Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie tematu


Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no bo jak kiedys do mnie powiedziala jednaosoba jak poprosilam o pomoc dla kotow i mialam inne zdanie niz inni:że wadowice nie sa pępkiem swiata.........
wiec dostosowuje sie do tego i wiecej pomocy od nikogo nie chce

jesli wiec bede miec hcore zwierzaki zwroce sie o pomoc do moich wetow, jesli znajde jakiegos rannego chorego kota/psa jako ze u nas nie ma tozu itp zaniose go do lecznicy i uspie, ratowac i pograzac sie dlugiem zeby potem mnie zgnoili i dupe obrobili nie bede.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabusia']no bo jak kiedys do mnie powiedziala jednaosoba jak poprosilam o pomoc dla kotow i mialam inne zdanie niz inni:że wadowice nie sa pępkiem swiata.........
wiec dostosowuje sie do tego i wiecej pomocy od nikogo nie chce

jesli wiec bede miec hcore zwierzaki zwroce sie o pomoc do moich wetow, jesli znajde jakiegos rannego chorego kota/psa jako ze u nas nie ma tozu itp zaniose go do lecznicy i uspie, ratowac i pograzac sie dlugiem zeby potem mnie zgnoili i dupe obrobili nie bede.[/QUOTE]

Czy Ty zapomnialas o naszej pomocy finansowej, nawet nie dostalam slowa podziekowania , a 60zl czy wiecej nie chodzi piechota. Pare ciotek niezle ci pomogly finansowo jedna nawet ponad 113zl za weta.Jak Ty z nami postepujesz? Otwieramy serce, a Ty ma nas w doooopie???? Czy jestes osoba niezrownowazona, kazdy moze miec odmienne zdanie, to tzw. demokracja ale dialog mozliwy. Zamknac watek to zadna sztuka jak sie chce zeby ciotki nie wiedzialy co sie dzieje z twoimi zwierzakami. Jak nie chcesz prowadzic watku to go przekaz komu innemu. Nie doprowadzaj nas do ostatecznosci, TOZ czy inna organizacja moze ci zabrac zwierzeta jak sa zaniedbane, a wyraznie na to wskazuja fakty. Nie sztuka jest zabieranie chorych zwierzatek do siebie ale jak nie ma sie srodkow na ich leczenie, utrzymanie to lepiej nie brac nadmiaru obowiazkow na swoja glowe bo to nie powazne, swiadczy o Twojej niestabilnosci psychicznej. Miej odwage cywilna i nie zamykaj tego watku ....czekam na Twoja odpowiedz, nie badz tchorzem !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z moją poprzedniczką.

Ja uważam, że od początku ten watek był roszczeniowy,
Szkoda tylko tych zwierzątek..
Ja mam kilkadziesiąt zwierząt (także takich nieuleczalnie chorych) pod opieką i na nikogo winy/opieki/finansów nie zrzucam, a zarabiam 3 razy mniej niż jeszcze rok temu. Zamiast ciągle narzekać - działam.
Cieszę się, bo są u mnie - bezpieczne.
Jak czytam te wpisy i ciągłe niezadowolenie -
mam ochotę napisać Ci sabusia - dawaj to zwierzę i przestań już się nad wszystkim użalać.

[quote name='coronaaj']Czy Ty zapomnialas o naszej pomocy finansowej, nawet nie dostalam slowa podziekowania , a 60zl czy wiecej nie chodzi piechota. Pare ciotek niezle ci pomogly finansowo jedna nawet ponad 113zl za weta.Jak Ty z nami postepujesz? Otwieramy serce, a Ty ma nas w doooopie???? Czy jestes osoba niezrownowazona, kazdy moze miec odmienne zdanie, to tzw. demokracja ale dialog mozliwy. Zamknac watek to zadna sztuka jak sie chce zeby ciotki nie wiedzialy co sie dzieje z twoimi zwierzakami. Jak nie chcesz prowadzic watku to go przekaz komu innemu. Nie doprowadzaj nas do ostatecznosci, TOZ czy inna organizacja moze ci zabrac zwierzeta jak sa zaniedbane, a wyraznie na to wskazuja fakty. Nie sztuka jest zabieranie chorych zwierzatek do siebie ale jak nie ma sie srodkow na ich leczenie, utrzymanie to lepiej nie brac nadmiaru obowiazkow na swoja glowe bo to nie powazne, swiadczy o Twojej niestabilnosci psychicznej. Miej odwage cywilna i nie zamykaj tego watku ....czekam na Twoja odpowiedz, nie badz tchorzem !!!!![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']... ale odnoszę wrażenie, że to młoda osoba i problemy ja przerosły co oczywiście nie tłumaczy w żaden sposób wypowiadania takich myśli nawet jeśli nachodzą w największym stresie.
[/QUOTE]

Chyba to prawda, Sabcia masz za duzo problemow, nie potrafisz przyjac zadnej krytyki, naszych rad, etc... Watek nie byl roszczeniowy chodzilo o twojego pudelka zeby go leczyc...zaczelysmy zbierac pieniadze zeby ci pomoc. O kotkach na poczatku nawet nie wiedzialysmy. Dalej nic nie piszesz jaki stan pudelka, czy leczony co z nim???? Zajelas sie kotkami , innymi zwierzatkami , a co z pudelkiem? Dalej nie wiemy zreszta twoja arogancja przerolsla ciotki pudelkowe, poprostu wyniosly sie z watku z malymi wyjatkami.
Dalej nie rozumiesz, ze jestesmy na Dogo nie po to zeby sie klocic ale pomagac psom w potrzebie. Website kotkow jest na miau tam trzeba umieszczac prosby o pomoc, na dogo sporadycznie umieszczamy, pomagamy kotkom, innym zwierzatkom, a Dogo od nazwy zajmuje sie pieskami w potrzebie.

Edited by coronaaj
edit
Link to comment
Share on other sites

cooronaj jakie 130zl?
przez kogo zostaly przeslane? nic o tym nie wiem........(czy to bylo za te szampony?)
martka wyslala jakas kase to poszlo na weta wtedy no i ona robila badania w labie
po pierwsze to zwierzaki sa leczone..................nie zycze sobie rzeby ktos zarzucal mi ze ich nie lecze
zabuliłam za kota w bielsku 750 zl w wad 900 zl
gdybym nie chciala ich leczyc to bym tego nie robila,jak mozecie pisac ze znecam sie nad zwierzakami?
jestescie wredne napprawde:(

Edited by sabusia
Link to comment
Share on other sites

Sabusia - wyjaśniam
Coronaaj nie pisała 130 zł, tylko 113 zł to po pierwsze, a po drugie pisała o 60 zł
Te pieniążki ja mam cały czas dla Ciebie od coronaaj gdybyś zdecydowała się na leczenie w Krakowie. To już z coronaaj wyjaśniłam
Dlaczego się tak denerwujesz?

Link to comment
Share on other sites

dlaczego sie denerwuje?
cooronaj napisala że znecam sie nad zwierzami i mam zaniedbane-dzieki wielkie naprawde!
nigdy w zyciu nie skrzywdzilabym zwierzaka ot co.
prosze bardzo jak ktos chce niech wzywa do mnie TOZ.
niech wezma 10 letnia sabe i 10 letnia kotke do schronu gdzie umra bo nikt ich nie wezmie........albo inne zwierzaki je zagryza.............

prosze bardzo,

130 zl na diagnostyke w krk na pewno nie wystarczy, nie chce tych pieniedzy
za samo wejscie do lecznicy buli sie 50 na wstepie.
nie chce ciagnąc tego watki i klotni.
chce zakonczyc watek..
prosze o zmkniecie
wtataro masz moj numer zawsze mozesz zadzwonic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabusia'][B]prosze zamknac temat[/B][/QUOTE]

tyle ludzi placilo kase na leczenie Blekiego, martwilo sie a Ty teraz zamykasz watek bo obrazilas sie na caly swiat?!

ile razy slyszalam, ze podetniesz sobie zyly i zebym zajela sie Twoimi zwierzakami?
Anka Ty musisz isc do lekarza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...