e_orig..  

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, AlfaLS napisał:

Mogę podkraść patent?????????

Ja w dodatku dostałam fanty na bazarek od dotta1311. Jest ich dość dużo więc już mi trochę przeszkadzają a w dodatku jeszcze trochę i dotta pomyśli, że sobie te rzeczy podebrałam k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_7e_orig..  

A myślisz, że po co to tutaj napisałam...?! :))))

 

To jeszcze jeden "patent", który stosuję od... lat, czyli odkąd mi po raz pierwszy wywaliło w kosmos długi post. :///

Po napisaniu posta Ctrl+a (zaznacz) i Ctrl+c (kopiuj), potem wyślij. jak jest OK, to nic, a jak wywali, to Ctrl+v (wklej), tylko najpierw F5 (odśwież) i sprawdzam, czy post jest czy nie, bo czasem się jednak napisze, ale nie widać, a potem robią się duble (chociaż to częściej się zdarzało przed ostatnią dogo-zmianą). :))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2017 o 20:20, jola&tina napisał:

Wyjdzie dobrze :) Jak będziesz miała jakieś pytania, możesz pisać do mnie na PW. Chętnie pomogę. Ja też kiedyś "raczkowałam" na bazarkach i o wszystko pytałam.

Przeczytaj najpierw regulamin bazarków a potem do roboty :) :)

Wzięłam się do roboty:) Zrobiłam zdjęcia i opisy. I osłabłam, bo jak rozliczać?  Na szczęście Keijciu  przybyła na pomoc i Apoloniusz będzie miał swój  bazarek. Bardzo, bardzo dziękuję Kiejciu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Wzięłam się do roboty:) Zrobiłam zdjęcia i opisy. I osłabłam, bo jak rozliczać?  Na szczęście Keijciu  przybyła na pomoc i Apoloniusz będzie miał swój  bazarek. Bardzo, bardzo dziękuję Kiejciu.

W razie czego mogę pomóc wystawić bazarek,ale dopiero po 20 maja,bo komunia córy i ledwo swoje ogarniam teraz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...