Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Rodzina z Wrocławia, która tydzień temu zaadoptowała naszego Reksia, jest nim zachwycona - tak bardzo, ze rodzice pani Gosi też zdecydowali się na psa. Chcą takiego drugiego Reksia - mały, ogromnie przytulasty, włażący na kolanka i pchający się do łóżka. Wiem, ze takiego samego się na całym świecie nie znajdzie, ale poszukać można, prawda?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, malagos napisał:

Wiem, ze takiego samego się na całym świecie nie znajdzie, ale poszukać można, prawda?

Myszka: https://www.olx.pl/oferta/psi-cukiereczek-slodkie-szczenie-mini-owczarek-CID103-IDwyhOZ.html

Irysek: https://www.olx.pl/oferta/slodki-malutki-irysek-przekochany-pies-w-typie-spaniel-tybetanski-CID103-IDwJcbn.html

Dakar: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
48 minut temu, Poker napisał:

Niestety Basia 1244 nie może zrobić wizyty. Poradziła by spytać kikou. Nie mogę się dodzwonić do niej .

kurcze...cieżko na tym terenie:( znalazłam na fb że jest tam jakies przytulisko, może skontaktuje się z wolontariuszkami? dom wydaje się dobry, ale nie wiem czy dla naszej Kamy...bo jak im tam ucieknie, to od nas strasznie daleko i własciwie nikogo zaufanego nie ma na miejscu:(

Może dziewczyny z przytuliska jak sprawdzą mi dom i ocenie że nie jest dla Kamy, to zaproponuja tam jakiegos psa od siebie.

A kikou daleko tam ma?

DZIĘKUJE CI POKER OGROMNIE ZA POMOC <3

Link to comment
Share on other sites

Pisałaś o Kamie ,  a teraz o Lusi. To ta sama sunia?

kikou ma ok. 30 km. Czekam na telefon od niej.

Czy przypadkiem dorota1 nie jest z Bolesławca?

Kikou oddzwoniła ,ale niestety też nie może. Spodziewałam się,bo ona ma masę zajęć.

Może poszukać na FB kogoś  albo faktycznie w przytulisku.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Poker napisał:

Pisałaś o Kamie ,  a teraz o Lusi. To ta sama sunia?

kikou ma ok. 30 km. Czekam na telefon od niej.

Czy przypadkiem dorota1 nie jest z Bolesławca?

Kikou oddzwoniła ,ale niestety też nie może. Spodziewałam się,bo ona ma masę zajęć.

Może poszukać na FB kogoś  albo faktycznie w przytulisku.

już poprawiłam, chodzi oczywiście o Kame. Zapytam dorota1. Na fb na grupie wizytatorów nie ma stamtąd nikogo :(

Dzięki Poker :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

kurcze...cieżko na tym terenie:( znalazłam na fb że jest tam jakies przytulisko, może skontaktuje się z wolontariuszkami? dom wydaje się dobry, ale nie wiem czy dla naszej Kamy...bo jak im tam ucieknie, to od nas strasznie daleko i własciwie nikogo zaufanego nie ma na miejscu:(

Jest jakaś opcja wyszukiwania na dogo po nazwie miejscowości, ale z komórki nie działa

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, NikaEla napisał:

Jest jakaś opcja wyszukiwania na dogo po nazwie miejscowości, ale z komórki nie działa

znalazłam na jakiś starych wątkach ze z Bolesławca jest magda z. i seaside....ale obie poza dogo od 1016 roku:( chyba była tu kiedyś mocna grupa stamtąd....może ktoś ma jakiś kontakt np. przez fb?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

znalazłam na jakiś starych wątkach ze z Bolesławca jest magda z. i seaside....ale obie poza dogo od 1016 roku:( chyba była tu kiedyś mocna grupa stamtąd....może ktoś ma jakiś kontakt np. przez fb?

Jest prężna grupa na FB Bolesławieckie koty. Może tam zapytaj

Link to comment
Share on other sites

Uwaga! 

do oddania młode ok  8tygodniowe jamniczki tel. 519778305  p Grażyna do odbioru we Wrocławiu okolice ul Pretficza .

/ zalamka.gif dziwne to było? ... jak byłam z Taksunią na spacerku, podeszła do mnie pani z zapytaniem....czy nie chce pani ,jeszcze jamniczków??  początkowo nie mogłam jej zrozumieć ale, po chwili dotarło do mnie ,że Pani chce oddać 5malutkich ,około 8tygodniowych szczeniaczków, ponieważ ... ma parę jamników /czarnego samca i rudą samiczkę, której nie zdążyła wysterylizować /  proszę jeśli ktoś chciałby przygarnąć jamnika ,pomóżcie bo coś... nie bardzo wszystko jest jasne dla mnie w tej historii????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...