Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

  • 1 month later...

oj taaak , to nie jest zbyt dobry pomysł.. mama psuje wszystko czego Go nauczyłam, daje mu jedzenie ze stołu, próbuje karmić Go tylko i wyłącznie suchą karmą, żeby miał posiłek ustabilizowany, a ona wątrubeczki dorzuca "bo pies jest głodny" i z tego głodu wyżera tylko wątrubeczke a karma w misce zostaje. ostatnio próbowała mi wmówić że nasz husky nie jest prsem zaprzęgowym bo jest ze schroniska..

Link to comment
Share on other sites

Hmm to świetny pomysł z tym obozem, ja również od zawsze o czymś takim marzyłam. Moja Gaja, w te wakacje skończy 2 lata, myślę, że się nadajemy :D

A zimowisko...też dobra rzecz, ale chyba nie dla mnie, bo łaciate nie lubią marznąć :-?

Link to comment
Share on other sites

moje ulubieńce niestety dopiero przy -10 odzyły, teraz jest ich pora, a skoro ich to musi być i moja, więc ciepłe butki, szaliczek, 2pary rękawiczek dłuugi ciepły płasz i czapeczka i możemy wychodzic i w tym mrozie powyżej 3h dziennie jupi ja jej dobrze, że jeszcze nic mi nie odmarzło :p

A wracając do tematu, to może ktoś kiedyś słyszał o jakiś zimowym obozie? jakieś biuro, nr telefonu czy coś w tym stylu?!!

Link to comment
Share on other sites

My raczej na pojedziemy, oczywiście po uprzednim sprawdzenia biura.. Ale moja koleżanka od haszczaka ma jedną wątpliwość. pisało "zaprzęgi z psem" a nie można psa hartować przynajmniej tej całej śnieżnej gromadki, gdy jest temperatura wyższa od 15 *C, może to sie źle skończyć dla ich zdrowia..

Link to comment
Share on other sites

Fajne wakacje z psem mozna spedzic w czechach. zawsze podczas wystawy w Katowicach jest osoba ktora zbiera zapisy. Ten oboz jest polaczony z szkoleniem posluszenstwa lub nauka handlingu. Ceny umierkowane. Cos za szkolenie i 2 posilki dz\iennie 550zl na 2 tygodnie. Osoba organizujaca ten oboz od kilku lat hoduje briardy. Chyba nazywa sie Pavla Filowa ale tego nie pamietam. Trzeba szukac na wystawie w Katowicach jej ogloszen

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...