Jump to content
Dogomania

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Nat & Timon

Recommended Posts

[URL="http://www.dogomania.members/110428-Nat-amp-Timon"][B]Nat & Timon [/B][/URL], tatuaże robi się albo w uchu albo w pachwinie - nie słyszałam żeby robiono to w innym miejscu.. tatuaż musi być.. z jakiej hodowli masz pieska?

Lenny ma tatuaż w pachwinie i jest bardzo dobrze widoczny - na pierwszy rzut oka go widać. wystarczy że pies położy się na plecach i można wygodnie odczytać tatuaż.

Link to comment
Share on other sites

ja takiego papierka nie dostałam od hodowcy ;)
Poszukałam i na stronie FCI i ZKwP i takiego przydomka nie ma zarejestrowanego O.o
Ale jest przydomek hodowli z której brałaś szczenię.
Na metryce masz naklejkę ZKwP?

Ja bym zadzwoniła do oddziału (po lewej stronie metryki masz pieczątkę oddziału) i wyjaśniła sprawę.. może u twojego psiaka tatuaż jest w miejscu gdzie sierść już zarosła? przeszukaj dobrze jego pachwiny i uszy..

Link to comment
Share on other sites

Każdy szczeniak z metryką ZKwP ma widoczny tatuaż (w uchu lub w pachwinie). Nie wiem jak jest w innych organizacjach, być może Twój szczeniak ma metrykę z innej niż ZKwP organizacji - dokłanie przeczytaj kto ją wystawił.

Link to comment
Share on other sites

jest jeszcze nadzieja ze jakims cudem pominęli Twojego malca podczas tatuowania, dokumenty ma a po porstu zapomnieli go zaatatułowac...

znalazlam na google zdjecie metryki - tak powinna wygladac metryka wystawiona przez Zwiazek Kynologiczny [url]http://www.z-palacu-cesarza.j.com.pl/porady/metryka.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

to jak masz taka metryczke to wszystko jest ok :) i jak masz ksero dokumentu 'potwierdzenie wykonania tatuazu' to tam powinno byc napisane gdzie tatuaz byl robiony - w pachwinie z reguly jest to lewa pachwina

no i moglo byc tak ze ktos zle wykonał tatuaz, dał za mało farby i po prostu wraz ze wzrostem malca "ślad po nim zaginął" - mam na mysli tatuaz wykonany tatuownicą igłową - albo gdzies tam pod włosem jest kilka kropek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']
no i moglo byc tak ze ktos zle wykonał tatuaz, dał za mało farby i po prostu wraz ze wzrostem malca "ślad po nim zaginął" - mam na mysli tatuaz wykonany tatuownicą igłową - albo gdzies tam pod włosem jest kilka kropek[/QUOTE]

Zgadza się, czasami się zdarza, że tatuaż jest praktycznie nieczytelny lub nawet niewidoczny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...