Jump to content
Dogomania

Nitra 2xCACIB 20-21.11.2010


Shaluka

Recommended Posts

Hej,
szukałam tematu o tej wystawie, ale go nie zauważyłam nigdzie.

Tak więc zakładam i pytam:
Kto się wybiera? & Czy już ktoś wysyłał zgłoszenie( ja tak ale jeszcze nie dostałam potwierdzenia) i dostał potwierdzenie?

Czy orientujecie sie jak to jest, jesli ktoś miał nadpłate na wiosennym CACIB-ie i róznica terazniejszej opłaty do tamtego jest jakies 2,5 euro, to mam im wysyłac ta roznice czy jak?:roll: Pisalam do nich juz wielokrotnie, ale mi nei odpisali, a nie ma ochoty znow placic, bo jakos do zwracania tamtej nadplaty nie moglam sie doprosic...:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy']Szczęśliwa Nitra, albo Zagrzeb, trudny wybór.[/QUOTE]
Ja zgłaszam Serka do pośredniej i Felkę do championów. A Ofik byłby w młodzieży?

[quote name='irishsetters']My jedziemy dość dużym samochodem i potrzebujemy kierowcy z psem :) mamy ekipe i mamy samochód, trzeba nam tylko kierowcy ;)[/QUOTE]
Nie mam koncepcji, jak Wam pomóc.
Czy w grę wchodzi wynajęcie busa...? Ale to na pewno będzie drożej niz samochodem prywatnym...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja zgłaszam Serka do pośredniej i Felkę do championów. A Ofik byłby w młodzieży?


Nie mam koncepcji, jak Wam pomóc.
Czy w grę wchodzi wynajęcie busa...? Ale to na pewno będzie drożej niz samochodem prywatnym...

Pzdr.[/QUOTE]
Tak w młodzieży, ale na razie skłaniam się ku Chorwacji, bo może udałoby się za jednym pojechaniem ten championat zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...