Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Kochani, mam dobre wieści. 

Zwolnilo mi się miejsce dla 1 kota w cudownym DSie. Miał przyjąć kilkunastoletnia, chora kotkę na dożycie, ale dziś się okazało ze kotka zostaje tam gdzie jest ( wcześniej była groźba utraty domu i powrót do bezdomności ).

Kuwety, zwirki, jedzenie, ograniczniki na okno, kontener, wszystko kupione. 

Drapak w zamówieniu.

dom u mojego przyjaciela.

A teraz trochę tła:

W domu może być tylko 1 kot, wiec raczej odpadają maluchy. Rafał w ciągu tygodnia jest w domu ale na weekendy wyjeżdża często wiec malutki kociak byłby dwie doby sam. Szukany kota spokojnego, ale koniecznie oswojonego i lubiącego się głaskać . Wiek czy płeć raczej nie gra roli ale chcę mu pokazać kilku kandydatów/kandydatek. Niech sam wybierze.

 

dobry wet obok, koty były już już w domu, zaufany człowiek. Znajdziemy dla Rafała jakiegoś przyjaciela ??

Link to comment
Share on other sites

Bonifacy,bardzo miły  dorosły  kocurek,lubi na rękach,głaskanie,przytulanie,bardzo kochane kocisko.

Siedzi bidulek w lecznicowej klatce,bardzo mi zalezy na domku dla niego.

 

bon4.thumb.jpg.20b5bb4ea7703b50a67f3f7f7ce2e547.jpg

 

Migotka

Koteczka ok półroczna

jest wprawdzie w DT ,ale dziewczyna,która się nia opiekuje często wyjeżdża,i w tym problem,ze nie może zatrzymac jej na stałe,jak wyjedzie na 2-3 dni to jeszcze sobie poradzi,ale jak na miesiąc to bedzie problem

Migotka to kicia ,która lubi głaski,sama zostaje w domu,bo p.Magda pracuje

196857753_migotka5-Kopia.jpg.a1b45d9f0950d1429b35c41a437fb5d8.jpg

 

Fredzio

dorosly kocurek,kilka dni błąkał sie przy blokach zanim udalo mi sie mu pomóc

to biedactwo równiez siedzi w lecznicowej klatce,a przydaloby sie zwolnic chociaż jedno miejsce,bo muszę złapać jeszcze dwie dzikuski

także najbardziej mi zalezy na Bonifacym i Fredziu

1-P10102511.JPG

Link to comment
Share on other sites

Zosia - wysterylizowana, kuwetkowa, czysta, nie jest jednak miziakiem i nie za bardzo pozwala brać się na ręce, większość czasu spędza na łazikowaniu, zwiedzaniu i zabawie z Ziółkiem, nie wiem czy byłaby szczęśliwa jako jedynaczka. 

 

zosia1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.09.2018 o 21:46, Baltimoore napisał:

41817453_2027283883991274_536891068281520128_n.jpg

Odeszła:( wczoraj dostałam sms-a z fundacji,robili co mogli,zeby uratowac malutką Fabienne,ostatni tydzień była w inkubatorze,nie udało się:( Pani z fundacji napisała,ze po raz kolejny przegrali z zachłystówka u tak małego kotka.

Serdecznie dziekuję fundacji,że robili co mogli,żeby ja uratowac.

Fabienne[*] tak smutno,że sie nie udało.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, DORA1020 napisał:

Odeszła:( wczoraj dostałam sms-a z fundacji,robili co mogli,zeby uratowac malutką Fabienne,ostatni tydzień była w inkubatorze,nie udało się:( Pani z fundacji napisała,ze po raz kolejny przegrali z zachłystówka u tak małego kotka.

Serdecznie dziekuję fundacji,że robili co mogli,żeby ja uratowac.

Fabienne[*] tak smutno,że sie nie udało.

Okropnie smutna wiadomość :((( Biedna Fabienne [*] Strasznie żal :(((

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, DORA1020 napisał:

Odeszła:( wczoraj dostałam sms-a z fundacji,robili co mogli,zeby uratowac malutką Fabienne,ostatni tydzień była w inkubatorze,nie udało się:( Pani z fundacji napisała,ze po raz kolejny przegrali z zachłystówka u tak małego kotka.

Serdecznie dziekuję fundacji,że robili co mogli,żeby ja uratowac.

Fabienne[*] tak smutno,że sie nie udało.

Koteńko malutka :'(   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2018 o 19:20, Nadziejka napisał:

serdecznie ogromnie zapraszam

 kramik dla kilku bieduniow

mnostwo darow od betki ,Margo i Nadziejkowo

i dla naszej sue i kotuniow 

Podobny obraz

 

 

zapraszam ogromnie na nowy Nadziejkowy
 w tym dla tygryskow Ani sue
 
Podobny obraz

                        

                   pozdrawiamy goraco

Link to comment
Share on other sites

Ojejku, ale kotki Malagos się zmieniły! CUDO :)

Mam domek dla małego kotka w Lublinie, niestety - koniecznie z pełnym pakietem szczepień albo ozdrowieniec po pp, bo Państwu odszedł kotek niedawno na pp. Dom właśnie dezynfekują i ozonują, ale już rozglądają się za kotkiem. Może macie pomysł kogo podsunąć?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...