Jump to content
Dogomania

Czy to wyleczalne ? ;(


Sonata

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowa i mam pytanie;

otóż mam jamnika miniaturke, nie jest młodziakiem ma prawie 9 latek, ale wracając do tematu od jakiegoś tygodnia miał biegunke potem przeszło i znowu się pojawiło do tego w sb wymiotował, trochę jest ospały... byłam dziś u weta zbadał go, pobrał krew (jutro wyniki), stwierdził że możliwe jest uszkodzenie wątroby, podał mu (tu przepisuję z książeczki zdrowia) betamox, dexyfort -mowił coś że to są na wątrobę ... wet powiedział że zobaczymy jakie będą wyniki jeśli bardzo złe to kroplówka, w miare jakieś leki no i jest możliwość że będą dobre ... więć czy spotkaliście się z czymś takim? myślicie czy może to być coś innego i jeżeli to będzie uszkodzenie wątroby to da się to wyleczyć, leki, zastrzyki? proszę o poradę bo już nie wiem co mam myśleć jak wyniki będą bardzo złe :placz: :placz: :placz: nie wyobrażam sobie żeby mój jamnior odszedł ... ... ...

Link to comment
Share on other sites

Nie martw sie na zapas.
Jutro bedziesz mieć wyniki to bedzie wiadomo co psu jest,teraz nikt ci nie napisze ni konkretnego bo takie same objawy moze dawać masa róznych chorób.Wcale nie jest przesądzone,ze to musi być wątroba a juz tym bardziej,ze masz sie żegnać z psem.:shake:
Trzymaj sie ! i daj znać jutro co jest pieskowi.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, jeśli rzeczywiście to wątroba niedomaga, to przy podawaniu leków wspierających jej pracę i trzymaniu odpowiedniej diety, pies będzie się dobrze czuł :kciuki:

Z denerwowaniem się poczekaj, aż będziesz miała wyniki ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochana - moj pies mial chora watrobe i trzuske - Staruszek nasz jadl RC Hepatic, pierw Silivet (wlansie lek poprawiajacy stan watroby) a potem silniejsy - Essentiale Forte. Robilismy mu co 2 - 3 miesiace badania i bylo ok! Nie martw sie na zapas!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...