Jump to content
Dogomania

Kaliningrad 31.07.2011


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyjazd z okolic Lublina.Jutro wyjeżdżamy do Bułgarii bo tam już w piątek pierwsza wystawa. Jeżeli nie uda nam się jeszcze w pażdzierniku to na pewno na początku listopada wyślemy grupowe zgłoszenia naszych psów na wystawę . Jak oni odeślą nam potwierdzenia dla każdej osoby oddzielnie to wtedy będziemy załatwiać wizy:)

Link to comment
Share on other sites

Taką informację znalazłam odnośnie wyjazdu do Kaliningradu, może się przyda:
"
UBEZPIECZENIE NA SAMOCHÓD
Przed granicą w Bartoszycach w Kantorze naprzeciw parkingu Urzędu Celnego należy wykupić ubezpieczenie na samochód, koszt 15$ na 15 dni.
UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
Na granicy rosyjskiej zaraz za bramą po lewej stronie znajduje się zielona budka w której należy wykupić ubezpieczenie na życie za 60 rubli od osoby na 15 dni"

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie a nie znacie sposobu jak się dostać do Mińska z psem w lipcu 2011 (nie na wystawe jade) inaczej niz pociągiem?? Autem swoim nie pojadę bo to za daleka dla mnie trasa a w pociągu mi kazują cały przedział wykupić a to sporo $$... Pliiiz help!!!

Link to comment
Share on other sites

spróbuj może pociągiem, ale takim w typie Terespol-Brześć, z Brześcia do Mińska dużo "elektryczek" kursuje. W takich przemytniczych miejscowych nie ma przedziałów tylko jeden wielki wagon-kowbojka.
A nie ma w tym czasie jakiejś wystawy, może byśmy pojechali???? Poszukaj. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']spróbuj może pociągiem, ale takim w typie Terespol-Brześć, z Brześcia do Mińska dużo "elektryczek" kursuje. W takich przemytniczych miejscowych nie ma przedziałów tylko jeden wielki wagon-kowbojka.
A nie ma w tym czasie jakiejś wystawy, może byśmy pojechali???? Poszukaj. :)[/QUOTE]

No właśnie nie ma.... Chyba z braku laku pojadę samochodem... ale małym seicento tłuc się taki kawał będzie ciężko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']No właśnie nie ma.... Chyba z braku laku pojadę samochodem... ale małym seicento tłuc się taki kawał będzie ciężko...[/QUOTE]

to zaplanuj z przystankiem - zapraszamy do nas, co prawda to kawałek w prawo od Terespola, ale Tobie chyba po drodze? Odpoczniecie nockę i dalej na dziki wschod.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']to zaplanuj z przystankiem - zapraszamy do nas, co prawda to kawałek w prawo od Terespola, ale Tobie chyba po drodze? Odpoczniecie nockę i dalej na dziki wschod.[/QUOTE]

O!!! Dzięki, pomyślimy jak już będzie bliżej do wyjazdu :) Chętnie się wprosimy na odwiedzinki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']O!!! Dzięki, pomyślimy jak już będzie bliżej do wyjazdu :) Chętnie się wprosimy na odwiedzinki :)[/QUOTE]
to super! Tylko weź coś od blota dla pudelsa, jakiś kaftan czy coś w tym stylu, bo tu wichura jak się patrzy.
a co do sędziów - chyba cisza na razie. Dużo czasu jeszcze jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']to super! Tylko weź coś od blota dla pudelsa, jakiś kaftan czy coś w tym stylu, bo tu wichura jak się patrzy.
a co do sędziów - chyba cisza na razie. Dużo czasu jeszcze jest ;)[/QUOTE]

Wiesz, ja jadę w lipcu, więc może błota nie będzie, poza tym dowiedziałam się, że mogę pojechać pociągiem, i że do autobusa i elektriczki wolno psa (Zhanna dała znać) więc nie wiem czy autem czy pociągiem pojadę.Tak czy siak i tak się pewnie spotkamy. Dzięki, w każdym razie :D

Link to comment
Share on other sites

o to dobrze!! Wiesz, tam na wschodzie, to nawet kozy wożą autobusami kursowymi - jechalam kiedyś z taka "pasażerką" co wsiadla gdzieś na huculszczyźnie do mini busa z wlaścielem. To całkiem normalne widoczki.
A spotkać się pewnie gdzieś spotkamy - moze nawet wcześniej niż w Kalinku w lipcu. Bo mam zamiar poszaleć z małolatem na ringach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...