Jump to content
Dogomania

Książka "OGAR POLSKI"


samograj

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea100']Bardzo czekamy na ponowne zamieszczenie tych ,zmniejszonych już, fotek :p[/quote]
Jeszcze chwila cierpliwości,
2 suki mają cieczkę Yeti wyje, a ja nie śpię po nocach,jeszcze na dodatek mamy 5-cio mies haszczaka, zwróconego przez właścicieli , bo żleskalkulowali wydatki + chory grzywacz- uszy, brodawczyca i jeszcze wczoraj złamał sobie- wyrwał- pazur . Nie wydalam!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']Jeszcze chwila cierpliwości,
2 suki mają cieczkę Yeti wyje, a ja nie śpię po nocach,jeszcze na dodatek mamy 5-cio mies haszczaka, zwróconego przez właścicieli , bo żleskalkulowali wydatki + chory grzywacz- uszy, brodawczyca i jeszcze wczoraj złamał sobie- wyrwał- pazur . Nie wydalam!!![/quote]
To już kataklizm :crazyeye: Współczuję :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']Jeszcze chwila cierpliwości,
2 suki mają cieczkę Yeti wyje, a ja nie śpię po nocach,jeszcze na dodatek mamy 5-cio mies haszczaka, zwróconego przez właścicieli , bo żleskalkulowali wydatki + chory grzywacz- uszy, brodawczyca i jeszcze wczoraj złamał sobie- wyrwał- pazur . Nie wydalam!!![/quote]
Trzymaj się dzielnie !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie wróciłam z Będzina. Totalny bałagan:mad: . Plan sędziowania niezgodny z harmonogramem(dojechałam po czasie). Nieoznakowany dojazd na wystawę, przynajmniej od strony wschodniej. Miałam sie spotkać z KUMPELką- miałam ze sobą książkę"ogar polski". Wróciłam wściekła, po drodze mało nie staranował nas pirat drogowy(zakręt, ciągła linia, ok. 150km/h wyprzedzał na trzeciego. Na szczęście tylko nas musnął- i natychmiast zniknął za horyzontem. Mamy ocene doskonałą bez lokaty ,bo poza konkurencją - a tak chciałam skończyć championat( podobno miałam szanse, bo suczka, moja konkurentka dostała bdb.):placz: :placz: :placz: Mam pecha , w Krośnie nie wiedzieć czemu mnie nie przyjęli, tu za póżno!!! Nawet nie wiem, kto wygrał!!!???
Ciekawe czy dojadę do Świerklańca???

Link to comment
Share on other sites

To ja mam taką propozycję. Spotkamy się dzień wcześniej na konkursie i dotransportuję Cię do Świerklańca :cool3:.
Dostałam własnie sms-a od Anek, że Jaśmin w Będzinie skończył championat młodzieżowy, wygrał rasę i był 3 na grupie :multi:.
A Marysia z Uną nieźle poszalały w agility przez te dwa dni :multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote=Donia;)]Samograj poprawka, suczka z którą miałaś konkurowac była z naszej hodowli i dostała ocenę doskonała i najlepszą suką w rasie. Wiec nie bądz taka pewna że byś wygrała z nią.[/quote]

Samograj nie napisała, że jest pewna :cool3:. Napisała, że miałaby szansę. A to ma się prawie zawsze jadąc na wystawę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nigdy niczego nie jestem pewna!!!
Jadę na wystawę z myślą:" fajnie byłoby wygrać", ale też jestem realistką i mam na względzie gusta sędziego, gorszy dzień wystawianego psa, silną konkurencję. Bardzo mi przykro,że podałam fałszywe wyniki waszej suni- dobrze, że sprostowaliście. Ja napisałam ,że miałam szansę ,bo ktoś z obserwatorów powiedział mi , że w mojej klasie suka dostała bdb.
Nawet nie wiem jak wasza sunia wygląda. Szanuję każdego konkurenta, nie jestem pazerna na zwycięstwo ( to była moja 3 wystawa).
Wkurza mnie fakt nadinterpretacji ,kąśliwych uwag i czytania miedzy wierszami tego czego nie napisałam!!!
Gratuluję zasłużonego zwycięstwa:multi: :multi: :multi:
Raz jesteśmy na wozie, raz pod wozem i do tego trzeba przywyknąć:razz: :razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote=Donia;)]ale co do konkurentki to raczej była pewna.[/quote]
Czego niby byłam pewna!!! Nie bardzo rozumiem!!! Możecie mi to wyjaśnić!!!
Nie ukrywam ,że jestem wkurzona tymi uwagami - ale... rozumiem równiez waszą reakcję na podanie zafałszowanej oceny. Proszę tylko o przeczytanie bez emocji i prawidłową interpretacje mojego tekstu i wyciągnięcie wniosków co do moich intencji-nikogo nie chciałam urazić!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']Dostałam własnie sms-a od Anek, że Jaśmin w Będzinie skończył championat młodzieżowy, wygrał rasę i był 3 na grupie :multi:.
A Marysia z Uną nieźle poszalały w agility przez te dwa dni :multi:.[/quote]
:multi: :multi: :multi: GRATULUJĘ:multi: :multi: :multi:
I dziękuje za rzeczowe uwagi:razz: :razz: :razz:
Nie chce mi sie już wystawiać żadnego psa - nie nadaję się do szarpaniny. Pomyliłam sie OK- można sie wkurzyć!!! Nie podałam tego jako swoją wiedzę ,lecz zasłyszaną opinie. A cała reszta wypowiedzi urażonej DONI;)pokazuje, że...król jest nagi!!!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
My z wystawy w Będzinie nie jesteśmy zadowoleni, a raczej sędzia na nas suchej nitki nie zostawił :crazyeye:
Że pies fatalnie wystawiany, że strasznie obśliniony, że za chudy (Jaśminka - słyszysz :razz: ) itd, itp....Coż, każdy z nas i przede wszystkim pies może mieć dzień nie do wystawiania się ale bez przesady :p
No, mniejsza z tym, o gustach się nie dyskutuje :eviltong:
Aneek, bardzo gratulujemy wspaniałej lokaty [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/3/55.gif[/IMG]
Samograjko - mnie wprawdzie nie było ale Sławek bardzo liczył, że się zobaczycie :-( (no i ta książka :cry: :flaming: ) Oczywiście również bardzo gratulujemy [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/4/101.gif[/IMG]
Wszystkim gratulujemy [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/4/89.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KUMPELka']
Że pies fatalnie wystawiany,
[quote]

No własnie w Warszawie tez się strasznie na to wkurzał :shake:. a ja myslałam, że widać, ze się staram :angryy:. Ale cóż - do owczarków jeszcze nam daleeeeeeeeko - oczywiście jeżeli chodzi o poziom wystawiania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']No własnie w Warszawie tez się strasznie na to wkurzał :shake:. a ja myslałam, że widać, ze się staram :angryy:. Ale cóż - do owczarków jeszcze nam daleeeeeeeeko - oczywiście jeżeli chodzi o poziom wystawiania.[/quote]

Haniu, jak sędzia przyczepił się też do Ciebie...to co my, maluczcy mamy powiedzieć :razz: Trochę mnie podniosłaś na duchu :kiss_2:
Wogóle powiedział Sławkowi, że z Kumpla to kiepski ogar i taki nie ogarzy:crazyeye: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KUMPELka']Witajcie
My z wystawy w Będzinie nie jesteśmy zadowoleni, a raczej sędzia na nas suchej nitki nie zostawił :crazyeye:
Że pies fatalnie wystawiany, że strasznie obśliniony, że za chudy (Jaśminka - słyszysz :razz: ) [/quote]
hehe :eviltong: no żeberek mu nie czuć, nie wygląda na chudego! A na Jaśminie można się anatomii uczyć - taki chudziutki jest. Aj, ja w ogóle nie rozumiem sędziego. :roll:



[quote]
Aneek, bardzo gratulujemy wspaniałej lokaty [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/3/55.gif[/IMG]
[/quote]
Dzięki Kumpelko i dzięki wszystkim za gratulacje.
Bardzo się cieszę że dotrwaliśmy do porównania w grupie. Pies pokazał mi, że jednak potrafi stanąć jak wryty w postawie wystawowej i stać. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']nie jestem pazerna na zwycięstwo ( [B]to była moja 3 wystawa).[/quote][/B]

[quote name='samograj'] Mamy ocene doskonałą bez lokaty ,bo poza konkurencją - a tak chciałam skończyć championat[/quote]

Oooooo! :crazyeye: To chciałaś bardzo ekspresowo :evil_lol:

[B]Ja również gratuluję wszystkim pieskom i ich właścicielom[/B] :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...