Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

16 godzin temu, sue napisał:

Paczka doszła dzisiaj :) Radek - jesteś wielki, okropnie dziękuję, wszystko super działa i jest sprawne, nie martw się o baterię, ogarnę :) Sprzęt jest tak fajny, że mogę z nim chodzić wszędzie, nawet do pracy - dostałam się, nie ma tego dużo bo jak pisałam kilka godzin w tygodniu i jedynie na pół roku, ale i tak się cieszę - trochę gotówki i doświadczenie a to u mnie bardzo ważne.. Dzięki raz jeszcze, za trzymanie kciuków też :)

Dziewczyny - również dzięki :) Za pomoc, wsparcie i za to że jesteście, a oczywiście osobną kwestią jest to, ile robicie dla zwierzaków.

Super,ze juz  doszla:)

Nie martw sie sue,tez będziesz mogła pomagac zwierzakom w Szczebrzeszynie:)

Jak Zoska i Nutka /u mnie w ogłoszeniu/ znajda dom,to poprosze Cie o tymczas dla dzikusek ze śmietnika,podrzucona dorosła kotka i chyba 3 dzikuski ok. 3 miesięczne,jedna widze codziennie,trikolorke,pozostałe dwa tak wiały,że widziałam tylko ogonki

Link to comment
Share on other sites

Jest kolejny podrzutek, mała (nie wiem, 2 miesiące?) biało bura koteczka dość podobna do Migotki. W porę wyszłam i usłyszałam koci płacz, kicia siedziała przy ulicy i darła się tak donośnie, że było ją słychać u mnie w ogrodzie. Wsadziłam w transporterek i siedzi ;/ 

WP_20181014_13_40_47_Pro.jpg.f8da7e16886be9c6f11e7b3a75f3fdcb.jpgWP_20181014_13_41_12_Pro.thumb.jpg.7c2b0d665b3cd9ee15d4b24d4f399dbd.jpg

Trochę jakby smarcze, ale nie widać wycieku z noska, oczka czyste, mruczy, wydaje się dość czysta i proludzka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2018 o 19:08, sue napisał:

https://www.olx.pl/oferta/zdrapka-szuka-domu-CID103-IDx3Ink.html

zrobiłam takie na szybko

Mam pytanie, mogę jako numer telefonu podać numer do ktorejś z Was? Nie wiem, jak przeprowadzać rozmowę z potencjalnym DT lub DS, a nie chciałabym żeby kotek trafił w niewłaściwe ręce.

Powiem Ci o co pytać,i tak musi byc wizyta przedadopcyjna,oby tylko kicia znalazła dom,bo podobna Migotka juz długo siedzi w DT i nikt o nia nie pyta,a takie ładne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam wczoraj do Baltimoore, bo odezwała się do mnie pani z Warszawy ponoć zauroczona Zdrapką od pierwszego wejrzenia, przekazałam numer. Pani konkretna, dom z osiatkowanym balkonem, na pierwszy rzut oka super, więc trzymam kciuki

Coraz częściej mówią u mnie w domu, że Ziółko mogłoby zostać... 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Radek napisał:

A może wyszedł z domu i się zgubił? Nie wyobrażam sobie, jak można zwierza wyrzucić:( 

Niestety, niektórzy nie tylko potrafią sobie wyobrazić, ale i przejść do czynów. 

Nie zgubił sie...niestety....

przyjdzie sue zrobić mu fotki,mnie niestety popsuł sie aparat

kotek jest strasznie miły,grzeczny,kuwetkowy,ale ciagle pod nogami,upomina sie o głaski,czarny jak smoła,ale na brzuszku ma biała krseczke:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...