Jump to content
Dogomania

Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.


julia.zuzanna

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

właśnie to zdjęcie Viktorii jest w "Moim Psie":lol: dzwoniły dzisiaj 2 osoby w sprawie Vitkorii: jedna pani z Legnicy-ale Warszawa dla niej za daleko i chciałaby Sznaucera Olbrzyma bo ostatnio jej zmarł i druga z Włocławka-fajna kobieta-ale Włocławek:roll: ma Sznaucerkę Miniaturkę (bez rodowodu-czyli kundel jakby nie patrzeć) mieszka z córką-Sznaucerka też ma na imię Viktoria i również śpi w łóżku:lol: powiedziałam jej, że Viktoria będzie sterylizowana 5 września-jej sunia nie jest po sterylce ale nie rozmnoży jej-Viktoria [U]będzie[/U] -inaczej jej nie wydam.
Szkoda, że w ogłoszeniu nie jest podane, że Viktoria jest w WArszawie:roll: -jak sprawdzę dom? dom muszę zobaczyć-przecież Viktoria nie towar z domu wysyłkowego Elle-jest jeszcze druga opcja-jeśli osoba będzie sprawiała wrażenie godnej Viktorii-załatwimy transport-ja z nią wsiądę do samochodu a na miejscu okaże się, że "ooo piesek jest inny niżsądziła, przepraszam-dziękuję" albo inna rzecz-nie to bez sensu:shake: i co z powrotem...musi być umowa adopcyjna oprócz tego-co Ty na to wszystko Malawaszka?

I jeszcze oprócz tego zauważyłam, że mój mail jest źle podany-zamiast vp jes wp ale maile to mało ważne-rozmowa jest istotniejsza niż jakieś maile czy gg.
Zdjęcia są-naprawdę piękne:loveu: -wczoraj kolejne 2 pstryknęłam-po prostu nie mam płyty instalacyjnej do wgrywania fot-poprzedni aparat jak mi siostra pożyczała to dała z płytką-i teraz jakby co to tylko podłączam kabelek-i zdjęcia już są a tutaj płyty nie dostałam:roll: . Poproszę by jutro mi je wgrała:mad: -i już-sama nie mogę się doczekać kiedy je tu wstawię.

Link to comment
Share on other sites

kurcze - ja podałam, że Wiki jest w domu tymczasowym w Warszawie i maila też podałam vp - a tu pewnie poprawili bo wp jest bardziej znane; no ale nie ma co marudzić - oby następne telefony były lepsze :kciuki: co do sprawdzenia domu to nawet jakby nie był w Warszawie to można poszukać dogomaniaka stamtąd żeby sprawdził domek - to jest powszechnie praktykowane i się sprawdza; no chyba że chcesz żeby Wiki mieszkała blisko, no ale na to nie mam już wpływu skąd ludzie będą dzwonić bo to miesięcznik ogólnopolski przecież :cool1:

czy podałaś tej Pani co chce olbrzyma moją stronę? plizz pamiętaj o nas bo może przy okazji tego ogłoszenia więcej psiaków znajdzie domki :kciuki:

a Włocławek jest tylko 160 km od Warszawy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']
kurcze - ja podałam, że Wiki jest w domu tymczasowym w Warszawie i maila też podałam vp - a tu pewnie poprawili bo wp jest bardziej znane; no ale nie ma co marudzić - oby następne telefony były lepsze :kciuki: co do sprawdzenia domu to nawet jakby nie był w Warszawie to można poszukać dogomaniaka stamtąd żeby sprawdził domek - to jest powszechnie praktykowane i się sprawdza; no chyba że chcesz żeby Wiki mieszkała blisko, no ale na to nie mam już wpływu skąd ludzie będą dzwonić bo to miesięcznik ogólnopolski przecież :cool1:

czy podałaś tej Pani co chce olbrzyma moją stronę? plizz pamiętaj o nas bo może przy okazji tego ogłoszenia więcej psiaków znajdzie domki :kciuki:

a Włocławek jest tylko 160 km od Warszawy ;)
[/quote]

pamiętam Malawaszka o [URL="http://www.sznaucery.rix.pl"][SIZE=5][B]www.sznaucery.rix.pl[/B][/SIZE][/URL][SIZE=5][B] :czytaj: [/B][/SIZE]
Viktoria już w przyszłym tygodniu będzie sterylizowana !!! i o ten guzek się zapytam również, który wymacałam.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkolivegreen]Viktoria na dobranoc przypomina o wpłatach:oops: na jej leczenie:[/COLOR][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23307"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9454/banerek2web2tk.jpg[/IMG][/URL]

[COLOR=green][B]z dopiskiem "na leczenie niewidomej Viktorii"[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Oktawio :loveu:

3.57 to dla niektórych dzien dobry :evil_lol:

ale co tam ! mój młody tez o tej porze mówi dobranoc

a ja o 5 wstaje wiec jestesmy niekompatybilni ;)

i rzadko sie widujemy ale jemu chyba o to chodzi :eviltong:

no troche zboczyłam z tematu[B] Hopaj Wikunia na południaczka :multi: [/B]
/ w nastepnym tygodniu wpłace pare złotych na nasza miss dogo /

Link to comment
Share on other sites

Ciocia z Bolesławca żegna się chwilowo z Wiki:placz:
Za dwa tyg wracam i mam nadzieję ze wydarzy się coś w jej sprawie :modla:
Slicznie prosimy w imieniu niuni - wszystkich czytelników "Mojego Psa" o pomoc
:modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:
Sprawdzam cały czas AFN - dzisiaj to już chyba wpłynie na pewno, bo jak nie to wpadnę do banku i......:mad:
Ściskam mocno i do usłyszenia
:bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

Tak-od pani z Włocławka, z którą wczoraj rozmawiałam dizisiaj dostałam SMS-a, że podobno pan od którego wynajmuje mieszkanie nie zgodził się na drugiego psa:nono: -szkoda, że wcześniej się jego o to nie zapytała-albo to taka wymówka:cool1: .
Mimo wszystko Viktoria musi iść do domu gdzie nie ma innych psów.:Dog_run: :Dog_run:
[U]Miniaga[/U]-możesz mi podać swoją komórkę:handy: co do ustaleń transportowych na sterylizację Viktorii na 05 września?

Zdjęcia-które mam-a są naprawdę śliczne będą dopiero w niedzielę-nadejdzie pomoc-no i płyta do tego modelu aparatu:user: .
[U]Seaside[/U] ja też mam nadzieję, że w ciągu 2 tygodniu trafi się odpowiednia osoba dla Viktorii, wracaj do nas prędko:bye: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...