Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Elliot (sory, ze skracam ale gubi mi sie Twoj nick ;p) a no tak, bo my razem na turnusie ;) Z kim w domku będziesz? Co do linki. Ja na posłuszeństwie linki nie bd używać. A tak co do wywietrzenia domku to ja wiem, mi bardziej chodzi jak z psem bede na podwórku siedziec, ale to albo na smyczy (flexi) albo bez.

Link to comment
Share on other sites

I dobrze że skracasz bo na mnie elliothooded358 ludzie nie mowia tylko wlasnie Elliot xd Też gdzieś wcześniej pisałam że z koleżanką z poprzedniego turnusu będe w domku. A jak twój pies reaguje na inne? Chodzi mi o takie dość większe od siebie.

Link to comment
Share on other sites

w sprawie linek - jeśli nie macie a będą Wam potrzebne to spokojnie - w mieście jest sklep gdzie sprzedają linki na metry różnego rodzaju grube, cienkie, sztywne twarde (takie do jachtów ale się najadają) i karabinki też tam mają także jak by były potrzebne to zawsze możemy się wybrać do miasta i kupić ;)

Link to comment
Share on other sites

u nas na lince psy zostawał z kimś jak reszta szła do biedronki ;d Kora na obozie smyczy prawie na oczy nie widziała. Tylko wtedy gdy szliśmy do miasta czy przy drodze... Mój pies woli chodzić przy mojej nodze poza terenem ośrodka niż szaleć z innymi, chociaż w domkach i na placu świetnie się bawiły razem.

Link to comment
Share on other sites

to widzę przydatne były kule bosmańskie :) w tym roku tez pouczymy się robić zabawki z linek dla psów ;) o ile będziecie mieli do tego cierpliwość :P

tak biorę Szirę bo musi się zacząć oswajać z psami... aktualnie wyjście na spacer z nią to jeden wielki cyrk... przez to ze nie wychowywała się z psami ma teraz troszkę skrzywioną psychikę i jak widzi psa to ucieka albo się zapiera i nie chce iść od 2 tyg przychodzi do niej psi psycholog są postępy ale niewielkie, najlepiej dla niej po prostu będzie jak przyjedzie ze mną na obóz i siła rzeczy z socjalizuje się z Waszymi psami bo innego wyjścia nie widzę :)

Link to comment
Share on other sites

Pani Gosiu, spokojnie, pomożemy :P Moja Daisy też miała taki okres, bo strasznie zaniedbałam socjalkę przez weta- przez ok. miesiąc (?) nie wychodziła z domu, przez to teraz boi się psów i jest do każdego nieufna i sie wszystkiego boi. Ale 2 lata pracy i jest już widoczny efekt:P

Link to comment
Share on other sites

Moja była przez rok na łańcuchu bez dostępu do innych psów. Wyjazd wakacyjny do cioci i spotkania z pokojowymi psami po miesiącu dały rezultat. Miałam nie jechać na obóz, ale dzień przed uznałam, że pies jest juz na tyle dobrze socjalizowany że pojedziemy. Była u mnie tylko 4 miesiące przed wyjazdem.

Link to comment
Share on other sites

Roki do poznawania suczek bardzo chętny xD
Pamiętam, jak suczka sąsiadów zawsze uciekała, bądź jak sie do niej podchodziło, to kładła. Po tygodniu, gdy tylko wyszliśmy na spacer, tratowała mojego psa. XD

Link to comment
Share on other sites

Tak, p. Gosiu pomożemy ;)
I jestem za tą nauką robienia zabawek ^^

A i linki w tamtym roku były potrzebne do odwołań w lesie xD Braliśmy psy, wiązaliśmy na linkach w lesie, chowaliśmy się, a p. Mirka spuszczała po kolei psy z linek i krzyczała jego imie. Wtedy jego własciciel miał za zadanie wołać psa.

Link to comment
Share on other sites

Teraz Proszę o [SIZE=5]UWAGĘ !
[SIZE=2]No więc rozmawiałam z mamą ! I chyba pojadę na 2 turnusy :loveu:
I w grę wchodzą 3 turnusy : 1 , 4 , 5
Teraz [SIZE=5]PANI GOSIU : [SIZE=2]Czy w tym roku obozy będą się bardziej integrowac między sobą ? , czy nie specjalnie [ chodzi mi o jakieś ogniska czy coś : )) ] Bo do mnie napisał ten mulat ! żebyśmy w końcu się zgadali na jakiś turnus , i nie wiem czy ma sens brać go pod uwagę w wyborze Turnusu:lol: I jeszcze takie małe pytanko , czy z przyczyn wiekowych pieska musimy np. codziennie biegać w Agility ? Bo ja nie chce jej przemęczać , jeszcze mi się koleżanka zamknie w sobie i co wtedy ? :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/SIZE]

[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']Teraz Proszę o [SIZE=5]UWAGĘ !
[SIZE=2]No więc rozmawiałam z mamą ! I chyba pojadę na 2 turnusy :loveu:
I w grę wchodzą 3 turnusy : 1 , 4 , 5
Teraz [SIZE=5]PANI GOSIU : [SIZE=2]Czy w tym roku obozy będą się bardziej integrowac między sobą ? , czy nie specjalnie [ chodzi mi o jakieś ogniska czy coś : )) ] Bo do mnie napisał ten mulat ! żebyśmy w końcu się zgadali na jakiś turnus , i nie wiem czy ma sens brać go pod uwagę w wyborze Turnusu:lol: I jeszcze takie małe pytanko , czy z przyczyn wiekowych pieska musimy np. codziennie biegać w Agility ? Bo ja nie chce jej przemęczać , jeszcze mi się koleżanka zamknie w sobie i co wtedy ? :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/SIZE]

[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

Droga Marysiu :P
*zawsze proponujemy innym obozom wspólne ogniska ale oni to nas chyba nie lubią bo zawsze robią w innych terminach nie informując nas o tym... ale postaramy się to zmienić tylko ze wątpię żeby cokolwiek z tego wyszło - jak zwykle.
*co do zajęć agillity - Pani Karolina pisała wcześniej ze zajęcia z nią nie są obowiązkowe (chcecie ćwiczycie jeśli nie to nie ale mimo to siedzicie i patrzycie jak ćwiczą inni)
* odpuść Mulata :P - dziwny był :*

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahaah :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Lubię taką szczerość :lol: W sumie racja , jeszcze by miał do mnei jakieś problemy na obozie .:shake: No przecież trzeba odpocząć :multi:
Okej . nie będę brała jego pod uwagę wybierając turnus :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafola']Paaaani Gooosiu niech Pani mi odpisze na naszej klasie...bo wysłałam Pani wiadomość :)[/QUOTE]

wiem Olu, przeczytałam, jednak razem z Panią Karoliną i Panem Piotrem musimy to przedyskutować, ponieważ taka decyzja nie zależy tylko od jednej osoby ale od całej kadry - także cierpliwości :)

Link to comment
Share on other sites

Haii wszystkim ;*
Ostatnio gadałam na GG z Olą164 ^^
Proszę o dopisanie mnie na OZP5. Rozważam 2 turnusy, tak koło siebie, ale, pytanie od moich rodziców, - jeden turnus kończy się np. 1 lipca, a następny zaczyna 2 lipca. I ja mam sobie sama coś znaleźć na tą jedną nockę? Czy jest taka możliwośc, że ktoś z kadry tam jest, bo np. czeka na nast. turnus?
Mam rocznikowo 13 lat, psa nierasowego. Konkretnie nie przypomina jakiejś rasy, jest duży ;d coś jak wilczur, może ciut mniejsze.
Pojadę na 99%, bo rodzice mają jeszcze wątpliwości co do tego... Ale już prawie przekonałam xd
Sorry, że się tak rozpisałam ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...