Jump to content
Dogomania

Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje


Lumix

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Z panią od Czarka rozmawiałam w środę wieczorem, wszystko ok, drepcze a to najważniejsze. Nastała też całkowita asymilacja:lol: z pozostałymi ogonami już się nie boczy i nie stroni od nich, może to po częśc było z tęsknoty, teraz bym go podobno nie poznała. po oblodzonych schodach jest znoszony ale postawiony na ziemi daje jak Pan samochodzik, co cieszy mnie niezmiernie oby jak najdłużej.

Link to comment
Share on other sites

[B]ze styczniowego bazarku[/B] cieniutko, gdyby nie katastrofa z pierścionkiem byłoby 67zł a jest[B] 56zł[/B] łącznie w kasie [B]296,10zł[/B].
Cały dług wynosił 757,03zł. Uregulowałam hotelik [B]240,00[/B]zł zostało [B]517,03zł[/B], w kasie mam [B]296,10[/B]zł czyli do zebrania bazarkami mam już tylko [COLOR=#ff0000][B]220,83zł[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='krolik2014']Wiosna -jak tam Czarek sie miewa czy cos wiadomo[/QUOTE]

Czarek kolibie się jak zwykle, jak to się mówi daje radę, to chłopak o silnej woli tzw. gniotsa nie łamiotsa. Szykuję się do wysłania kolejnej 4-tej już paczki. Bardziej dla Pani Czarka niż dla niego, bo jemu niczego nie brakuje. Pani jest weterynarzem to nieprzemakalne podkłady do gabinetu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Jestem świeżo po rozmowie z panią Czarka. W wielkie upały Czarek odmawiał jedzenia i troszke schudł. Upały zelżały i chłopak nadrabia. Dalej radzi sobie dobrze i to najważniejsze. Szkoda, że tak daleko tęsknię za paszczakiem. W lipcu była Secia, pierwotnie był plan żeby odwiedzić Czarosława ale życie miało swoje plany i nic z tego nie wyszło.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W pazdzierniku minie rok pobytu Czarka w nowym domu Wczoraj rozmawiałam z panią i dostałam MMs(poniżej). Pani dziękowała za paczkę, którą wysłałam w zaszłym tygodniu.

Super o nim opowiada, uwielbiam jej słuchać. Czarosław zajął pozycję w stadzie, nie jest na samym końcu żeby mi tak ktoś nie pomyślał. Zajął miejsce Wyżełła na ławie przy drzwiach żeby mieć kontrolę nad ruchem. Daje radę, chodzi a to dla mnie cud i oby trwał jak najdłużej. Dziękuję zaglądającym cdn.

 

10665123_745482318851856_608565289685235

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...