Jump to content
Dogomania

Timur już domu nie szuka , zostaje z nami na zawsze !


Gugus24

Czy pomożesz nam rozesłac wątek dalej ?  

6 members have voted

  1. 1. Czy pomożesz nam rozesłac wątek dalej ?



Recommended Posts

Udalo nam sie namierzyc psa.
Aga-ta byla dzis w trasie i zajechala na parking,ale tam go faktycznie nie ma. Natomiast jest w schronisku w Olkuszu.....Agata rozmawiala z kierownikiem,psa mozna zabierac, inaczej pojedzie do schronu do Jastrzebia.
Jesli juz wiec elajo minelo te pare dni, ktore potrzebowalas na kojec i mozesz go zabrac to trzeba to zrobic jak najszybciej. Z transportem na pewno ktos by pomogl.
Szkoda psa.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE="3"][COLOR="#000080"][CENTER][B]Zapraszamy na manifestację w sprawie mordowni w Dyminach. Przyłączcie się, pokażmy kieleckim urzędasom,
ilu nas jest![/B][/CENTER][/COLOR][/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196014-Walka-o-schron-kielce-dyminy-organizujemy-manifestacj%C4%99-przy%C5%82%C4%85cz-si%C4%99-do-nas[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiem od wczoraj - dowiedziałam się przez przypadek od miejscowego, właśnie miałam to napisać. W piątek faktycznie nie mogłam odczytać tych wiadomości bo tylko rano byłam w biurze póżniej cały dzień w Niepołomicach .Będę sprawdzać co da się i czy jeszcze się da zrobić.Internet mam tylko w pracy dlatego podawałam swój nr.tel.

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek jeszcze w schronie był , do zabrania jak gość powiedział, problem to brak transportu , czas ( ja i to tylko w tym tygodniu mogłabym dojechać około 18-19, a czynne podobno do 16 ), krótki tymczas akurat w tym przypadku do załatwienia.I generalnie utrudniony dostęp do internetu, tylko w pracy jeśli akurat jestem sama w biurze.Organizacyjna klapa , ale nadzieja jeszcze jest.

Link to comment
Share on other sites

Uff psiak już bezpieczny.Wielkie dzięki dla wszystkich - bez Was by się nie udało!!!

Okazało się ,że rudzielec jest faktycznie dużym psiakiem ,ale nie olbrzymim ( strach ma duuuże oczy :evil_lol:) w kaganiec mojego Aresika wchodził mu cały łeb , dobrze że zabraliśmy zapasowy.Psiak w ogólnym zarysie jest taki na azjatę zrobiony ale chyba też jakiś bokser maczał w tym palce ,bo ma taki śmieszny leciutki przodozgryz, jeszcze młody -tak na oko 3-4 lata i co najważniejsze - absolutnie nie agresywny, trochę się boi nowych sytuacji ale lgnie do człowieka.
Jakieś imię pasowałoby mu nadać - może TIMUR bo cała drużyna mu pomagała:lol: ale może też być coś z "muszkieterów" - jeden za wszystkich-wszyscy za jednego!!! Ja już jednego nieszczęśliwie Ciapkiem nazwałam za co mi się do dzisiaj obrywa więc lepiej aby rudzelca ktoś inny ochrzcił- mimo ,że nadal bezdomny to przynajmniej bezimienny nie będzie.
Ogromna prośba- jeśli komuś się uda zrobić zdjęcie rudzielcowi to bardzo proszę o wstawienie tutaj bo jakoś nikt z nas o aparacie nie pomyślał:oops:

Missieek- wiem ,że jestem okropna ale starałam się być całkiem głucha i ślepa aby nic nie wypatrzeć- niestety coś jednak mi w oko wpadło i teraz uwiera- wprawdzie to nie kot ale takie coś jak moja Mucha tyko większe takie niby whelsowato-sznaucerowate w klatce na wprost wejścia...

Link to comment
Share on other sites

Missieek- wiem ,że jestem okropna ale starałam się być całkiem głucha i ślepa aby nic nie wypatrzeć- niestety coś jednak mi w oko wpadło i teraz uwiera- wprawdzie to nie kot ale takie coś jak moja Mucha tyko większe takie niby whelsowato-sznaucerowate w klatce na wprost wejścia...


To chyba nie do mnie ;D ?

Link to comment
Share on other sites

Brawo Elaja za akcję poruszenia nieba i ziemi dla tego psiaka. Bezpieczny to już bardzo dużo - teraz fotki i ...... musi znaleźć dom, tak, jak i Ciapek ! Ciapka nazwałaś, jak nazwałaś - przypadek, (choć on jest Ciacho, trochę nadgryzione przez los, ale wciąż Ciacho! hehe) ale jest super psem i nie może zdarzyć się tak, że nie znajdzie dobrego domu!!!!!!!!!! I w tym przpadku nie może być inaczej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gugus24']Missieek- wiem ,że jestem okropna ale starałam się być całkiem głucha i ślepa aby nic nie wypatrzeć- niestety coś jednak mi w oko wpadło i teraz uwiera- wprawdzie to nie kot ale takie coś jak moja Mucha tyko większe takie niby whelsowato-sznaucerowate w klatce na wprost wejścia...


To chyba nie do mnie ;D ?[/QUOTE]
Oczywiście ,że nie do ciebie- ty chyba Gugus24 jesteś jeśli się nie mylę:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuza1954']elaja jesteś wspaniała-wyrazy uznania za to co zrobiłaś dla tego psa.[/QUOTE]
Zuza1954 - to nie tak , sama bym nic nie zdziałała - tu cały zastęp cioteczek ruszył na pomoc rudzielcowi , mam nadzieję ,że go nie opuszczą i chociaż zaglądać będą:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

W takim razie wyrazy uznania również dla całego zastępu cioteczek.[quote name='elaja']Zuza1954 - to nie tak , sama bym nic nie zdziałała - tu cały zastęp cioteczek ruszył na pomoc rudzielcowi , mam nadzieję ,że go nie opuszczą i chociaż zaglądać będą:crazyeye:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...