Jump to content
Dogomania

Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne


Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doszly nam nowe psiaki.

Piesek Czarny ok 30 cm podobny to teriera tybetanskiego/w schronisku pudelkowaty/

Sznaucerka Olbrzymia ok 1,5 roku,dlugi ogon,kolor czarny z przesianiem srebrnym.Sliczna lagodna.

Jamniczek miniaturowy,mix rudy piesek/kwarantanna/

jamniczka czarno podpalana suczka mix.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']Dzisiaj zajmuję się niestety zaległościami w pracy więc następne fotki wkleję jutro.
Nie wiem czy mam w swoim zbiorze sznaucerkę.
Ale szczerze to nabrałam ochoty na robienie kolejnym fotek.[/quote]grazynko , nie możesz miec sznaucerki , bo ona dopiero trafila do schronu , ale wiesz , jutro domek z Wroclawia przyjedzie po moją ukochaną hienke!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']grazynko , nie możesz miec sznaucerki , bo ona dopiero trafila do schronu , ale wiesz , jutro domek z Wroclawia przyjedzie po moją ukochaną hienke!!![/quote]
[SIZE=7][COLOR=red]HURAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]To jeżeli tyle dobrych wieści to ja też się dołążę, chociaż nie będzi o pieskach.[/COLOR]
Dzisiaj wydałam do nowego bardzo dobrego domu dwa kotki w tym jeden z bytomskiego schroniska i po długim leczeniu odfrunął dzisiaj mój gołąbęk. Poleciał wysoko, wysoko, aż na dach bloku.

Link to comment
Share on other sites

pieski z MIECHOWIC , hop do góry , maja dobre warunki , ale też chca glaskow , wszystkie sa sliczne , zdrowe , dobrze odzywione , zaszczepione , panie wysterylizowane , ale boks to nie miejsce dla najlepszego przyjaciela czlowieka , BYTOM to bardzo duże miasto , wakacje w toku i nieszczęsc przybywa w zastraszającym tempie , postaramy sie o nowe zdjęcia , oglądajcie , zako****cie sie i przyjezdzajcie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona4']:placz: teraz dostalam informacje! Hienka niepojechala do nowego Domku:shake: NOSOWKA i szyte ucho.Pani przyjechala z Wroclawia podaremno.:placz:[/quote] szyte ucho ? co sie stało ? nosowka ? to przeciez lepij by bylo , gdyby ja zabrać

Link to comment
Share on other sites

Wandul nie ma sprawy podjadę do schronu porobię zdjęcia ale chyba lepiej zebym pojechała z którąś z was moną lub tobą. Pokazecie które pieski poiwnny szybko znaleźć domki bo widze że się dosyć orientujecie - ja mam teraz przez kilka dni luzik więc kiedy tylko wam dziewczyny pasuje ...

a psiaki piękne!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzialenka']Wandul nie ma sprawy podjadę do schronu porobię zdjęcia ale chyba lepiej zebym pojechała z którąś z was moną lub tobą. Pokazecie które pieski poiwnny szybko znaleźć domki bo widze że się dosyć orientujecie - ja mam teraz przez kilka dni luzik więc kiedy tylko wam dziewczyny pasuje ...

a psiaki piękne!![/quote] orientujemy sie tyle , co TY będziesz po wizycie tam , psow taka iliśc , że proba jakiegos usystematyzowania tego trwac będzie wieki , a nowe dochodzą w zastraszającym tempie . Trzeba poprostu zacząć robic to boksami , opisac poszczególne psy , np . płeć , wiek , usposobienie , historie . Ja niestety jeszcze nie mam urlopu , w domu siedzi 7 letnia córka , ktorej nie chce tam brać , bo będzie płacz i lament. Z nas to TY chyba jesteś najbardziej czasową osobą , a do tego masz aparat fotograficzny a my musimy sciągac do BYTOMIA grażyne9915 z Tychow , choc Ona zajmuje sie już tyskim schronem i ma gromadke zwierząt na tymczasie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...