Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Kopiuję z wątku Taksy:

Mój pekinek Miki miał wycinane fałdy policzkowe we Wrocławiu w Lecznicy Okulistycznej na ul.Strachocińskiej 143.Tam przyjmuje dr..Natalia Nestorowicz (uczennica dr.Garncarza) a także dr.Anna Cisło-Pakulak

Jest to Ośrodek Okulistyki Weterynaryjnej.

tel. 71 346 6847

Natalia - 602 298 448

Anna - 508 176 337

Polecam tą Lecznicę.

Dr.Kiełbowicz przyjmuje prywatnie i jest stosunkowo drogi.Wydaje mi się,że lepiej bezpośrednio uderzyć do tej Lecznicy i tam przeprowadzić wstępną wizytę i umówić się na zabieg a niżeli wydawać na wizytę u dr.Kiełbowicza.Myśmy też najpierw zaliczyli wizytę bez sensu(nie mając wiedzy) u dr.Kiełbowicza i zapłaciliśmy za nią za diagnozę.Taką samą diagnozę postawiła dr.Natalia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2017 o 22:08, Poker napisał:

Nie sądziłam ,że to oko wygląda tak strasznie. Aż się gorąco robi chociaż ja nie jestem  taka wrażliwa na widoki.

Niestety , niektórzy właściciele kochają swoje psy,ale po prostu nie mają za co pomóc i  nie wiedzą gdzie mogą znaleźć ją.

 Deklaruję 30 zł na operację i jeżeli będzie ona umówiona o możliwej  dla mnie porze, to mogę po operacji odwieźć psa z właścicielem do domu.

0
  •  

Dziękuję, za wszystko!81.gif

 

Dnia 13.12.2017 o 22:15, Gabi79 napisał:

Jaka kwota jest potrzebna, tak w przybliżeniu?

skromną dyszkę wpłacę, niestety nie dam rady więcej

Dziękuję81.gif jeszcze nie wiadomo ile miałaby kosztować ta operacja?  i jak na razie pan nie chce iść do lekarza :(

Dnia 13.12.2017 o 22:30, anecik napisał:

Trzeba byłoby pewnie psiakowi założyć wątek w "Mają dom ale potrzebują pomocy". Pan widzę zadbał o ubranko dla malucha - dam 20 zł.

Dziękuję81.gif  wątek jest ale pan niestety wycofuje się z leczenia pieska, tłumaczy ,że na razie.. bo Święta ..bo przykro na ŚWIĘTA :(

Dnia 13.12.2017 o 23:26, Poker napisał:

Na razie nie wiadomo. Wet musi obejrzeć i ocenić jaki zabieg będzie potrzebny. Tak czy siak na pewno kilkaset złotych.

Słusznie, anica powinna założyć wątek . Wygląda na to ,że pan kocha psa.

...też tak myślałam!... ale pokręcona ta miłość jego! :(

Dnia 14.12.2017 o 15:26, NikaEla napisał:

 

 

To ja dam 40zł i już będzie pierwsza stówka. Strasznie musiał cierpieć ten piesek, a może nadal go boli :(

Anica będziesz zbierać?

Dziękuję81.gif  radość z tej stówki... zabrał pan :(   nawet nie pojedzie w poniedziałek na konsultacje ,

jak już będzie jasna sytuacja i nikt inny się nie znajdzie to będę zbierać chociaż się...boję tego! nigdy wcześniej tego nie robiłam!

Dnia 14.12.2017 o 19:05, mila-ada napisał:

Ja mogę dorzucić 50 zł, tylko komu wysłać?

 

Dziękuję81.gif jak już wszystko będzie wiadomo to napiszę PW dobrze? :)

Dnia 14.12.2017 o 19:15, Anula napisał:

I ja też pomogę nie wiem w jakiej kwocie ale pomogę.

Może uda się z Panem podjechać do Lecznicy i ustalić co będzie robione z oczkiem i jaki będzie koszt zabiegu.W ten sposób można by było być na bieżąco z wiadomościami.

Dziękuję81.gif  chciałam wziąć taksówkę, załatwiłam z kolegą ,że przyjdzie na 8 a tu pan się wycofuje, plącze się w tłumaczeniach, kręci... bardzo się zdenerwowałam! aż mi się płakać ze złości chce :( tak mi szumi w głowie ,że muszę ochłonąć troszeczkę bo nie mogę myśleć...

Dnia 14.12.2017 o 21:34, brzośka napisał:

Też pomogę. Dajcie znać gdzie wpłacić.

Dziękuję81.gif  jak już będzie wiadomo to napiszę PW

Dnia 14.12.2017 o 21:39, kikou napisał:

I ja cos tam skromnie dorzuce.

Prosze o wiadomość jak juz bedzie wiadomo kto zbiera na jakie konto.

Dziękuję81.gif jak już będzie wszystko jasne to napiszę :)

Dnia 14.12.2017 o 23:00, Bgra napisał:

Czy pies ma wątek ?

http://www.dogomania.com/forum/topic/340666-piesek-z-raną-w-oku-bardzo-potrzebuje-naszej-pomocy-pomożemy-prawda/

założyłam za Waszymi radami, chociaż ,bałam się bardzo tej odpowiedzialności! a wygląda na to.. że będą problemy :(

Dnia 14.12.2017 o 23:17, Kama202 napisał:

Dorzucę na tę bidę 200zł z mojego bazarku.

Dziękuję81.gif  jak już wszystko będzie jasne, napiszę PW :)

 

Dnia 14.12.2017 o 23:27, Bgra napisał:

Skarpeta Plaskatych przeleje 200 zł bo przejść obojętnie nie sposób :( umieściłam post,jak ktoś wpłaci dla malucha to każdy grosz będzie przelany.

Dajcie znać kiedy będzie wątek i na czyje konto wpłacić.

 

Dziękuję81.gif wątek już jest! niestety pan, który najpierw zgodził się na pomoc, w tej chwili kręci, plącze jakieś 'dziwne' problemy ,prosi o czas, że Święta, że będą 'przykre' i takie tam... im bardziej próbowałam prosić ,przekonywać tym bardziej ...się sprzeciwiał!  odpowiadając coraz bardziej twardo...jest decyzja!:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2017 o 23:46, Poker napisał:

Ale się dzieje. anica chyba padnie z wrażenia.

Pies nie ma wątku. anica pisze też na wątku swojej suni Taksy.

Wasza postawa i chęć pomocy utwierdza mnie ,że na dogo nadal są wspaniałe osoby.

Na razie nie wiadomo na czyje konto wpłacać. Być może anica zgodzi się , by na jej wpłacać.

I padłam!  na razie leżę i nie mogę się pozbierać! najpierw wielka radość ,naprawdę nie spodziewałam się takiego odzewu! może już nawet są uzbierane pieniązki na operację!.. i jeszcze nie skończyłam czytać wszystkich postów, jak wszedł pan i oznajmił mi ...że cała rodzina zmieniła decyzję! że... może po ŚWIĘTACH! :(  zrobiło mi się ciemno w oczach! tyle starania, .. już nie wiem?  płakać i się chce!  czy z tego żalu? czy ze złości? czy z krzywdy tego pieska? ...

Może jeszcze tutaj zaproszę wszystkie kochane ciocie, które mogły by w jakiś sposób jeszcze pomóc radą?, sugestią? podzielić się swoją opinią?  ja na tą chwilę jestem... rozżalona! to chyba odpowiednie słowo, obawiałam się...problemów z opłaceniem operacji..leczenia a tu okazuje się... problem jest chyba jeszcze większy! Pan się wycofuje ze zgody na leczenie , to tak najkrócej! później napiszę więcej...bo nie rozumiem!?Invision-Board-France-69.gif

Jesteście Wspaniałe, Jedne, Jedyne, Wyjątkowe, bardzo Dziękuję 49.gif.., brakuje mi słów podziękowania...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czy w najbliższym tygodniu wybiera się ktoś do schroniska? mam trochę czasu (oprócz środy) i mogłabym ( ale nie sama, bo dawno nie byłam) pojechał wyprowadzić jakieś psy

 

 

Byłyśmy dziś z Mila-adą, niestety zmieniły się zasady i mimo iż miałam kilka lat temu zrobiony kurs wolontariusza, nie jest on już ważny i nie mogłyśmy wyprowadzać psów

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 12.01.2018 o 18:41, NikaEla napisał:

Czy w najbliższym tygodniu wybiera się ktoś do schroniska? mam trochę czasu (oprócz środy) i mogłabym ( ale nie sama, bo dawno nie byłam) pojechał wyprowadzić jakieś psy

 

 

Byłyśmy dziś z Mila-adą, niestety zmieniły się zasady i mimo iż miałam kilka lat temu zrobiony kurs wolontariusza, nie jest on już ważny i nie mogłyśmy wyprowadzać psów

Głupota.Rozumiem jakbyście miały po 18 lat. Tylko psy tracą na tym. a kto w takim razie może wyprowadzać psy ?

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Poker napisał:

Głupota.Rozumiem jakbyście miały po 18 lat. Tylko psy tracą na tym. a kto w takim razie może wyprowadzać psy ?

Widziałyśmy 3 młode dziewczyny z psami na spacerze. Kursy są co jakiś czas i trzeba mieć aktualny.

 Tylko do kociarni nam pozwolono wejść (ale to też nie była decyzja pań z biura)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2018 o 18:41, NikaEla napisał:

Byłyśmy dziś z Mila-adą, niestety zmieniły się zasady i mimo iż miałam kilka lat temu zrobiony kurs wolontariusza, nie jest on już ważny i nie mogłyśmy wyprowadzać psów

O kurcze, Poker ma rację, to gruba przesada :/

 

Przy okazji, jakby ktoś miał ochotę zajrzeć, zapraszam na bazarek dla Liska, który jest na dożywociu w hoteliku u Kikou

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witam Ciocie...po dluuuuugiej przerwie wracam powoli na Dogo, juz nie z taka intensywnoscia jak kiedys ,ale w miare czasu bede pomagac. 12.grudnia zostalam mama slicznej Mai , tym samym moj juz 12letni Bruno zostal starszym bratem:) i ku mojej radosci swietnie sie w tej roli sprawdza. Pozdrawiam !

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, monika083 napisał:

witam Ciocie...po dluuuuugiej przerwie wracam powoli na Dogo, juz nie z taka intensywnoscia jak kiedys ,ale w miare czasu bede pomagac. 12.grudnia zostalam mama slicznej Mai , tym samym moj juz 12letni Bruno zostal starszym bratem:) i ku mojej radosci swietnie sie w tej roli sprawdza. Pozdrawiam !

witam z powrotem 

Gratuluję córeczki

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Niedawno się zastanawiałam co się dzieje z Moniką ,a u taka miła niespodzianka.Gratulacje dla całej ludzko-psiej rodzinki.

Maja chyba bije rekordy popularności , bo moja wnusia z 5. listopada też jest Mają.

dziękuję ! w Niemczech nie jest to imię tak bardzo popularne ...jeszcze:)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Niedawno się zastanawiałam co się dzieje z Moniką ,a u taka miła niespodzianka.Gratulacje dla całej ludzko-psiej rodzinki.

Maja chyba bije rekordy popularności , bo moja wnusia z 5. listopada też jest Mają.

 jest na 5 miejscu w Polsce

Statystyka imion za 2017 rok - dziewczynki:

JULIA 9374
ZUZANNA 9182
ZOFIA 8441
LENA 8289
MAJA 8056
 
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, kiyoshi napisał:

DZIEWCZYNY, CZY KTOS POMOŻE MI Z WYZYTA PRZEDADOPCYJNĄ WE WROCŁAWIU DZIELNICA KRZYKI- UL. RADKOWSKA? Bardzo prosze, może ktoś ma blisko? Na fb póki co wszyscy wizytatorzy mi odmówili:( chodzi o pieska z mojego przytuliska... PROSZĘ

Kiyoshi ,kiedy ta wizyta miała by być? jesli nikt się nie zgłosi, poproszę kolegę, ja na razie nie mogę się ruszyć z Śródmieścia pomiędzy 8-18, krzyki to jednak ,kawałek , umawiaj się w przyszłym tygodniu, najlepiej po 14?

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Poker napisał:

Nie ma takiej ulicy we Wrocławiu. Dopytaj dokładnie, bo Krzyki to jest duża dzielnica. Część jest blisko centrum

Jest ta ulica to jest raczej Gaj i nowe bloki.

https://www.google.pl/search?q=wroclaw+ul+radkowska+18&rlz=1C1PRFC_enPL783PL783&oq=Wroclaw+ul.Radkowska&aqs=chrome.3.69i57j0l5.13215j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Może to nowa ulica.Jak Gaj, to NikaEla ma blisko.

może być że Gaj...ja tylko na mapę wspojrzałam i pokazała mi się dzielnica KRZYKI w okolicy.

10 godzin temu, anica napisał:

Kiyoshi ,kiedy ta wizyta miała by być? jesli nikt się nie zgłosi, poproszę kolegę, ja na razie nie mogę się ruszyć z Śródmieścia pomiędzy 8-18, krzyki to jednak ,kawałek , umawiaj się w przyszłym tygodniu, najlepiej po 14?

Państwo już byli na zapoznaniu, to fajne młode małżeństwo, prosili o wizyte w środe popołudniu/ wieczorem lub może czwartek, bo psa odebraliby w piątek. Sytuacja psa jest troszkę skomplikowana, ale wyjasnie na priv o co mi chodzi;)

Aniczko- jeśli to od Ciebie daleko, to może NikaEla dałaby rade???

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kiyoshi napisał:

DZIEWCZYNY, CZY KTOS POMOŻE MI Z WYZYTA PRZEDADOPCYJNĄ WE WROCŁAWIU DZIELNICA KRZYKI- UL. RADKOWSKA? Bardzo prosze, może ktoś ma blisko? Na fb póki co wszyscy wizytatorzy mi odmówili:( chodzi o pieska z mojego przytuliska... PROSZĘ

to 50m ode mnie

 mogę podejść

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...