Jump to content
Dogomania

Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje


Lumix

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyszlam na zaproszenie seci i dziekuje za wstawienie w podpisie Kulka :):)

Czy wiesz ile trzeba by uzbierac. Najlepsze byloby jakie domowe dt.

Na watku Owcy, ktory byl w podobnej sytuacji byly 4 osoby chetne, zeby Owce wziac, poszedl do jednej.
Moze wejdz na watek i sie odezwij.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/119443-OWCA-MA-DOM!!!-mix-podhalana-niewidomy[/url]

Ogolnie watek trzeba by rozsylac.........

Link to comment
Share on other sites

[B][U]Rozsyłam wątek kiedy tylko mogę ale bardzo was proszę róbcie to również czym więcej osób wie o Czarusiu tym bardziej rosnął jego szanse na pomoc a zima zbliża się wielkim krokami[/U][/B]
[B][/B]
[COLOR=red]pani Teresa Borcz ma wszystko pozapychane, więc nie mogę się z nią skontaktować w żadem sposób[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Luzia, nie zrozumialam, to u ciebie byloby miejsce za 200 zł miesięcznie? Czy coś pokręcilam?[/QUOTE]

Jak by Sambor poszedł do adopcji. Mam dwa swoje prywatne i mogę brać psa na DT ale tylko jednego (mieszkam w bloku i to na IV piętrze )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Jak by Sambor poszedł do adopcji. Mam dwa swoje prywatne i mogę brać psa na DT ale tylko jednego (mieszkam w bloku i to na IV piętrze )[/QUOTE]
Teraz rozumiem. A tak swoją drogą to fajnie by bylo, żeby Sambor znalazł swój docelowy domek. Tego mu życzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Teraz rozumiem. A tak swoją drogą to fajnie by bylo, żeby Sambor znalazł swój docelowy domek. Tego mu życzę.[/QUOTE]

Biorąc pod uwagę jak długo już czeka to było by super. A pies jest naprawdę niepowtarzalny tak z wyglądu jak i z charakteru :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Czarusia. Psiak bardzo uroczy, ale i biedak, że kraje się serce...:-(

Niestety, deklarację jakąś mogę mu posłać dopiero, gdy któryś z moich deklarowiczów pójdzie do DS...:shake:

Ale na razie będę podnosił wątek i odwiedzał Czarusia, bo widać, że cudne i kochane z niego psisko...;)

Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;NthVAt9TDcA]http://www.youtube.com/watch?v=NthVAt9TDcA[/video]



dzwoniłam do Pani Teresy Borcz i porozmawiałyśmy sobie o [B][COLOR=red]Czarusiu[/COLOR][/B]. Obiecała zajżeć do [COLOR=red][B]Czarusia[/B][/COLOR] lada moment i zobaczymy......
podnoszę Czarusia :-)
dobre cioteczki i wujkowie rozsyłajcie wątek im nas więcej tym szanse [COLOR=red][B]Czarusia[/B][/COLOR] rosną

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...