Jump to content
Dogomania

Kochani jak długo żyją amstafy


blackberyl

Recommended Posts

[quote name='blackberyl']Mój był u weterynarza i ten stwierdził, że pies jest stary, bo ma 6latChciałbym, aby choć drugie tyle pożył[/QUOTE]

zmień weta bo ten ci jakieś bajki wciska - 6 lat to jeszcze młody pies :loveu:
długość życia zależy od wielu czynników takich jak odżywianie , odpowiednia kondycja , i predyspozycje genetyczne pewnie też.
Mój dobcio też miał żyć dużo krócej :shake: :shake: obecnie ma ponad 9 lat i energie szczeniaka i zero siwych włosów - no może kilka na łapkach ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 9 months later...

Mój Therion ma lat 7 i bawi się z moimi dziećmi jak szczeniak, mimo, że przez długi czas był chorowity (nawracające się grzybicze zapalenie uszu, zaraz później gronkowiec też długo leczony. Teraz ma się dobrze i myślę, że będzie z nami przynajmniej drugie tyle. Przed nim miałam bokserkę, która dożyła 14 lat mimo, że pierwsze 1,5 roku swego życia miała bardzo pod górkę. Jednym słowem 6 lat to młody pies :)

Link to comment
Share on other sites

no właśnie chciałam napisac że na jednym z for jest amstaff 15 letni - więcej,śpi niż chodzi ale żyje ,

ja mam u siebie 12 latka staffika i jest w doskonałej kondycji tylko nie słyszy i suczkę prawie 10 letnią która przez płoty skacze jak za młodu

w wet który twierdzi że 6 letni ast jest stary - to własciwie nie wiem jak go okreslić ???????????????

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Jak byłam młodsza to rodzice mówili że pieski żyją do 12lat
a po osiedlu biega kundelek który ma już 23lata :O
także to zależy naprawdę od wielu czynników
mój AST ma prawie 4latka popiskuje jak dziecko
ale ma problemy np. z wchodzeniem na lóżko (miał ściegno przecięte)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...