Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

No to dla uzupelnienia statystyki:

-konczacy CACIB - koniec wrzesnia 2003

-pismo do ZG (+ kopie potwierdzen CACIBow, + kopie kart ocen z wystaw z ktorych nie mialam jeszcze potwierdzen, + certyfikat uzytkownosci)- styczen 2004

-po tygodniu - telefon z ZG- panie zycza sobie kopie karty oceny egzaminu IPO I ( nadal uwazam ze nie mialy racji... bo to certyfikat jest oficjalnym potwierdzeniem egzaminu ale co tam :/ ). Czyli ostateczne skompletowanie dokumentacji - mniej wiecej polowa stycznia 2004.

-poczatek kwietnia 2004 - dyplom Int.Ch

-pare dni pozniej - pisemko z FCI ktore informuje mnie ze tytul zostal potwierdozny i ze niedlugo dostane dyplom;-)

Generalnie jednak- szybko poszlo:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ale ja wygrywam wszędzie :) to nie wyznacznik :)

nie podoba mi sie organizacja i klimat tych wystaw, tam nie ma pucharków tylko ramka albo kocyk za 5 euro, jakaś taka bida... fajnie maja Ci, którzy maja rasy popularne tam klub funduje rozety itd...

Światówka tez przy Amsterdamie czy Europejskiej w Poznaniu, Paryżu czy Bratysławie najsłabiej wypadła, momentami było żenująco

a jedziesz do Czech/Słowacji medalik za cac, pucharek za cacib i osobny za BOB, masa talonów na próbki i tanio :)

a Węgierskie wystawy lubie za klimat, nie umiem tego opisać

Link to comment
Share on other sites

Co prawda to prawda !! Ja tam za zwycięstwo z klasie dostałam .....zieloną wstążeczkę z okolicznościowym napisem !! :cry: i nic więcej......... nawet sędzia się zastanawiał czy może psa oceniać i czy Polska do FCI należy , kazał sobie rodowód podać i dziwił mu się niesłychanie :lol: ( jeszcze był to starego typu rodowód składany) . Nakrzyczał na mnie ,że chcę psa ustawić , żt to nie pudel !! tylko jamnik!! i ma tak stać jak sobie stanął......... no było to lat temu parę, około 1989, albo 1990....... ale mnie zraziło dostatecznie......... :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Cytat "Goska"

"trzeba jedynie miec 4 CACIBY w tym dwa zza granicy z dwoch roznych krajow od 4 roznych sedziow w odstepie minimum 1 roku i to wszytsko."

Czy dobrze rozumiem, to znaczy ze piesek nie musi byc championem, wystarcza tylko te CACIBY??

I jeszcze jedno, jezeli mam CACIB(Polska) i uzylam go w podaniu o CH.Pl to czy moge ten sam CACIB uzyc do podania o Intera?, czy to trzeba na nowo zbierac a poprzednie sa jakby kasowane?

Link to comment
Share on other sites

Cytat "Goska"

"trzeba jedynie miec 4 CACIBY w tym dwa zza granicy z dwoch roznych krajow od 4 roznych sedziow w odstepie minimum 1 roku i to wszytsko."

Czy dobrze rozumiem, to znaczy ze piesek nie musi byc championem, wystarcza tylko te CACIBY??

bardzo dobrze rozumiesz do tytułu Int.Ch nie trzeba mieć z psem championatu (jakiegokolwiek kraju)

I jeszcze jedno, jezeli mam CACIB(Polska) i uzylam go w podaniu o CH.Pl to czy moge ten sam CACIB uzyc do podania o Intera?, czy to trzeba na nowo zbierac a poprzednie sa jakby kasowane?

o Ch.Pl licza sie tylko CWC (CACIBy nikogo nie interesują) CACIBy "zbiera" sie tylko do intera

Link to comment
Share on other sites

Sory to jeszcze raz ja;-) musze miec 100% pewnosci.

To tak 4 CACIBY w tym 2szt. z zagranicy od roznych sedziow i miedzy 1CACIBEM a 4 odstep 1 rok i 1 dzien?

A teraz tak briardy musza(zupelnie bez sensu)miec szkolenie IPO1, czy to szkolenie mozna zrobic po zebraniu tych 4 CACIBOW???

A i czy to IPO mozna zrobic za granica?

I jeszcze 1 malunie pytanko.Wyczytalam na "naszepsy" jakie sa wymogi dotyczace Championa Ukrainy i tam pisza tak, ze 8 razy CAC, ale pisza tez ze pies Ch.Rus, wystarczy 1 CAC.Jezeli piesek z Ch.Rus jest wlasnoscia Polaka to wystarczy mu ten 1 CAC?Czy moze to dotyczy psow bedacych w rekach Rosjanina?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

. PSY RAS NIE PODLEGAJĄCYCH PRÓBOM PRACY

Aby otrzymać tytuł Międzynarodowego Championa Piękności psy tych ras muszą uzyskać:

- 4 certyfikaty na Międzynarodowego Championa Piękności (CACIB) w 3 różnych krajach, od 3 różnych sędziów, w minimalnym odstępie 1 rok i 1 dzień;

B. PSY RAS PODLEGAJĄCYCH PRÓBOM PRACY

Aby otrzymać tytuł Międzynarodowego Championa Piękności psy tych ras muszą uzyskać:

- w 2 różnych krajach, od 2 różnych sędziów 2 certyfikaty na Międzynarodowego Championa Piękności (CACIB), w minimalnym odstępie 1 rok i 1 dzień; nie bierze się pod uwagę daty próby,

- co najmniej trzecią lokatę lub ocenę „dobrą” podczas konkursów, na których przyznawany jest wniosek na Championat Pracy Krajowy (CPC). Jeśli próby oceniane są za pomocą punktów, nie bierze się pod uwagę oceny, a pies musi uzyskać co najmniej 75% możliwych do uzyskania punktów.

Wyjątki:

- foksteriery: podczas prób ocenianych metodą punktacji pies musi uzyskać w próbach norowania co najmniej 60 % możliwych do uzyskania punktów,

- psy użytkowe: patrz Regulamin Międzynarodowy dla Psów Użytkowych.

[...].

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...