Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Goldog kocham Cię normalnie *.*
i właśnie zdałam sobie sprawę, że nie spakowałam majtek -_- ja też zawsze biorę tonę więcej wszystkiego "w razie czego" i się wszyscy nabijają, że w takim wieku to się już chyba do łazienki chodzi :diabloti:

Wytłumacz mi tylko proszę co to: "to do ciapciania" ? ! :eviltong::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Goldog kocham Cię normalnie *.*
i właśnie zdałam sobie sprawę, że nie spakowałam majtek -_- ja też zawsze biorę tonę więcej wszystkiego "w razie czego" i się wszyscy nabijają, że w takim wieku to się już chyba do łazienki chodzi :diabloti:

Wytłumacz mi tylko proszę co to: "to do ciapciania" ? ! :eviltong::lol:[/QUOTE]

No własnie dlatego ma się bekę o "chodzenie do lazienki w tym wieku.." o 2 w nocy z Fantową i Emisiową.. :eviltong:

A to do ciapciania, bo nikt nie ma mikseru i ja mam taki "bełtacz" jakbyśmy chcialy coś zmiksować.. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Hejka :) No czas najwyższy się poznać :evil_lol:
Jak masz na imię? Piechol rodowodowy? Mieliście już coś wspólnego z agility?
Drugi piesek jakiej rasy, jak ma na imię? :)
Czyli może być agresywny zamknięty w pokoju?[/QUOTE]

Na imię mam Iza. Pieski obydwa rasowe, druga sunia też ONek, zwie się Wiwa. Z agility nic wspólnego nigdy nie miałam.:eviltong: Una na pewno nie bedzie agresywna, jak już to bedzie latać po pokoju i walić głową w drzwi :roll: A tak wgl. chciałam zapytać, co trzeba zrobić żeby na obóz zabrać 2 psy? Bo w umowie nie ma nic o drugim psie... I ile trzeba dopłacić?


Goldog, co Wy robicie na tym obozie, że macie takie zużycie ciuchów? :crazyeye: Teraz nie wiem co zrobić, bo w porównianiu z twoją listą moja jest taka jakaś ... pusta :-(. No cóż, wygląda na to, że mnie też czeka jeszcze wizyta w sklepie.:evil_lol:

Edited by Ygritte
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ygritte']Na imię mam Iza. Pieski obydwa rasowe, druga sunia też ONek, zwie się Wiwa. Z agility nic wspólnego nigdy nie miałam.:eviltong: Una na pewno nie bedzie agresywna, jak już to bedzie latać po pokoju i walić głową w drzwi :roll: A tak wgl. chciałam zapytać, co trzeba zrobić żeby na obóz zabrać 2 psy? Bo w umowie nie ma nic o drugim psie... I ile trzeba dopłacić?


Goldog, co Wy robicie na tym obozie, że macie takie zużycie ciuchów? :crazyeye: Teraz nie wiem co zrobić, bo w porównianiu z twoją listą moja jest taka jakaś ... pusta :-(. No cóż, wygląda na to, że mnie też czeka jeszcze wizyta w sklepie.:evil_lol:[/QUOTE]

właśnie moja lista w porównaniu do jej jest mega pusta, ale już dziś nadrobiłam w smaczkach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldog']Dzięki za infromacje... ale przydałaby się jeszcze nazwa tej strony :evil_lol:[/QUOTE]

Zaraz poszukam i zedytuję.
O ile się nie mylę, to chyba to: [URL="http://www.dogandsport.pl/?q=reklama"]Klikaj Kaśka! :D[/URL]

Edited by patusiove
Link to comment
Share on other sites

Kaaasia, a kto Ci dyktował co wpisać na listę, co? :evil_lol:

[B]Ygritte[/B] - napisz do biura, kilka osób było z dwoma psami i dopłacały jakąś symboliczną kwotę albo wcale.
Pisz do biura, serio, bo jest opcja przyjazdu z dwoma psami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldog']No własnie dlatego ma się bekę o "chodzenie do lazienki w tym wieku.." o 2 w nocy z Fantową i Emisiową.. :eviltong:

A to do ciapciania, bo nikt nie ma mikseru i ja mam taki "bełtacz" jakbyśmy chcialy coś zmiksować.. :evil_lol:[/QUOTE]

Hahahaha :lol:
No tak, np. jakieś szejki (przepraszam, że nie wiem jak to się pisze, ale w mcdonaldzie raczej mówię, a nie piszę na kartce :evil_lol:) zmiksować i włożyć do lodówki *.* lodówka na ozp, jak to ładnie brzmi... :loveu:

[quote name='Ygritte']Na imię mam Iza. Pieski obydwa rasowe, druga sunia też ONek, zwie się Wiwa. Z agility nic wspólnego nigdy nie miałam.:eviltong: Una na pewno nie bedzie agresywna, jak już to bedzie latać po pokoju i walić głową w drzwi :roll: A tak wgl. chciałam zapytać, co trzeba zrobić żeby na obóz zabrać 2 psy? Bo w umowie nie ma nic o drugim psie... I ile trzeba dopłacić?


Goldog, co Wy robicie na tym obozie, że macie takie zużycie ciuchów? :crazyeye: Teraz nie wiem co zrobić, bo w porównianiu z twoją listą moja jest taka jakaś ... pusta :-(. No cóż, wygląda na to, że mnie też czeka jeszcze wizyta w sklepie.:evil_lol:[/QUOTE]

Miło Cię poznać :)
Co do drugiego psa to już odpisała ci Fantowa ;) No w sumie musiałabyś się pospieszyć, bo PO JUTRZE OBÓZ!!! <3

Co do zużycia ciuchów...hmm. Ja nie biorę aż tak dużo jak Goldog, bo jadę pociągiem i nie mam gdzie tego pomieścić :eviltong: Spokojnie można zawsze coś wyprać, zszyć lub po prostu chodzić jak burak w ubrudzonych od błota ze spaceru bluzkach :diabloti: Na pewno skarpetek jak najwięcej trzeba wziąć, bo mokro :)

Ja muszę jeszcze szybko kalosze jakieś kupić :shake: nie wiem, gdzie ja teraz na szybkiego znajdę. Smaki dokupione, woreczków na kupy mam multum, nawet w kwiatki :lol: Zapomniałam zamówić derki dla Blanki -_- najwyżej wezmę wrazie co coś z naszych cieplejszych kubraczków.

Link to comment
Share on other sites

Kass, Ty jedziesz na jeden turnus, a Jackowa na dwa, a to też różnica :evil_lol:
A co do kaloszy - ze względu na to, że jadę pociągiem i nie mogę wziąć 7 walizek jak rok temu - zamiast nich biorę klapki :diabloti:
A jak już upierasz się przy kaloszach i na supermega jakości Ci nie zależy, grunt, żeby OZP wytrzymały, to kup w Tesco :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fantowa']Kass, Ty jedziesz na jeden turnus, a Jackowa na dwa, a to też różnica :evil_lol:
A co do kaloszy - ze względu na to, że jadę pociągiem i nie mogę wziąć 7 walizek jak rok temu - zamiast nich biorę klapki :diabloti:
A jak już upierasz się przy kaloszach i na supermega jakości Ci nie zależy, grunt, żeby OZP wytrzymały, to kup w Tesco :eviltong:[/QUOTE]

ja mam z Lidla za 40 zł były chyba XDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żelka111']ja mam z Lidla za 40 zł były chyba XDDDDDDDD[/QUOTE]

A to ja wgl nie mam... ale już nie zdobędę pewnie przed 13 lipca.. :loveu:Już się nie mogę doczekaććććć!!!! sialalalal ! :p:p

Patrycja, dzięki, zaraz sobie obejrzę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldog']A to ja wgl nie mam... ale już nie zdobędę pewnie przed 13 lipca.. :loveu:Już się nie mogę doczekaććććć!!!! sialalalal ! :p:p

Patrycja, dzięki, zaraz sobie obejrzę :p[/QUOTE]

jaaa teeeeeeż ! Kasia jeszcze tylko jutro :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żelka111']jaaa teeeeeeż ! Kasia jeszcze tylko jutro :)[/QUOTE]

Dominika, Kasandra, Weronika i wszyscy ozpowicze 2 już jutro ( no przecież zaraz będzie północ ) zaczyna sie OZP2!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::p:p:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldog']No pakowanie, pakowanie... omnomnom :loveu:[/QUOTE]

spakowałam się !!!!!! w końcu! nie mogę uwierzyć, że to już jutro :) 24 dni w cudownym Rynie z cudownymi ludźmi, z daleka od tej patologii w moim mieście:loveu: czekałam na to cały roooczek:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żelka111']spakowałam się !!!!!! w końcu! nie mogę uwierzyć, że to już jutro :) 24 dni w cudownym Rynie z cudownymi ludźmi, z daleka od tej patologii w moim mieście:loveu: czekałam na to cały roooczek:loveu:[/QUOTE]
Chcę OZP3 z Wami, fajna ekipa się nam szykuje :loveu: 7 cudów świata :evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fantowa']Chcę OZP3 z Wami, fajna ekipa się nam szykuje :loveu: 7 cudów świata :evil_lol::lol:[/QUOTE]

Mwhahahahahah, cudy nadciągają! A ja jestem.... w środku pakowania :oops: będę siedzieć i całą noc się pakować. Jedna torba poszła na 14 puszek Jackieo :evil_lol: Nie zmieścilam juz tych sześciu... :shake: Ale i tak superrrrrr! Jupi ja jej! :p :D :D :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Dopiero teraz się pakujesz? Łoooł. To co to za puszki i czemu aż tyle, że się nie zmieściły?

Ja już większość ogarniam co wziąć <33[/QUOTE]

Ja się zawsze pakuję w ostatni dzień.. <3 wtedy jest ten klimat obozu, pakowania;D

Puszki 800 g więc trochę dużo, a ilość .. uważam, że zje, ty masz yorka, ma "odrobinkę" mniejszą pojemność brzuszka :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...