Jump to content
Dogomania

Żabcia ma dożywotnie DT, przepiękny Reksiu szuka domku!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Żabka mieszka z naszymi dwoma staruszkami w jednym malutkim pomieszczeniu i jest OK., ona lubi spokój i jak jakiś pies skacze jej nad głową to potrafi wrknąć, albo kłapnąc zabkami, ale raczej szans kogoś uszkodzić nie ma... Z kotami nie wiem, a jesli byłaby taka potrzeba mogę to jutro sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie..ale to jak dla mnie...tylko razem, koniecznie co by im stresu zaoszczędzić...no nie mogę sobie darować..kur....fa., że nie ma nikogo z bliskich tego Pana co by ich los leżała na sercu,...to jest porażka,...Mysia dzięki za zdjęcia, chociaz bez nich lżej się żyło

Link to comment
Share on other sites

ja bym się nie upierała przy tym razem. Suńce spokojną jesień zapewnić a psiakowi DT-DS - 8 lat to jeszcze młodzik ;) jeszcze jedno co mi do głowy przyszło - Żabka młoda nie jest, życzę jej jak najlepiej i jak najdłuższego życia ale za jakiś czas odejdzie za TM i pies i tak zostanie sam...więc jak by się udało ją umieścić w bezpiecznym, spokojnym miejscu to bym się nie upierała przy wspólnej adopcji. Chyba, że się uda znaleźć kogoś kto weźmie oba psy to jak najbardziej :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Żabcia miała ogólny przegląd zdrowia - jak na psa w tym wieku jest nawet OK., ale wiadomo, że już nie wszystko pracuje tak jak powinno :roll::roll: Najbardziej martwiący jest nowotworek w pycholku - jednak na dzień dzisiejszy zupełnie jej nie przeszkadza, ale za jakiś czas może byc problemem :-(
Żabcia tez ma skórę w bardzo złym stanie, ale to od inwazji pcheł, która musiała jakoś niedawno przechodzić... Nie łatwo było ją zobaczyć naszej Pani wet, bo badzo się bała biedna babuleńka :-(

Link to comment
Share on other sites

własnie nie jestem pewna czy one powinny być razem... Mam wrażenie, że Reksiu przy niej zachowuje się gorzej niż kiedy jest sam... Na wspólnym spacerze, na którym była Żaba niestety Reksiu atakował inne psy, na ludzi też krzywo patrzył :roll:
Biedny, na pewno jest w ogromny stresie, ale zastanawiam sie czy dla jego dobra nie lepsze byłoby jednak rozdzielenie ich :-( jak myślicie?
Od tego spaceru nie zabieram ich razem, bo też pewnie nie jesto to dla nich fajne, wspólny spacer, a potem rodzielenie na cały dzień... no i spacer robi się nerwowy jak są razem.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm no sama nie wiem Myszko :roll: I tak w końcu kiedyś tam jak Żabcia odejdzie za TM Reksiu zostanie bez swojej mamy.Jeśli na spacerach zachowuje się gorzej przy niej niż jak jest sam to nie wiadomo czy jest sens w ogóle żeby szukać im domku razem.No i tak poza tym taka wspólna adopcja byłaby trudna...:shake: Nie wiem niech się ktoś jeszcze wypowie.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Banerki...nie za specjalne,ale tak na szybko gdyby miały się przydać :roll:

[IMG]http://i38.tinypic.com/28r1gew.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/izc0nd.jpg[/IMG]

[IMG]http://i38.tinypic.com/bhx4py.jpg[/IMG]

[IMG]http://i34.tinypic.com/160bzw4.jpg[/IMG]

Asiu,Ty dobrze kombinujesz,już jestem ciekawa co o tym Myszka sądzi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']a moze ona zaprzyjaznilaby się z kamelkiem?? bo odejsciu faksia on strasznie sie czuje i chyba potrzebuje 2 psa...?[/QUOTE]

mi się wydaje, że ona to raczej to mieszkanka, do ciszy i spokoju... Tak, żeby wiele psów nie było, żeby człowiek miał czas wziąć ją na kolanka i w ogóle :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']mi się wydaje, że ona to raczej to mieszkanka, do ciszy i spokoju... Tak, żeby wiele psów nie było, żeby człowiek miał czas wziąć ją na kolanka i w ogóle :-([/QUOTE]
To juz starowinka i potrzebuje spokoju . Do mieszkania jak najbardziej . Niech dozna jeszcze milosci na ostatnie chwile .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...