Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

13 godzin temu, malagos napisał:

Baltimooor, mam prośbę - pilotuj proszę na Miau zakup cykloferonu dla Czarnej Perełki. Jestem w Kontakcie z Hanulka, Ona czeka na podanie Jej dawki, jaka jest nam potrzebna. W sobotę raniutko wyjeżdżam na spływ kajakowy i nie będę miała laptopa przez tydzień, to po co czekać z zakupem leku. Ja pokryję koszty zakupu, tyle mogę zrobić dla koteczki....

Malagos

Cy mogłabyś zamówić u Hanulki cykloferon w sumie dla 3 kotów- w Izbicy oprócz naszej białaczkowej Kici jeszcze są dwa inne z białaczką.

Koszt leku dla tych dwóch pokryję ja. I koszt przesyłki. Lek najlepiej byłoby wysłać bezpośrednio do lecznicy w Izbicy.

Czy wiadomo już jaka dawka leku na jednego kota?

Na tym wątku co wkleiłaś link niewiele jest, mam napisać PW do Hanulki?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Baltimoore napisał:

Malagos

Cy mogłabyś zamówić u Hanulki cykloferon w sumie dla 3 kotów- w Izbicy oprócz naszej białaczkowej Kici jeszcze są dwa inne z białaczką.

Koszt leku dla tych dwóch pokryję ja. I koszt przesyłki. Lek najlepiej byłoby wysłać bezpośrednio do lecznicy w Izbicy.

Czy wiadomo już jaka dawka leku na jednego kota?

Na tym wątku co wkleiłaś link niewiele jest, mam napisać PW do Hanulki?

To może najlepiej napisz do Hanulki, podaj dawkę jaką chcemy, i adres lecznicy w Izbicy. Kosztami się podzielimy, ale ja wyjeżdżam już jutro i wracam dopiero za tydzień. Wtedy się rozliczymy. Bo nie ma co zwlekać z podaniem leku.

Link to comment
Share on other sites

Kicia spod sklepu

Rozmawiałam dziś rano z moją ciocią z Sandomierza, ciocia mieszka sama w bloku. Jeśli znajdzie czas, przyjedzie w niedzielę i weźmie koteczkę do siebie. Jest świadoma konieczności uważania na okna itd., wie o konieczności sterylizacji i wszystko powinno być ok. Natomiast w okolicy sklepu jest jeszcze jeden czarny kotek! Więc ja już nie wiem, czy mówimy o tym samym, czy jest podrzucony nowy. Dzisiaj, jak wracałam ok. 13.30, widziałam go pod ciuchlandem w budynku gdzie jest sklep, niestety nie pozwolił na bliższe oględziny. Z daleka bardzo podobny do kici. 

ddg.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Baltimoore napisał:

Sue

Dobrze że choć jeden kotek z tych dwóch czarnych zaopiekowany :D

Jesteś suuuper :D

Na tego drugiego trzeba będzie mieć oko, dokarmiać i szukać mu miejsca.

Podpisuję się pod tym obiema rękami :) Masz wspaniałe serce Sue i bardzo się cieszę, że jeden ma już domek! :)
A może na miejsce tego kotka, weźmiesz tego drugiego w potrzebie? Życie nie lubi próżni.

Link to comment
Share on other sites

Cykloferon dla 3 białaczkowców zostanie wysłany do lecznicy jutro, 3 opakowania po 5 ampułek.

Koszt 3x 60 zł/opakowanie plus około 11 zl przesyłka= 191zł

Podesłałam też pieniądze na weta i karmę dla maluchów łazienkowanych u Dory.

Podsyłam też karmę dla wolnożyjących kotów i psów dokarmianych przez Dorę.

Koszty pomocy zwierzakom są duże patrząc na wszystkie "fronty", na szczęście działamy w grupie :D

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z FB odezwała się do mnie dziewczyna, która niedawno zajmowała się kocimi maluchami z kk. Smarowała im oczka jakąś specjalną maścią, zaoferowała że jakby była potrzebna (maść) to może oddać.

Baltimoore, jesteś wspaniałym aniołem Szczebrzeszyniaków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...