Jump to content
Dogomania

pogryzły ją psy :( Babuleńka Pegi- siostrzyczka Kapslika. BRAKUJE DEKLARACJI :-(


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='Bjuta']Ghanima podtrzymała deklarację na Pegi! :loveu:[/QUOTE
Dostałam od Ghanimy 50 zł dla Kapsliczka...data 19.10. Napisała mi też lika.Jak pośle to kurcze mam potem zawijaniec z tymi wpłatami....brać sznora i iść na gora....

Link to comment
Share on other sites

Czyli stałe deklaracje dla Pegi póki co wyglądaja tak? ;)

Stałe deklaracje:
10 zł - Mysia_
20 zł - Ingrid44
20 zł - Mama Ingrid44
30 zł - Lilka1771
7 zł - tata Bjuty
13 zł - Bjuta
15 zł - kmurdz
10 zł - BasiaD
10 zł - Agata51
5 zł - Agnieszka103
50 zł - Ghanima

czyli - 190 zł :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla'][quote name='Bjuta']Ghanima podtrzymała deklarację na Pegi! :loveu:[/QUOTE
Dostałam od Ghanimy 50 zł dla Kapsliczka...data 19.10. Napisała mi też lika.Jak pośle to kurcze mam potem zawijaniec z tymi wpłatami....brać sznora i iść na gora....[/QUOTE]
Będzie dobrze! Księgujesz tak jak się należy - Kapsliczkowi wszystko do października włącznie (zaległości też) - cały spadek przechodzi na Pegi (chyba, że ktoś zaprotestuje) i co wpływa na listopad to już Pegusiowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta'][quote name='Syla']
Będzie dobrze! Księgujesz tak jak się należy - Kapsliczkowi wszystko do października włącznie (zaległości też) - cały spadek przechodzi na Pegi (chyba, że ktoś zaprotestuje) i co wpływa na listopad to już Pegusiowe.[/QUOTE]
Godo sie tak: Rozumia ale ni moga pojońć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Kapslik miał 255 zł deklaracji, a za dobe płaciliśmy chyba 8 zł? o ile dobrze pamiętam?
Czyli przy 31 dniowych miesiącach to jest 248 zł... A Pegunia ma 190 zł.[/QUOTE]

Kapsliczkowy DT kosztował 250 zł miesięcznie, niezależnie od ilości dni.To Rambusiowy kosztuje ilość dni x 8 zł.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś króciutko z Kikou. Mówi, że Pegi jest super bystra! No pierwszego dnia to dała Kikou popalić! Tak się sprytnie zaszyła na wybiegu, że ją Kikou po wsi szukała... Ale rano się zameldowała na progu bardzo z siebie zadowolona i odkryła kanapę! Szybko zrozumiała, że właściwie każdego (poza Mongołkiem) można podsiąść i teraz nocuje wyłącznie na kanapie.
Jest też b. sprawna - K. ma tylko 2 psy, które przeskakują deskę zagradzającą drogę do części prywatnej domu. I jednym z nich jest oczywiście Pegi.
Trochę podkula tylną nogę. Kikou pyta - czy tam była pogryziona?

Link to comment
Share on other sites

kochane, ta tylnia nóżka to to o czym pisałam (chyba na pierwszej stronce też), prawdopodbnie Pegi jeszcze dużo wczesniej, zanim trafiła do schroniska miała jakiś wypadek, to jakaś stara sprawa - tak dziwnie sie poruszać pewnie będzie zawsze, ale kompletnie jej to nie przeszkadza w jej super szybkich biegach i poskokach ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam pierwsze wpłaty dla Pegi od:
Bjuta -13 zł :loveu:
Gonia13 - 20 zł :loveu:
Ingrid44 - 40 zł :loveu:za 2 m-ce
Mama Ingrid44 - 40 zł :loveu:za 2 m-ce
Bardzo dziękuję !!!

Będę dysponować pieniążkami Kapslika, bo trzeba zapłacić za listopad kikou, za Pegi.Przecież i tak one przejdą na Pegi.Mam obiecane zaległe wpłaty Kapslikowe, więc jak tylko będą, wtedy zrobię rozliczenie finansów Kapslika.Kikou miała mi też napisać ile jej wysłać za transport Kapsunia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...