Jump to content
Dogomania

Meszki i komary!!


afox

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ja swoje bardzo delikatnie (najpierw psikam sobie na ręce, rozsmarowuje i wycieram ręce o dziewczynki) smaruję Autanem (mleczkiem z atomizerem). Działa bardzo dobrze ale ponieważ jest to środek dla ludzi staram się go używać oszczędnie bo nie jestem pewna czy jest odpowiedni dla psów... psiego preparatu niestety żadnego nie znam :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

aromat waniliowy odgania muszki skutecznie komarow raczej nie przyciaga
a z ludzkich preparatow zatwierdzonych przez mojego weta produkuje ziaja cos co sie anty bzzzzyk nazywa, na muszki kleszcze komary pszczoly osy itp....dziala i na dodatek jest bezzapachowe wiec psu nie przeszkadza
:)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Alu pamietasz jak mnie u ciebie cos w noge ugryzło. CHYba minęły 2 tygodnie a ja nadal mam noge czerwoną w tym miejscu. Oczywiście dopiero po jakimś czasie zaczęło swędzieć i sie musiałąm podrapać...grrrr....Nawet nie wiem kim był napastnik, który mnie ugryzł...:mad: Lata tego robactwa tyle, że człowiek sam nie wie co ma robić. :mad:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Alu pamietasz jak mnie u ciebie cos w noge ugryzło. CHYba minęły 2 tygodnie a ja nadal mam noge czerwoną w tym miejscu. Oczywiście dopiero po jakimś czasie zaczęło swędzieć i sie musiałąm podrapać...grrrr....Nawet nie wiem kim był napastnik, który mnie ugryzł...:mad: Lata tego robactwa tyle, że człowiek sam nie wie co ma robić. :mad:[/COLOR][/B][/quote][COLOR=RoyalBlue][I]:cool3:ja też jeszcze mam ślad, a po meszkach blizny[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

na mnie to anty bzzzy nie dziala ale psa komary przestaly zjedac...wczesniej z wieczornego spaceru wracal doslownie caly w bablach... ale wanilia na wszelki wypadek tez go smaruje...co prawda nie jest to juz takl slodkie jak wtedy kiedy byl szczeniakiem:loveu: ale i tak mam swoje waniliowe psiatko nie zjedzone przez chmury paskudztw ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ja zakrapiam swojego psa Frontline'm - specyfik na pchły i kleszcze, ale czy na meszki? Nawet nie wiem dokładnie co to jest... podejrzewam, że małe i czarne... u mojego w sierści nie widac nic podobnego... a jeśli chodzi o komarzyska to ma dłuższą sierść, która go pewnie trochę chroni, a zresztą komary jakoś wolą mnie ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...