Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']Każdy by się w końcu znudził od tego ciągłego pstrykania fotek :evil_lol:[/quote] [I][B]No ale Figa przynajmniej jakoś leży:cool3:. Moja czasami jak tylko widzi, że trzymam aparat w ręce ucieka na drógą strone ogrodu:evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Jak długo się uczyłas robic takie cuda? Ja próbowałam ale nie mam cierpliwości do takich rzeczy :lol:[/quote] [I][B]hmmm..... kilka dni... ale dopiero po miesiącu mi takie wychodzą jak ten[/B][/I]
[B][/B]
[B][I]btw. myśle nad zmianą avka...[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Wiesz możliwe że widziałam cię kiedyś z Oskarkiem :diabloti: Malec ma może szeleczki??[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Tak, ma takie różowe szeleczki :cool3: a od lipca chodzimy w czerwonej obróżce. w leżajsku byłam pierwsze 3 tyg czerwca, później druga połowa lipca (2tyg) i teraz kilka dni. Kiedy mogłaś mnie widzieć i gdzie dokładnie :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Tak, ma takie różowe szeleczki :cool3: a od lipca chodzimy w czerwonej obróżce. w leżajsku byłam pierwsze 3 tyg czerwca, później druga połowa lipca (2tyg) i teraz kilka dni. Kiedy mogłaś mnie widzieć i gdzie dokładnie :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]Kiedy.. heh nie jestem w stanie tego określić, ale na wakacjach :lol: A widziałam ślicznego yorka na skrzyzowaniu koło stacji :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Kiedy.. heh nie jestem w stanie tego określić, ale na wakacjach :lol: A widziałam ślicznego yorka na skrzyzowaniu koło stacji :cool3:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]czy mówisz o stacji koło biedronki / res.pod kominem?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Jeżeli tak to baaardzo możliwe że to my, jeżeli jednak o innej stacji mowa to chyba nie my, bo innej to nie kojarze :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]czy mówisz o stacji koło biedronki / res.pod kominem?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Jeżeli tak to baaardzo możliwe że to my, jeżeli jednak o innej stacji mowa to chyba nie my, bo innej to nie kojarze :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]Taaaa o tym skrzyżowaniu i o tej stacji :cool3: Czyli jednak was widziałam :cool3: Ja jestem w leżajsku dośc często, mam tam kuzynkę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Taaaa o tym skrzyżowaniu i o tej stacji :cool3: Czyli jednak was widziałam :cool3: Ja jestem w leżajsku dośc często, mam tam kuzynkę :cool3:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]A kojarzysz gdzie jest ulica Opalińskiego?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]wiesz co wymieńmy się na priv nr kom ok? jak będę w Leżajsku będzie nam się łatwiej ze sobą skontaktować :)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a kuzynka to na jakiej ul mieszka? gdzieś przy głównej ulicy? koło biedronki, bliżej klasztoru czy rynku?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]A kojarzysz gdzie jest ulica Opalińskiego?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]wiesz co wymieńmy się na priv nr kom ok? jak będę w Leżajsku będzie nam się łatwiej ze sobą skontaktować :)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a kuzynka to na jakiej ul mieszka? gdzieś przy głównej ulicy? koło biedronki, bliżej klasztoru czy rynku?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]Opalińskiego?? :lol: Dowiem się :)
Kuzynka mieszka na Siedlance, za klasztorem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]ślicznie tu wyszła :loveu: Oskarkowi pewnie sie taka dama spodoba, tylko ciutke za duza będzie, ale to nic :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]Ja sę boje żeby wtedota Oskarkowi krzywdy nie zrobiła :lol: Będziemy uważać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Opalińskiego?? :lol: Dowiem się :)
Kuzynka mieszka na Siedlance, za klasztorem :cool3:[/quote]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]jak jedziesz z rynku w strone klasztora, skrecasz w lewo przed stacja benzynową, kolo Pub'u TRIO, na przeciwko Dworca PKS - stamtad juz nie ma mocnych zeby nie trafic, z dworca do mnie jest kilka minutek :D[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Jak kojarzysz gdzie jest zespol szkół technicznych i gimnazjum bodajze to ja mieszkam miedzy tymi szkolami :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]jak jedziesz z rynku w strone klasztora, skrecasz w lewo przed stacja benzynową, kolo Pub'u TRIO, na przeciwko Dworca PKS - stamtad juz nie ma mocnych zeby nie trafic, z dworca do mnie jest kilka minutek :D[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Jak kojarzysz gdzie jest zespol szkół technicznych i gimnazjum bodajze to ja mieszkam miedzy tymi szkolami :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]W gimnazjum uczy moja ciocia :cool3: Wiem jak do was trafić :D:D:D:D W bloku mieszkacie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ja sę boje żeby wtedota Oskarkowi krzywdy nie zrobiła :lol: Będziemy uważać :diabloti:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]haha a myślisz, że mój da sobie krzywde zrobć :eviltong: w końcu ma zabki co nie :eviltong: ale nie powinno dojśc do żadnych incydentów. Mój z początku będzie niepewny, ale jak tylko poczuje, że ma do czyniena z sucz to ją już nie opuści na krok i nawet ja nie będe w tym momencie dla niego istniała, będzie cały w skovronkach :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]haha a myślisz, że mój da sobie krzywde zrobć :eviltong: w końcu ma zabki co nie :eviltong: ale nie powinno dojśc do żadnych incydentów. Mój z początku będzie niepewny, ale jak tylko poczuje, że ma do czyniena z sucz to ją już nie opuści na krok i nawet ja nie będe w tym momencie dla niego istniała, będzie cały w skovronkach :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]No nie wiem czy będzie taki w skowronkach bo my Figunie pozbawiliśmy kobiecości :lol: Teraz psy jej nie lubia :shake:
Nie wyobrażam sobie spaceru z wredota po leżajsku :lol: Jak włączy wszystkie silniki.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']W gimnazjum uczy moja ciocia :cool3: Wiem jak do was trafić :D:D:D:D W bloku mieszkacie?[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Nie, mieszkamy w tym o to domku [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[URL="http://img63.imageshack.us/my.php?image=p1010015hg7.jpg"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/912/p1010015hg7.th.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[URL="http://img78.imageshack.us/my.php?image=p1010016vp5.jpg"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/8123/p1010016vp5.th.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]teraz już mam nadzieje, ze trafisz :)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...