Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Witamy, 

Możemy zaoferować swoją pomoc przy tworzeniu ogłoszeń bo wiemy, jak ważne jest zdjęcie w ofercie adopcji psa/kota i jako fotografowie chętnie pomożemy zrobić profesjonalne zdjęcia. Osoby z Wrocławia i okolic w promieniu do 100km niech śmiało do nas piszą i dzwonią. Numer do Łukasza jest do uzyskania przez wiadomość prywatną. 

Pozdrawiamy.

MŁ&L

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poszukuję opieki czasowej od 4 do 13lipca dla rocznej suni! sunia jest podobno bardzo grzeczna :)

(sunia jest adoptowana z Miedar, właściciele mieszkają Wrocław- Żerniki, wyjazd urlopowy) proszę o kontakt ze mną lub ewu. nr telefonu podam na pw

Link to comment
Share on other sites

Doczytałam na FB, że w sobotę DZIEŃ PSA w naszym schronisku

kopiuję wpis:

Zapraszamy serdecznie wszystkich na schroniskowy Dzień Psa, który odbędzie się 01.07.2017 r. pod Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu!

W programie m.in.:
- darmowe konsultacje z behawiorystami,
- pokazy posłuszeństwa schroniskowych psiaków do adopcji,
- pokazy pielęgnacji psiaków,
- konkursy dla dorosłych i dla dzieci,
- wybory Cudnego Kundelka,
- zbiórka darów dla Schroniska,
i wiele, wiele innych...

Mile widzieni goście z czworonożnymi Pupilami ♥

https://www.facebook.com/events/1930449320546296/?acontext={"action_history"%3A"[{\"surface\"%3A\"page\"%2C\"mechanism\"%3A\"page_upcoming_events_card\"%2C\"extra_data\"%3A[]}]"%2C"has_source"%3Atrue}

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2017 o 12:12, Poker napisał:

Może Figunia mogłaby się zaopiekować.(Figuniu, nie bij)

Strasznie żałuję, ale nie mogłam w tym czasie pomóc.

Bić Pokerku nikogo nie zamierzam, wręcz przeciwnie to, ze pomyslas o mnie, traktuje jako dowód zaufania, wrecz wyróżnienie i jest mi bardzo miło... :)

Jeden wyjazd już za nami, ale planujemy z córką kolejny, dlatego suni nie moglam zabrać. 

Link to comment
Share on other sites

Prośba z facebooka, może znacie kogoś?

"I znów muszę szukać 1f641.png KOZANÓW ul. Pałucka

Kochani szukam osoby, która byłaby gotowa ODPŁATNIE wyprowadzać raz dziennie w środku dnia (godzina do ustalenia, duża dowolność, nie musi być codziennie ta sama) małego starego pieska. Fuks, to 13 letni sznaucer miniaturka. Jego starsza właścicielka nie jest w stanie go sama wyprowadzać. Fuks jest zupełnie bezproblemowy, nie agresywny, lubi inne psy i suczki, bardzo dobrze chodzi na smyczy, nie ciągnie, przychodzi na zawołanie, nie wszczyna bójek. Chętnie starsza osoby, na emeryturze, rencie, czyjaś mam/babcia, osoba z własnym psem. Bardzo pilne, ostania pani pochodziła dwa tygodnie i zrezygnowała, a babcia chodzi zapłakana co będzie z jej pieskiem."

Link to comment
Share on other sites

Zacytuję ala123

8 godzin temu, ala123 napisał:

Dasza ma szansę na dom, do Murki zadzwoniła osoba z okolic Wrocławia, konkretnie z Jagodnika powiat Świdnica. Potrzebuję kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej. Proszę o pomoc.

Dasza jest bezdomna od 2012? albo 2013r....
To dla niej szansa.

Ogłoszenie Daszy:
https://www.olx.pl/oferta/malutka-i-grzeczna-sunia-czy-sie-doczeka-wlasnej-rodziny-CID103-IDnqzqS.html

Wątek, na którym ala123 napisała prośbę:

Może ktoś będzie mógł podpowiedzieć chociaż do kogo uderzyć z tematem wizyty...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
13 godzin temu, mila-ada napisał:

Mieszkam na Lotniczej koło ASTRY, ale w czwartek o 18.00 jestem na Piłsudskiego. Nie jestem mobilna niestety, bo mam złamaną nogę.

 

Odbiorę we własnym zakresie najchętniej w weekend. Proszę o kontakt i adres na PW.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...