Jump to content
Dogomania
DORA1020

Bezdomne ze Szczebrzeszyna PROSZA O POMOC

Recommended Posts

Madie...to bardzo dobra wiadomość:)  Nigdzie nie byłoby mu lepiej....

ciesze się bardzo....on od poczatku skradł Twoje serce:)

Oby Gajusia tez sie zaklimatyzowała,tak długo czekała na dom

Madie ,dziekuję za wszystko:)

15 godzin temu, Madie napisał:

Gaja dobrze, pani ma jutro SMS wysłać. Ale dziś krótko rozmawiałyśmy. Jest to dla niej szok bo ma 4 osoby w domu prawie non stop. 

Dziś zjadła surowe mięsko, korzystała tez z kuwety wzorowo. Jak na razie bez zastrzeżeń akceptuje 10 chłopca, do Paba domu jest nastawiona z rezerwą. Jest on dość wylewny i głośny i chyba się go boi trochę ;)

Mam tez 2 dobra wiadomość. Wczoraj wraz z Gaja dom znalazł tez Rambo. Co potwierdziło się dziś. Przytoczę na ten temat swoją rozmowę z Marcinem.

ja: cieszę się , ze ja zawieźliśmy 

m: tak, będzie tak miała dom. To do wydania i szukania domu został nam tylko Rambo.

ja: wcale nie jestem pewna czy chce żeby Rambo znalazł dom...

m: jak to?

ja: no bo ja go kocham. Będzie mi bardzo smutno się z nim rozstawać 

m: no to na kochanie nic się nie poradzi. Musi z nami zostac.

Wczoraj to wszystko emocjonalne jeszcze było wiec dziś poruszyłam temat jeszcze raz. Powiedziałam ze z kasa gorzej ostatnio, ze Rambo i Ursus (mój 4ty kot) ciagle chorują itd i ze 5 kotów to jednak poważna sprawa. Na co mój Marcin powiedział:

nie, ty masz 4 koty. Ursus jest już mój wiec nadal nie przekroczyłas magicznej granicy wiec moZe Rambo  z nami zostać.

wiec mimo wsZelkich trudności i wątpliwości, mimo zachowania tego małego terrorysty, Rambo znalazł właściciela w mojej postaci i można ściągnąć jego ogłoszenia 

:)

Ale cudne wieści,

bardzo ,bardzo się cieszę, że i Rambo zakotwiczył już na stałe,

zdejmuję ogłoszenia :)

22 godziny temu, Olena84 napisał:

Czyli jest 5 psiaków w sumie od tych ludzi (w tym jeden szczeniak), i jeden pojechałby do supergogi, jeden psiak do Murki?

Są cztery psy (3 dorosłe i 1 szczeniak).

Dwa (ruda suczka i wystraszony piesek) dzisiaj przyjechały do naszej lecznicy i jutro je odbieram. Jamniczkowata suczka ze szczeniakiem też ma już DT (nie wiem czy już została zabrana czy jeszcze nie).

Psiaki potwornie zapchlone. Ponad tydzień temu dziewczyny dały im preparaty na pchły, a dzisiaj jeszcze pchły po nich łaziły:(

Psiaki małe, 7-8 kg, bardzo wystraszone, ale łagodniutkie. Zaniedbane, ale wyglądają na zdrowe, są młode (nie mają jeszcze roku). Suczka ma zaschniętą ranę-strup na głowie i szyję wytartą od łańcucha:(

10 godzin temu, Murka napisał:

Są cztery psy (3 dorosłe i 1 szczeniak).

Dwa (ruda suczka i wystraszony piesek) dzisiaj przyjechały do naszej lecznicy i jutro je odbieram. Jamniczkowata suczka ze szczeniakiem też ma już DT (nie wiem czy już została zabrana czy jeszcze nie).

Psiaki potwornie zapchlone. Ponad tydzień temu dziewczyny dały im preparaty na pchły, a dzisiaj jeszcze pchły po nich łaziły:(

Psiaki małe, 7-8 kg, bardzo wystraszone, ale łagodniutkie. Zaniedbane, ale wyglądają na zdrowe, są młode (nie mają jeszcze roku). Suczka ma zaschniętą ranę-strup na głowie i szyję wytartą od łańcucha:(

Ciesze sie bardzo:) iże sunieczka jamnikowata ma dt,

ala123 razem z dziewczynami zrobiła kawał dobrej roboty:)

Założyłam wątek moim kociakom tymczasowym i pozostałym 

Myślałam, że nie dam rady zapewnić tymczasom "niewychodzenia", ale całkiem nieźle się udaje, więc być może jeszcze kiedyś przydam się jako DT, choćby takie awaryjne. 

58 minut temu, malagos napisał:

Robicie ogromnie dobrą robotę, szacun!

A Czarna Perła, znalazła dom?

Czarna Perełka nadal w lecznicy :(((

Nie wiadomo co robić dalej.

Trzymanie jej dalej w lecznicowej klatce, w której siedzi już tyle miesięcy...