Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie!
Przygotowujemy właśnie ofertę Wandrusa obozu Z Psem Na Wakacje na wakacje 2013. Wielokrotnie podczas rozmów spotykałem się z uwagami dotyczącymi promocji i rabatów. Chociaż zawsze jakieś promocje są, nie wszyscy się o nich na czas dowiadują itp. Informuję więc, iż już niedługo będzie specjalna świąteczna promocja.

W ramach tej promocji będzie można pojechać na obóz z rabatem nawet 700 zł, czyli 12-dniowy obóz będzie wtedy kosztował 1000 zł.
Przy zapisach w tej promocji nie trzeba teraz ustalac terminu obozu - bedzie mozna go wybrac do polowy maja 2013!

Wysokość rabatu będzie uzależniona od terminu i wysokości wpłaty - im większa zaliczka i im szybsza wpłata - tym rabat będzie większy. W tej chwili przygotowuję szczegóły promocji, chciałbym jednak skorzystać z okazji i zapytać Was co o tym sądzicie.

Oto przykładowa opcja (całość opracowuję):
normalny koszt obozu: 1699 zł,
wpłata całości do końca listopada 2012: zniżka 700 zł
realny koszt obozu: 1000 zł

normalny koszt obozu: 1699 zł
wpłata zaliczki 600 zł do końca listopada, zniżka 300 zł
realny koszt obozu: 1400 zł
itp, itd

Chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami i uwagami na ten temat.
Pozdrowienia, Piotr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

[QUOTE=owczarek'ab;20417153]Zapisuję wątek :)
Z chęcią bym pojechała, ale nie wiem, czy miałabym jakiego psa wziąć.[/QUOTE]
Widzę że ktoś ma podobny problem :D
Mój pies będzie szczekał,głupiał na punkcie innych psów.
Rodzice nie pozwolili mi z nim jechać,bo problemy będą.
Więc nici :]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='CherieDV']Ja rozmyślam gdzie się na agilitowy obóz wcisnąć..są wogóle jeszcze miejsca? xD
Chyba na I termin pojadę bo muszę z domu wyparować :P a jak nie to 4 lub 5 pewnie :P
a ty?[/QUOTE]
Jak szukasz agilitowego obozu, to raczej nie tutaj :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie no, mi chodzi o to żeby to nie był obóz obedience czy frisbee tylko taki z agility ^-^
Wiem, że to taki stricte agility nie jest, ale podoba mi sie to że jest coś dla psa i dla człowieka w (dosyć? :razz:) młodym wieku.
Większość fajnych obozów nastawionych wyłącznie na agility odbywa się w niepasujacym mi terminie lub jest od 16/18 lat ... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mani2000']Widzę że ktoś ma podobny problem :D
Mój pies będzie szczekał,głupiał na punkcie innych psów.
Rodzice nie pozwolili mi z nim jechać,bo problemy będą.
Więc nici :][/QUOTE]

To może po prostu z nim popracuj nad problemami? XD

[quote name='CherieDV']Nie no, mi chodzi o to żeby to nie był obóz obedience czy frisbee tylko taki z agility ^-^
Wiem, że to taki stricte agility nie jest, ale podoba mi sie to że jest coś dla psa i dla człowieka w (dosyć? :razz:) młodym wieku.
Większość fajnych obozów nastawionych wyłącznie na agility odbywa się w niepasujacym mi terminie lub jest od 16/18 lat ... :angryy:[/QUOTE]

Z agility to może się Twój psiak nauczyć tam pokonywania przeszkód po kolei. XD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Shetanka']To może po prostu z nim popracuj nad problemami? XD



Z agility to może się Twój psiak nauczyć tam pokonywania przeszkód po kolei. XD[/QUOTE]
Ehh,uparty ten mój synek.No,ale cóż.To nie zmieni faktu,że rodzice nie pozwolą mi nigdzie pojechać samej z psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atoninka']Nie chce mi się przeglądać całego wątku :D Więc może napisałby mi ktoś w skrócie czy było fajnie? W sensie w miarę czysto, jedzenie jako takie itd. takie podstawy :) I czy byliście zadowoleni? ^^[/QUOTE]
I jeszcze do kiedy są zapisy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...