Jump to content
Dogomania

Poprognozujmy...rasa popularna za kilka, 10 lat


miumiu

Recommended Posts

Ja na temat małej ilości szczeniaków labków i goldenów: obecnie uczęszczam z moim "maleństwem" na kurs PTP metodą klikerową i w naszej grupie jest 11 psów (z czego: 1 nowofundland - mój, 1 rodezjan - na pewno źle napisałam :shake:, 1 - w typie ON - ka, reszta to właśnie szczeniaki labki i goldeny).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sadze ze dojda do tego duze psy takie jak Matify Tybetańskie <bo fajnie wyglda i pilnuje domu, dajmy na to> jeszcze Berneńczyki moze samoyedy bo rodzice beda kupowali dzieciom piekne kuleczki to duszenia. no i of coz jakies cane corso kazdy dres musi miec "zabójce"

szkoda ze ludzie kieruja sie modA tyle biednych huszczakow w schroniskach ahh bywa.... tak samo jak "rasowców" bez rodowodu"

Link to comment
Share on other sites

No niestety Zakla aussie już się stają popularne, narazie o pseudohodowlach nie słyszałam, ale juz jest tak jedna "hodowla" co miot za miotem puszcza dla kaski, czy tacy co kryją suki z wadami dyskwalifikującymi byleby reproduktor zarobił, po to jest nim nie:angryy: , ja widze coaz więcej westów, jeden mój klient który ma westa (z papierami) powiedzial mi ostatnio ,że jak się przeprowadził na Kabaty to tylko jeszcze oprócz jego jeden był ,a teraz to westikowo(jego słowa) się zrobiło, i byle by kuwasze się nie stały modne, duże białe misie ale jako dorosłe moga sprawiać kłopoty to psy o bardzo silnycj,stanowczych charakterach, nawet mój znajomy Węgier mi odradził zainteresowanie nimi, mówiąc,że to psy nie dla kobiet i cos w tym jest na całaa stawkę ok.20 sztuk jaka była wtedy na wystawie(na wystawie w Budapeszcie o tym rozmawialiśmy) to chyba sami faceci byli:-o, a jamników to prawie nie widuję.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio widzę coraz więcej posokowców, berneńczyków. To chyba taki trend na najbliższe kilka lat. I niestety :placz: również rhodesiany. Pojawiają się już szczeniaki RR z pseudohodowli na allegro, o zgrozo.
Borderki i aussie - też ich przybywa, ale ja akurat ten trend widzę raczej wśród bardziej świadomych psiarzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...