Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

Od talerza na stole się zaczyna :evil_lol:

Powiem ci że Barko z tym ślinieniem tez tak ma przy innych psach, bez względu czy suczka czy pies. 

Jedynie na ręce chce jak małe pieski podlecą taka to ciotełka :evil_lol:  :loveu:

 

Ale Kropcia jak była to nie dałaby tak sobie podlecieć jakiemuś psu, zaraz by darła jadaczkę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od talerza na stole się zaczyna :evil_lol:

Powiem ci że Barko z tym ślinieniem tez tak ma przy innych psach, bez względu czy suczka czy pies. 

Jedynie na ręce chce jak małe pieski podlecą taka to ciotełka :evil_lol:  :loveu:

 

Ale Kropcia jak była to nie dałaby tak sobie podlecieć jakiemuś psu, zaraz by darła jadaczkę.

 

Marcel talerze czysci od dawna :evil_lol: Wiec albo progres u niego jest tak niewielki, albo nie musze kombinowac kłódki do piekarnika :evil_lol: 

Marcel tez kiedys reagowal darciem mordy, teraz po prostu sie obwachuje, w spotkaniach z samcami pelna spina :evil_lol: Ale sunie sa faaajne :loveu: Tylko przy niektorych dostaje potwornego slinotoku  :look3:

Link to comment
Share on other sites

 

A wczoraj zaatakowal nas ON  :lol: Uslyszalam za soba zblizajace sie zagrozenie i zobaczylam ONke na pelnym biegu, mysle "no bedzie ciekawie"  :evil_lol: Wpadla pomiedzy moje psy, Figowa ja przegonila pokazujac co mysli o takim wyskakiwaniu z zaskoczenia a Marcel.... dostal slinotoku, gluty kapaly mu z pyska ciurkiem i biegal za suka   :look3:  Macie pomysl czemu on sie bidny tak stresuje przy innych psach czasami?   :nonono2:   

 

Hahaha w nas też tak kiedyś ONek wpadł, Ciap stał jak gapa, Gandi odszedł na bok, a suka go zglebowała  :nonono2:

 

 

A może to zależy od nastawienia/postawy/ emocjach tego obcego psa?

Link to comment
Share on other sites

Hahaha w nas też tak kiedyś ONek wpadł, Ciap stał jak gapa, Gandi odszedł na bok, a suka go zglebowała  :nonono2:

 

 

A może to zależy od nastawienia/postawy/ emocjach tego obcego psa?

Suka w sensie Sonia? :grins: Baba z jajami :evil_lol: 

I tu mnie Marcel zaskoczyl, bo zazwyczaj na taka wylewnosc (obcy pies rzuca sie na niego i chce sie bawic) reagowal braniem nog za pas  :klacz:  :megagrin:  Kiedys spotkalismy jamniczke, obslinil sie na sam jej widok  :siara:   Musza ladnie mu pachniec, innego wytlumaczenia nie mam  :megagrin:  :megagrin:  :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Suka w sensie Sonia? :grins: Baba z jajami :evil_lol: 

I tu mnie Marcel zaskoczyl, bo zazwyczaj na taka wylewnosc (obcy pies rzuca sie na niego i chce sie bawic) reagowal braniem nog za pas  :klacz:  :megagrin:  Kiedys spotkalismy jamniczke, obslinil sie na sam jej widok  :siara:   Musza ladnie mu pachniec, innego wytlumaczenia nie mam  :megagrin: 

Sonia, Sonia... nie bez powodu wszyscy na nią mówią wredna suka :siara:

 

Oj Marcel ma przeboje z tymi psami ;) moje tylko się ślinią jak liżą siuśki suk... :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

 

Sonia, Sonia... nie bez powodu wszyscy na nią mówią wredna suka  :siara:

 

Oj Marcel ma przeboje z tymi psami  ;) moje tylko się ślinią jak liżą siuśki suk...  :nonono2:

 

ONkowaty odpowiednik Figowej :evil_lol: Ja tez wszyscy uwielbiaja :loveu: :evil_lol:

 

Cos sie zaczyna dziac, dzis rano nie odwolal sie od psa... nie chce znowu cieczek w okolicy :placz: 

Link to comment
Share on other sites

U nas dzis przez caly dzien 2° :grins: Snieg spadl, ale tak 50km od miejscowosci w ktorej mieszkamy, caly dzien pada deszcz, a snieg z nocy topnieje i niestety wiele domow zostalo podtopionych, w wielu miejscach drogi sa zamkniete bo woda plynie ulica :shake: Na szczescie ja nie mialam wiekszych problemow dzis z jazda, no moze w paru miejscach mialam gule w gardle czy mi auto nie stanie podczas przebijania sie przez wode na drodze :lol: 

 

Ide z kropami, mam nadzieje ze nie beda chcialy dlugo lazic, bo jest zimno jak.... :evil_lol: 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...