Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

[quote name='megi_winters']doszła moja wpłata? dorzucę coś jeszcze przed świętami.[/QUOTE]

tak, doszla.
przepraszam, ale jestem teraz bardzo rzadko na dogo, mamy mega akcje:
[url]http://www.facebook.com/events/143938452420684/[/url]

likwidowane jest przytulisko, w którym psiaki niestety są w opłakanym stanie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='LILUtosi']Robię mu przerwy - przez tydzien daje , później parę dni przerwy. Jak widzę że liże lapy o wtedy podaje. Takim sposobem na dłuzej starczy. Zenkowi też by się przydało.[/QUOTE]
Lilutosi, a czy to nie jest duży ból, jak już liże łapy???
ps.

kiedyś zdaje się wypowiadałam się o leku, który podaję moim psom na stawy (pozostałość po boleriozie), który jest docelowo lekiem dla koni, ale nie wiedziałam jak się nazywa, a teraz już wiem, to się podzielę informacją: cortavet, z tym, że dostępne są oczywiście opakowania jak dla konia (koszt to kilkaset zł nie wiem 400 czy 600), ja kupuję od weta odmierzoną mniejszą ilość, ale to wtedy nie wypada jakoś specjalnie taniusio, bo 1 ml. kosztuje 1 zł, a na 30-40 kg psa leję go 0,7 ml. może komuś ta informacja się przyda, bo lek naprawdę super działa:)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]rozliczenie od 06.12.2012 [SIZE=3]do[/SIZE] 21.01.2013 r.

wpływy:
[/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]tula - 20 zł
megi_winters - 100 z[/SIZE][/SIZE][SIZE=2]ł[/SIZE]
pietrucha204 - 10 zł za XI
israel - 10 zł
olena84 - 40 zł (I + coś)
Lida - 30 zł
Pyrdka - 20 zł
tula - 20 zł
Akrum - 20 zł
pietrucha204 + 10 zł za XII


[SIZE=2][B]wydatki:[/B]
opłata za dt - od 01.[SIZE=2]12[/SIZE] do 3[SIZE=2]1[/SIZE].1[SIZE=2]2[/SIZE].2012 r. 3[SIZE=2]1[/SIZE]x12 zł = 3[SIZE=2]72[/SIZE] zł

[/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=1]tula - 20 zł ([B][COLOR=blue]I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII) [/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B][SIZE=1]2013 [SIZE=1]r.: (I,[/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=1]
Akrum - 20 zł ([B][COLOR=blue]I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,[SIZE=1]XI,XII) [/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B][SIZE=1]2013 [SIZE=1]r.: (I,[/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=1]
[/SIZE][SIZE=1]Olena84 - 10 zł ([/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]I[/COLOR][COLOR=blue],II[/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=1][COLOR=blue],III[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=1][B][COLOR=blue],IV,[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII) [/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B][SIZE=1]2013 [SIZE=1]r.: (I,[/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=1] Agata,Sonia - 30 zł [/SIZE][SIZE=1]([/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]I[/COLOR][COLOR=blue],II[/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=1][COLOR=blue],III[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=1][B][COLOR=blue],IV,[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]V,VI,VII,[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1]
megi_winters - 100 [/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue](I,II,III,IV,[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]V,VI,VII,VIII,IX [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1]
martini77 - 10 zł ([/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII[SIZE=1]) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=1]2013 [SIZE=1]r.: (I,[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B]
paulinken - 10 zł ([/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]I,II,[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]III,IV,V,VI, [/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=1] kmurdz - 15 zł (
pietrucha204 - 10 zł ([/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]I,II,III,[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]IV,V,VI,VII, VIII,IX,X,XI,XII) [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1]
israel - 10 zł ([/SIZE][B][SIZE=1][COLOR=blue]I,II,III[/COLOR][COLOR=#0000cd],IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII) [/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B][SIZE=1]2013 [SIZE=1]r.: (I,[/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=1][COLOR=black]pyrdka - 20 zł ([/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue][B]I[/B][/COLOR][/SIZE],[SIZE=1][B][COLOR=blue]II,III[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue],IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII) [/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B][SIZE=1]2013 [SIZE=1]r.: (I,[/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=1] TZ megi_winters (od stycznia 2011) - 50 zł ([/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue][B]I,II,III,IV,[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]V,VI,VII,VIII
[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1][URL="http://www.dogomania.pl/members/41515-magda222"][B]magda222[/B][/URL] - (od grudnia 2011) - 20 zł ([/SIZE][SIZE=1][COLOR=blue][B]I,II,III,[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI [/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=1] [URL="http://www.dogomania.pl/members/115721-Lida"][B]Lida[/B][/URL][/SIZE] [SIZE=1] - (od listopada 2011) - 20 zł ([/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue]I[/COLOR][/B][B][COLOR=blue],II[/COLOR][/B][B][COLOR=blue],III[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=blue],IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII)

[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][COLOR=red][B]W skarpecie Szarika mamy aktualnie: [/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=4]5240[/SIZE],92[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=red] zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][B] - [SIZE=4][SIZE=4]5012[/SIZE][/SIZE],99 zł = [SIZE=4]227[/SIZE],93 zł [/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

[SIZE=2]
[/SIZE]

Edited by Akrum
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]I tym sposobem chciałam ogłosić, że z dniem dzisiejszym odchodzę z dogomanii, oczywiście dalej na Szarika będę wpłacać swoje zobowiązania, ale niestety musicie poszukać nowego księgowego. I to nie chodzi o to, że mi się znudziło księgować, czy że brakuje deklaracji, to się wycofuje - bo mimo trudności zawsze starałam się dotrzymywać zobowiązań, danego słowa. Niestety sytuacja, w jakiej się znalazłam i oskarżenia kierowane tutaj na dogo na jednym z wątków pod moim adresem zmusiły mnie do tego, by zrzec się księgowania u psiaków, u których pieniążki zbierane były na moje prywatne konto oraz do odejścia z dogo ponieważ nie mam zamiaru czytać bezpodstawnych oskarżeń.
[B]
JEDNOCZEŚNIE PROSIŁABYM CIEBIE LILUTOSI O OFICJALNE POTWIERDZENIE TUTAJ NA WĄTKU, CZY WSZYSTKIE PŁATNOŚCI BYŁY I SĄ UREGULOWANE.[/B]

BARDZO WAS PRZEPRASZAM, ŻE WAS ZOSTAWIAM, ŻE MUSICIE TERAZ SZUKAĆ NOWEGO KSIĘGOWEGO, ALE NIESTETY... [/SIZE]
:roll:

OCZYWIŚCIE ZA CHWILĘ WYŚLĘ DO WSZYSTKICH TEŻ PW Z INFORMACJĄ O TYM, ŻEBY KAŻDY Z WAS ZAPRZESTAŁ WPŁACANIA SWOICH DEKLARACJI NA MOJE KONTO.
JAK RÓWNIEŻ INFORMUJĘ, ŻE JAK WYBIERZECIE JUŻ NOWEGO KSIĘGOWEGO TO NAGROMADZONE NA MOIM KONCIE PIENIĄŻKI ZOSTANĄ PRZESŁANE NA KONTO NOWEGO SKARBNIKA - NR KONTA NOWEGO SKARBNIKA PROSZĘ PRZESŁAĆ DO MNIE NA MAILA: [email][email protected][/email] LUB DO Pyrdka NA PW, a Ona mi przekaże.


Mam nadzieję, że Szarik niebawem znajdzie DS, oczywiście będę pomagała w szukaniu nowego domku dla chłopaka, nadal będę mu robiła ogłoszenia, jednak z dogomanii się wycofuję.

Link to comment
Share on other sites

To nie powetowana strata. Ja otrzymywałam wszystko na czas i chciałabym aby wszyscy byli tak solidni jak Akrum. Nie wiem jak to dalej będzie.
Nie wiem co się wydarzyło i szczerze mówiąc nie za bardzo mam ochotę wchodzić na kolejny wątek przepychanek ale odejściem z dogo Akrum dajesz wygrać tym, którzy Cię posądzili. I jeśli Twoja decyzja może poczekać to proszę poczekaj trochę aby emocję opadły. Ja tylko mogę prosić abyś nadal prowadziła na tym wątku rozliczenie i nadal z nami była, jak nie dla mnie to dla Szarika.

Link to comment
Share on other sites

a może by przelewać do Lilu bezpośrednio? ja niestety nie będę już zbierać na prywatne konto bo też mi grożono, że podkablują do US. Niestety mam lęki żeby nawet bazarek zrobic:/ Lilu ty masz działalność więc nikt się nie przyczepi do naszych wpłat ;) nie wiem tak mi to po głowie chodzi odkąd Akrum podjęła swoją decyzję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']a może by przelewać do Lilu bezpośrednio? ja niestety nie będę już zbierać na prywatne konto bo też mi grożono, że podkablują do US. Niestety mam lęki żeby nawet bazarek zrobic:/ Lilu ty masz działalność więc nikt się nie przyczepi do naszych wpłat ;) nie wiem tak mi to po głowie chodzi odkąd Akrum podjęła swoją decyzję...[/QUOTE]

Nie rozumiem, powaznie? Moja mama mnie straszy, myslicie, ze moga byc problemy? Z drugiej strony to problemy by miala polowa dogomanii..
Jesli chcecie moge ja zbierac, tylko nie ukrywam troche sie boje, ze jak zabraknie bede musiala dawac swoje jednorazowe:(

Link to comment
Share on other sites

zbiórka publiczna bez zezwolenia jest karalna:/ a to wszystko jest traktowane jako zbiórka.

Lilu oki nie wiedziałam, ze moje najprostsze rozwiązanie nie jest jednak takie łatwe do zrealizowania :( to jesteśmy w kropce no chyba, ze Ty Olena pociągniesz temat. A Szarikowi brakuje stałych deklaracji? czy ma komplet?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...