Jump to content
Dogomania

karma PROFINE


annber

Recommended Posts

ja powiem szczerze ze niewiem skad ta karma
ale juz ją zakupiłam w wersji energy wiec.....kształt i wielkosc karmy jest podobna do brita activity , z tym ze granulki tłustsze....no i podobnie pachną ..moze dlatego ze sam kurczak jest w niej i warzywa ?
pytałam sie znajomego psiego dietetyka co mam wybrac acane sport&agility (ładniej pachnie , pewnie dzieki zawartosci rybki) a profine a on odpowiedział ze obie sa bardzo dobre....ale on wybrałby profine bo acana ze wzgledu na duzą zawartosc ziół moze powodowac luźne stolce ....karmimy juz 3 dzien i pies je chetnie....zobaczymy co dalej bedzie ....
a na opinie dalej czekam:D wiec wszyscy uswiadomieni w temacie tej karmy pisac smiało:D

Link to comment
Share on other sites

ja tez niedawno o niej usłyszałam , kupowała bym dalej acane sport ale cena na krakvecie skoczyła ze 160-13,5kg na 185 wiec róznica jest:(
a tutaj cena dobra i podobno karma tez wg tego co mi ten pan odpowiedział , co do wersji light niewiem ale moze warto spróbowac:) ja profine zamawiałam na karma pupila -jest najtaniej i przesyłka powyzej iluś tam gratis :)

Link to comment
Share on other sites

Ja karmię od niedawna dwa pieski suczke i szczeniaczka Profine adult chicken i profine puppy chicken.Jest bardzo smakowita i jestem zadowolony .Kupilem ją w sklepie zoologicznym w krakowie i na pewno przy niej zostanę.Wersję light maja podobno na jagnięcinie.

Link to comment
Share on other sites

raptor - no właśnie na tej jagnięcinie mi się podoba i skład i proporcja białka do tłuszczu. skład na oko ciekawszy niż PPP tez light na jagnięcinie robiony. może tu się zbierze więcej pozytywnych opinii to może za jakiś kolejny worek acany zaryzykuję próbę z czym innym..

Link to comment
Share on other sites

[FONT=AvantGardeCE-Book][SIZE=1][FONT=AvantGardeCE-Book][SIZE=1][FONT=AvantGardeCE-Book][SIZE=1][COLOR=black]Udało mi się zdobyć ulotkę w sklepie w którym kupuję.Sprzedawca mówił że dawkowanie jest na niezłym poziomie.Np. dla psa o wadze 50kg dawkowanie 410g.Jagniecina jest na pierwszym miejscu w składzie więc jest jej sporo w karmie.Jak czytalem sklad innych karm które są droższe(a uznają się za super premium) to w składzie na pierwszym miejscu zawsze zboża a dopiero na drugim mięso.Tu jest tak jak powinno być w karmie z wysokiej półki,dlatego mi się spodobała i wzbudzila zainteresowanie,a cena całkiem przyzwoita.Ma tez probiotyki i prebiotyki,biotyne itd.Szwagier kupił wczoraj dla labradora Profine large(na Royalu leciał wczesniej) i mówił że pies wcina wyśmienicie(wczesniej próbowal Brita i nie bardzo mu podeszła)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][/SIZE]
[FONT=AvantGardeCE-Demi][SIZE=1][FONT=AvantGardeCE-Demi][SIZE=1][FONT=AvantGardeCE-Demi][SIZE=1][LEFT][COLOR=black]SKŁAD SUROWCOWY: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=AvantGardeCE-Book][SIZE=1][FONT=AvantGardeCE-Book][SIZE=1][FONT=AvantGardeCE-Book][SIZE=1][COLOR=black]jagnięcina, ziemniaki,[/COLOR]
[COLOR=black]kukurydza, tłuszcz drobiowy (konserwowany[/COLOR]
[COLOR=black]tokoferolem, źrodłem witaminy E), olej łososiowy,[/COLOR]
[COLOR=black]naturalny wzmacniacz smaku, suszone wysłodki[/COLOR]
[COLOR=black]z burakow cukrowych, suszone jabłka, drożdże[/COLOR]
[COLOR=black]browarniane, pomidory, wyciąg z juki, dodatki[/COLOR]
[COLOR=black]mineralne, DL-metionina, L-lizyna, oligosacharydy[/COLOR]
[COLOR=black]mannozowe, frukto-oligosacharydy, probiotyki,[/COLOR]
[COLOR=black]miedź organiczna, chlorek choliny, cynk organiczny,[/COLOR]
[COLOR=black]magnez organiczny, selen organiczny, biotyna,[/COLOR]
[COLOR=black]niacyna, pantotenian wapnia, witamina A,[/COLOR]
[COLOR=black]witamina B12 suplement, rybofl awiny suplement[/COLOR]
[COLOR=black](źrodło witaminy B2), tiamina (źrodło witaminy B1),[/COLOR]
[COLOR=black]hydrochlorek pirydoksyny (źrodło witaminy B6), kwas[/COLOR][/LEFT]
[COLOR=black]foliowy, witamina D3, witamina E (alfa-tokoferol).[/COLOR]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Z tego co wiem,to mój znajomy hodowca do niedawna zaczął podawac ta karmę,wiec za jakiś czas zapytam go co o niej sądzi. Dostępna jest głównie w sklepach internetowych,cenowo wydaje się byc także atrakcyjna więc można rozważyc jej zakup. Tym bardziej że mamy już kilka pozytywnych opinii na jej temat.

Link to comment
Share on other sites

Karma jest już w dystrybucji w najwiekszych hurtowniach zoologicznych w kraju,tak powiedział mi znajomy sprzedawca ze sklepu zoologicznego,więc powoli zaczyna pojawiać się w sklepach zoologicznych.Na stronie dystrybutora karmy można znaleźć wykaz sklepów zoologicznych które sprzedają PROFINE
podaje adresik z ulotki którą dostałem w sklepie:
[URL="http://www.prozoo.pl"]www.prozoo.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Podrzucę temat - ciekawa jestem czy jest więcej opinii o tej karmie?
Ja wzięłam ostatnio na próbę dla naszego wrażliwca co już od 5 worków jechał na royalu intestinal ze względu na problemy jelitowe i po 3 kg profine junior large breed jest całkiem nieźle.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Tak czytam właśnie wpisy na temat karmy Profine i podziele się z Wami moją opinią.
Moja psinka skończyła parę dni temu worek 15kg Adult chicken&potatos i musze Wam powiedzieć ze pomimo jej wybrednosci co do suchych karm ( najbardziej smakuje pedigree o ile mozna to nazwac karma) wcinała Profine :)
Efekt zmiany karmy:
-koniec z drapaniem się i łupieżem (wcześniej jadła Royal Canin)
- koniec luźnej kupy
-zjadała całe kawałki, a nie przebierała to lubie a tego nie...
-poprawiła się jej kondycja
-chyba ogólnie znów zrobiła się "żywa".

Teraz znów mam zamiar ją kupić ale wersję Energy (dużo biegamy razem) w celu podtrzymania kondycji.
Fakt że na allegro nie ma jej za wiele i ceny są zblizone do siebie, ale to i tak chyba najlepsza cena... 165zł u jednego ze sprzedawców :D a cena sklepowa to ponad 180zł...chyba się zdecyduje

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Cześć,

My jesteśmy po 2 workach w wersji Energy, na którą zdecydowaliśmy się, ponieważ mieliśmy niejadka z za małą wagą. Sunia chętnie je karmę (poprzednio Wolfsblut, wcześniej Acana), chętniej niż wcześniejsze i zazwyczaj znika cała porcja. Dajemy jej troszkę więcej niż na opakowaniu. Sierść super, qpy w miarę OK, a waga nie ruszyła z kopyta, ale sunia się rozwija i w końcu pojawiło się troszkę tłuszczyku pod skórą ;) My jesteśmy zadowoleni.

Edit: w animaliach (z moim rabatem chyba na 4. poziomie) cena spadła poniżej 160 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Karma jak dla mnie o bardzo dobrym składzie kupuje ja od kilku miesięcy i bez zadnych rewolucji skórno-żołądkowych .Psisko ma sie świetnie i jest zadowolone zjada wszystkie granulki kupa jest ok.Sunia ma 8 miesiecy i jest ze schroniska zasłuzyła sobie na dobra karmę.Pozdrawiam i polecam bo karma ma 60-70% mięsa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...