Jump to content
Dogomania

Kot sika na posłanie psa


viol

Recommended Posts

Moja Panda ma ponad 2 latka. Rok temu przywiozłam na święta czarną kocią kulkę. Nazwaliśmy ją Holly. Dziewczyny się dogadują choć Holly charakterek to ma. Od kilku miesięcy mamy problem ponieważ Holly siusia na posłaniu Pandy. Normalnie załatwia wszystkie swoje potrzeby do kuwety a raz na kilka tygodniu nasika na posłanie i to tak, że połowa jest mokra a posłanie jest spore bo 120 x 80 cm. Wydaje mi się, że robi to z powodu hierarchii, że chce Pandę w ten sposób zdominować. A Pandziunia nic sobie z tego nie robi i nawet jak Holly w nocy nasika czego ja oczywiście nie widzę to wstając rano widzę Pandę leżącą w swoim legowisku....
Już nie wiem co mam robić... Psikałam środkiem na odstraszenie kotów, prałam w wodzie z occtem, położyłam reklamówkę na wierzch bo Holly boi się szelestu siatki foliowej... ale zawsze jest nasikane...
nie chce chować pontonu bo Pandziunie uwielbia na nim się wylegiwać..

Pomóżcie:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='viol']Moja Panda ma ponad 2 latka. Rok temu przywiozłam na święta czarną kocią kulkę. Nazwaliśmy ją Holly. Dziewczyny się dogadują choć Holly charakterek to ma. Od kilku miesięcy mamy problem ponieważ Holly siusia na posłaniu Pandy. Normalnie załatwia wszystkie swoje potrzeby do kuwety a raz na kilka tygodniu nasika na posłanie i to tak, że połowa jest mokra a posłanie jest spore bo 120 x 80 cm. Wydaje mi się, że robi to z powodu hierarchii, że chce Pandę w ten sposób zdominować. A Pandziunia nic sobie z tego nie robi i nawet jak Holly w nocy nasika czego ja oczywiście nie widzę to wstając rano widzę Pandę leżącą w swoim legowisku....
Już nie wiem co mam robić... Psikałam środkiem na odstraszenie kotów, prałam w wodzie z occtem, położyłam reklamówkę na wierzch bo Holly boi się szelestu siatki foliowej... ale zawsze jest nasikane...
nie chce chować pontonu bo Pandziunie uwielbia na nim się wylegiwać..

Pomóżcie:placz:[/QUOTE]






Witaj!
Wiem o czym piszesz, to koszmar sikający kot . Ja mam dwa psy i kotke która robi stale takie numery ,dodatkowo zaczeła obsikiwac rzeczy mojego dziecka ( niemowlaczka) . Moim zdaniem to może wynikac z stresu ,i braku uwagi w stosunku do niej oraz braku poczucia bezpieczeństwa. Ja mam kotke maine coone charakter rewelacyjny natomiast te jej wpadki to szkoda mówic. Ostatnio kubrak jednego z psa spadł na podłoge i lezał ok 5 min nim zauważyłam i oczywiście o mało nie padłam ;) kubrak był osikany przez kotke. Należy pamiętac że te zapaszki bardzo trudno usunąc prac możesz non stop ale odór i tak zostanie. Środki typu odor hm.. może działaja lecz na psy a nie koty. Ja zaczełam ja pilnowac i nie pozwalam jej przebywac pod moja nie obecnośc w sypialni gdzie przebywa moj dzidziuś. Efekt juz widoczny ,dodatkowo w każdej wolnej chwili poświecam jej uwage żeby nie czuła sie odrzucona. Dodam kotka jest zdrowa i nic jej nie dolega. To takie skromne moje zdanie:)

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Posłanko Pandy na razie schowane. Psikane było Stop Cat'em i nic nie pomagało...

Najdziwniejsze jest to, że nie sikała na nic innego tylko jej posłanie.
Teraz Pandzia śpi na kanapie i nic nie jest osiusiane.

Kotka ma charakterek :) Nie lubi być głaskana ani przytulana przez nikogo innego tylko przez moją mamę. No wyjątkiem jest okres kiedy ma rujkę, wtedy jest milutka dla każdego :p

Link to comment
Share on other sites

No właśnie najgorsze jest to, że ona robiła to niezależnie od rujki, czy była przed, po czy w trakcie.
Nie sikała na nic innego tylko na legowisko...

Chcemy ją wysterylizować ale to jak będzie u nas lepiej finansowo bo o darmowych sterylizacjach w Poznaniu nie słyszałam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...