Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kochani ogromna prośba o pomoc w transporcie dla Shilki,która już się zasiedziała u Murki a ma szansę na domek w Chocianowie.Wizyta wypadła pomyślnie i teraz tylko sprawa transportu.Murek będzie wiózł 2 psiaki do  Katowic i mogła by się też załapać Shilka.Potrzebny transport nawet za zwrot kosztów z Katowic do Wrocławia a z Wrocławia zgodził się Tz szafirki zabrać i zawieść do Chocianowa.Fajna bezproblemowa i łagodna sunieczka, na którą czeka domek tylko ten odcinek drogi pozostał do załatwienia...Bardzo proszę o pomoc!

Ja napisałam na 3 Grupach na FB prośbę ale cisza...

 Shila bardzo prosi...

e83fd15732f2674cgen.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sytuacja naprawdę podbramkowa!!!!
W sobotę muszę odebrać staruszka Puszka/Zgredzia (w DT od lipca 2016) z awaryjnego DT, który miał opiekować się nim tylko przez zimę. Niestety przez całą zimę nie znalazłam nikogo, kto chciałby zaopiekować się Puszkiem/Zgredziem na resztę jego dni, miesięcy (nie wiem ile). Wiem, że Puszek nie ma wielu lat życia przed sobą. 
Nie wyobrażam sobie sytuacji żebym musiała Go "odstawić" z powrotem do Schroniska. On nie miałby tam szans. A jednocześnie nie mogę mieć trzeciego psa, bo zwyczajnie za dużo czasu nie ma mnie w domu żebym mogła wychodzić na 2 razy więcej spacerów (teraz 4-5).
Czy ktoś pomoże Puszkowi przeżyć szczęśliwie tę resztę życia, którą ma przed sobą? To taki pocieszny, miły dziadeczek. Trochę demencyjny. Dużo śpiący. Z leków bierze lotensin i geriativet. DT lub DS na wagę złota!!!! Ewentualny kontakt proszę na priv

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem juz u siebie. Siedze cichutko, bo na razie nie mogę wziąć do siebie żadnego pieska. W czerwcu przelatuje do mnie córka i czekają nas wyjazdy. W połowie lipca będę już na pewno w domu,  ale brać psiaka na kilka m-cy, to raczej bez sensu. Bo jesienią znowu wyjade. W tym roku nie dam rady być dt, chyba ze awaryjnie, na dwa, trzy miesiące.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Szira napisał:

Czy znacie jakąś bidę, która potrzebuje vetoryl? Mam do oddania 10 mg.

Żabka szczęśliwie jest już w swoim domu ale okazało się,że jest chora na Cushinga,czy jest możliwość jej pomóc i Pani w postaci Vetorylu.

Żabkę miała pod opieką Gabi79.

http://www.dogomania.com/forum/topic/338902-wszędzie-dobrze-ale-w-domu-z-ukochaną-panią-najlepiej-żabka-wróciła-do-swojego-domu/?page=25

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...