Jump to content
Dogomania

URODZIŁAM SIĘ BEZ OCZU- wyrok śmierci dla matki i córki....


Dorothy

Recommended Posts

nie ma co podziwiac, raczej nalezy wspolczuc :-D otoczenie uwaza ze jestem zdrowo stuknieta
procz tych koni mam 3 psy stajenne co razem daje nam w tej chwili liczbe 9 sztuk psów, kazde po 4 psie lapy utytłane w blocie.
Częściowo przestałam myc, po prostu czekam az wyschnie, odpadnie i wtedy odkurze.... czlowiek to sie robi wygodny z wiekiem :-D
6 sztuk kotów na szczescie jest czyscioszkami, czasem tylko ida pod schody zrobic kupe
:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nieeee ... ja nie uważam,że jesteś stuknięta, ale może ja też jestem stuknięta:evil_lol::cool3:;).Wiesz, wszystko jest względne...Zależy co przyjmiemy za normę....Tydzień temu przygarnęliśmy wielgachną, młodą sunię, a mój tatuś powiedział,że jesteśmy nienormalni, bo kto to widział mieć 3 psy:crazyeye::evil_lol::lol:....Dorothy, trzeba działać w życiu tak, aby nikogo nie krzywdzić i jeszcze czynić dobro, proste....prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Nieeee ... ja nie uważam,że jesteś stuknięta, ale może ja też jestem stuknięta:evil_lol::cool3:;).Wiesz, wszystko jest względne...Zależy co przyjmiemy za normę....Tydzień temu przygarnęliśmy wielgachną, młodą sunię, a mój tatuś powiedział,że jesteśmy nienormalni, bo kto to widział mieć 3 psy:crazyeye::evil_lol::lol:....Dorothy, trzeba działać w życiu tak, aby nikogo nie krzywdzić i jeszcze czynić dobro, proste....prawda?[/QUOTE]

jakby jakis klub stuknietych powstawała to ja chcę dołaczyc
o ile proszte będzie wtedy życie jak wszystkie działa bedą postrzegane przez pryzmat fizia ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

no slychac to, że jak zwykle nie moge usiedziec na tylku kiedy konik w potrzebie

chcecie wiedziec wiecej, zajrzyjcie, tu.

MOzecie podeslac znajomym bede wdzieczna...

[B][url]http://www.dogomania.pl/threads/203094-Cleo-zepsuty-%C5%BArebak-jest-do-wyrzucenia[/url]....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']no slychac to, że jak zwykle nie moge usiedziec na tylku kiedy konik w potrzebie

chcecie wiedziec wiecej, zajrzyjcie, tu.

MOzecie podeslac znajomym bede wdzieczna...

[B][url]http://www.dogomania.pl/threads/203094-Cleo-zepsuty-%C5%BArebak-jest-do-wyrzucenia[/url]....[/B][/QUOTE]

Już tam zaglądam...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Przepraszam za szalone OT ale pilnie potrzebujemy pomocy - dla 42 dzieciaków podopiecznych Domu Dziecka w Żywcu oraz Pogotowia Opiekuńczego w Bielsku-Białej chcielibyśmy zrobić coś wyjątkowego ... uda się tylko wspólnie, sami nie damy rady.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218558-Miko%C5%82ajki-dla-42-dzieci-z-Domu-Dziecka-potrzebna-pomoc%21%21%21%21"]
http://www.dogomania.pl/threads/218558-Miko%C5%82ajki-dla-42-dzieci-z-Domu-Dziecka-potrzebna-pomoc!!!![/URL]

przepraszam, ale i... zapraszam, zajrzyjcie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Kochane cioteczki, 6% darowizny od dochodu w ciągu roku podatkowego, czyli wpłaty w 2011 r. dokonane na Fundację Terra Spei można odliczyć od dochodu.To dla fundacji dorothy bardzo ważne i bezcenne!!! Ona ma tyle zwierząt pod swoją opieką, żadnemu nie odmawia pomocy i ciągle potrzebna jest kasa, ogromna! Zwierzaki chorują, potrzebują szczepień, opieki, ton żarcia!!!! W chwili obecnej bardzo ale to bardzo zwierzaki z fundacji potrzebują naszej pomocy!!! Spróbujcie pomóc, powiedzieć znajomym i przyjaciołom zwierzolubnym!!!

Edited by zachary
Link to comment
Share on other sites

dziekuje zachary.
nie mam statusu opp, mozna go uzyskac po 2 latach prowadzenia dzialalnosci, a wpis na liste w tym roku uprawnia do odliczen dopiero w przyszlym. Zatem nie wiem, jak to sie ma formalnie do odpisow..

Co do darowizn oczywiscie prawda i wystawimy poswiadczenie na kazda przyjeta kwote.

W TEJ CHWILI RZECZYWISCIE JESTESMY W POTRZEBIE JAK MALO KIEDY, jest ciezko zima dala nam popalic :-(
bede wdzieczna za pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...