Jump to content
Dogomania

Karma Lukullus


sator_k_

Recommended Posts

Szukałam informacji o tej karmie, ale nie udało mi się znaleźć niczego wartościowego. Tz. opis karmy i skład znalazłam, ale chodzi mi głównie o opinie ludzi, którzy karmili nią swoje psiaki.

Tutaj można przeczytać skład [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/lukullus_karma/pakiety_lukullus/162264[/URL].
Powiem szczerze, że nie znam się bardzo na karmach, ale jak dla mnie wygląda całkiem ok. Jeśli się mylę to proszę oświećcie mnie :)

Zastanawiam się jeszcze nad taką karmą
[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/markus_muehle/31582[/URL]

Która lepsza?

Teraz karmię psa Arden Grange na przemian różnymi smakami. Może jednak skład AG jest najlepszy z tych trzech karm i przy niej pozostać?

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie miał lepsze odemnie pojęcie o karmach :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u nas się sprawdza - psom smakuje, sierściucha ok, kupki fajne (zwięzłe,niewielkie) - karma niewątpliwie ma inny zapach niż znane mi karmy(to chyba cecha tych karm prasowanych na zimno) - pachnie bardzo przyjemnie - być może właśnie przez ten zapach bardziej psiakom smakuje niż leżący w misce obok Brit Care rybkowy czy OmniPro :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='murakami']przedostatni wpis to trollownia, reszta opinii ma sens.[/QUOTE]
Muraimi zaręczam ci że Robert A. nie jest trollem ;-) jego opinie są dla mnie jednymi z cenniejszych, gdyż bardzo się interesuje kwestią żywienia i zdrowia psów, wręcz za kilka miesięcy otwiera gabinet bioterapii i fitoterapii(ziołolecznictwo dla psów). A odpowiedź jego wyrwana z kontekstu rzeczywiście może wydawać się bez sensu, ale dotyczy ona producenta lukullusa ;-)
Na Krakvecie mój nick to Alto, więc w tamtym wątku również znalazła się moja wypowiedź, ale konkretnej opini jeszcze nie mam. Jak na razie otworzyłam tylko dwa 1,5kg opakowania lukullusa na próbę smakowitości (tu zdecydowanie markus króluje, ale to jedyna karma która mojemu psu naprawdę podeszła), a to za mało do wyciągania wniosków. Narazie 15 kg w 1,5kg opakowaniach czeka na swoją kolej (super promocja była :lol: ), a Alto ma do przejedzenia jeszcze otwarty wór Markusa co trochę potrwa :-P

Link to comment
Share on other sites

Nastąpiła pomyłka, zamieściłam sprostowanie. Faktycznie można było źle zrozumieć mój post po usunięciu przez moda krakvetu wpisów trolla, jeżeli kogoś przypadkiem uraziłam, to przepraszam :oops:

[B][SIZE=4][COLOR=royalblue]SPROSTOWANIE[/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=royalblue]:[/COLOR]
[SIZE=4][B][COLOR=royalblue]JESZCZE RAZ WYJAŚNIAM, ŻE W PODANYM PRZEZE MNIE WYŻEJ LINKU NA WĄTKU O KARMIE LUKULLUS WPISYWAŁ SIĘ TROLL, JEDNAK MOD TE WPISY USUNĄŁ. PO USUNIĘCIU WPISÓW TROLLA PRZEZ MODA FAKTYCZNIE MOŻNA BYŁO ODNIEŚĆ BŁĘDNE WRAŻENIE ŻE OKREŚLAM MIANEM TROLLA KTÓREGOŚ Z UŻYTKOWNIKÓW, BO ICH WPISY BYŁY, A TAMTE ZOSTAŁY USUNIĘTE. JEDNAK MNIE WÓWCZAS CHODZIŁO TYLKO I WYŁĄCZNIE O TO, ŻEBY POMINĄĆ [/COLOR][/B][B][COLOR=royalblue]WPISY TROLLA A SKUPIĆ SIĘ NA INNYCH OPINIACH, KTÓRE UWAŻAM ZA [U]BARDZO FACHOWE[/U] I DLATEGO W OGÓLE TEN WĄTEK PRZYTOCZYŁAM.[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dwa dni temu po raz pierwszy podałam mojej wybrednej westiczce tą karmę (z wołowiną i pstrągiem). Rewelacja!!!! Westka zjadła karmę bez ociągania się, nie potrzebowala żadnego zasmaczania. Do tej pory wypróbowałam z nią chyba z 8 karm, jedne wypluwała, inne jadła bez większego przekonania. Jestem zachwycona, że tą karmę tak chętnie je. Na razie za wcześnie, żeby pisać o efektach, ale psie smakuje. Mam nadzieję, że w tym momencie zakończyłam trwające od kilku miesięcy poszukiwania dobrej karmy dla psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moja westka tą karmę je bardzo chętnie i nie ma żadnych problemów ze skórą. Dla nas ta karma świetnie się sprawdza, karmy puszkowane też są rewelacyjne i obie psiaki za nimi przepadają. Karmię Lukillusem już 2 miesiące i jest fajnie.
Metheora, musisz sprawdzić na swoim psie, po na każdego psa karmy różnie działają. Zależy od tego, na co twój pies jest uczulony.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nie wiem co myśleć o składniku "sproszkowana wołowina" , to podobnie jak opisuje składy Bosch pomimo że ma faktycznie inny skład w innych wersjach językowych ...

nie spotykam takiego składnika gdzie indziej, raczej maczki albo dehydratyzowane mięso , jak powinno sie zrozumieć ideę takiego opisu? może pls link do wersji EN?

Link to comment
Share on other sites

mam psa, skąd ty takie składniki wynalazłaś w tej karmie? Na moim worku, który wczoraj przyjechał ze sklepu, w składzie jest napisane "mączka wołowa". Jest też mączka rybna i ryż brązowy.

Ta karma nie jest reklamowana w Polsce i chyba nawet nie ma dystrybutora, ale to może dobrze. Na prawdę jest świetna. Moja westka właśnie zaczyna drugi 15 kg worek. Na tej karmie przeszła ciążę, teraz karmi i wygląda super.
A karmy mokre Lukullus w puszce jak dla mnie nie mają konkurencji. Zadna z karm, które do tej pory próbowałam (a psy próbowały chyba wszystko) się nie umywa.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jara jaka cena Cię interesuje za odsprzedanie karmy?

Moj buldog francuski - alergik na kuraka super toleruje tę karmę.
Wcina aż mu się uszy trzęsą, czego nie mogłam powiedzieć o NGBB, NNP, Acanie i nieszczęsnym Royalu.
Sierść fajna, smakowitość super, qpy hmmm zwarte, ale do 4 dziennie czyli chyba trochę za dużo. O i co wazne zero śmierdzących bąkali.

Pozdrawiam
Ania i Gizmo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

My teraz spróbowaliśmy karmy,rzeczywiście granulki dość charakterystyczne. Kupy dość związane,bąki wyczuwalne,sierść wygląda ładnie. Ciężko po tak krótkim czasie na bardziej szczegółowe spostrzeżenia.Chyba się jednak nie przywiążemy do tej karmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

[quote name='spinka911']Witajcie! Czy osoby posiadające tę karme mogą mi powiedzieć ile wynosi termin ważności tej karmy bo wiem że dla karm tłoczonych na zimno jest on krótszy a ja potrzebuję czegoś na jakieś pół roku :)[/QUOTE]

u mnie na worku jest data 30.11.12. karma kupiona 2,5 tygodnia temu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monmik']Hej :)
Moze ktos mi podpowiedziec jak zdobyc probke tej karmy??
interesuje mnie Lukullus Wołowina charolaise i pstrąg

jestem z Gdanska jesli to istotne :)[/QUOTE]

W Zooplus jest teraz szansa kupienia saszetek
[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/karma_lukullus[/url]


możesz też kupić pakiet próbny [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/lukullus_karma/pakiety_probne/162264[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...