Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Nie licząc naprawdę debilnych telefonów mamy dobre wieści. 

Puma i Wiosenka pojechały dziś do wspólnego domu :))) Wczoraj mieliśmy pozytywną wizytę przedadopcyjną (zabezpieczone okna), dziś Państwo kupili żwirek, karmę, drapaczki półeczki do skakania i dziewczyny pojechały na Nowy Świat :) 

Wizytę poadopcyjną zrobimy sobie pod koniec lipca. Jestem bardzo zadowolona. 

Do adopcji czekają Plamka, Gaja i Rambuś. Jutro Gaja idzie na kontrolę po sterylizacji a Plamka na 2 szczepienie. 

Ogłoszenia dziewczyn można zdjąć, zamiast wstawić Gaję. Wstawię zdjęcia.

 

Dziękuję wszystkim Pomagającym <3

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze że Plamka jest już w pełni mruczącym i cywilizowanym kotem. Jeszcze trzeba popracować nad braniem na ręce ale głaskana leżąc wywala się do góry prosząc o więcej a przy misce ślicznie podnosi ogonek. 

 

Zasługa kochanej Mamusi - ona pokazała dzieciom pozytywne zachowania do człowieka 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, terra napisał:

Czarna Perła

1105984141_CzarnaPera1.jpg.9cf43354e97def94d77815d7c6f3154b.jpg1190678429_BuczekFoto(74).jpg.b9592c72fd3cd954379744ba285d7039.jpg1821042150_BuczekFoto(76).jpg.bec7c9cec8031b279bd0e63be95e3f4a.jpg897959970_BuczekFoto(72).jpg.d7f838e55bc86ede0003b834774dd1f6.jpg300650096_BuczekFoto(63).jpg.846540d64ac0067cb6e32a92a6ada9d2.jpg

Czy znajdzie dom? Czy jej sie uda tak jak Lilusi? Chciałabym dla niej dom taki jak u malagos:)

Koszt zrobienia profesjonalnych fotek to 40zł /zwrot za paliwo na dojazd/

Chciałam,zeby Perełka miała śliczne zdjęcia,a przy okazji na sesje zdjęciową załapały sie kotki od ala123 i Krystyny,a jest ich w lecznicy naprawde dużo.

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się ciesze,że Puma i Wiosenka juz w swoich domach:)

Fajnie by było gdyby Gajusia/to naprawde wspaniała koteczka/ i Plamka pojechały też do jednego domu

tak mi się marzy

jak będa fotki to zrobie ogłoszenia.......Puma i Wiosenka chyba domy znalazły z ogłoszenia terry:)

Dziekuje Madie za opieke nad kotkami:)

Link to comment
Share on other sites

Podmieniłam w swoim ogłoszeniu zdjęcia Czarnej Perełki (u mnie Negra).

Mam nadzieję, że ktoś szybko wypatrzy ślicznotkę.

Czekam na zdjęcia Gaji, podmienię Wiosenkę na Gaję, ogłoszenie jest wyróżnione i szkoda żeby przepadło.

Zostaje jeszcze ogłoszenie Pumy, też wyróżnione, jakby było więcej zdjęć Plamki, to zmienię imię i będą dwa ogłoszenia, zawsze to zwiększa szansę na domek.

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

Dziękuje Elisabeta za zainteresowanie :)

Cały czas jestem ze Szczebrzeszyniakami i pomagam :)

Wątek śledzę przez powiadomienia na mail, wpisy utrudniał mi mój telefon, zepsuty komputer, ciężka choroba dwóch kotów, zwłaszcza starego Baltazara, z którym był kryzys, choroby w rodzinie, które musiałam ogarniać i kumulacja szkoleń (niestety poza godzinami pracy).

I może trochę depresja.

 

Humor zdecydowanie poprawiło mi znalezienie wspólnego domu przez 2 kociaki z DT u Madie :D

Wspaniała robota Dziewczyny :) :) :)

I oczywiście cudowne wieści od koteczek u malagos :D

Ale wiedziałam, że Lili po tych miesiącach spędzonych w klatce trafiła do najidealniejszego domu- cierpliwego i nie oczekującego za dużo. Wiem, że już wkrótce z kota nastolnego zamieni się w nakolankowego miziaka :D

Dziękuję malagos i jej TZ'towi  :D :D :D

 

Terra wkleiła już zdjęcia najnowszego podopiecznego Dory, aktualnie w łazience, karmiony butelką.

A kolejny wyrzucony pod sklepem miziak czeka na naszą pomoc.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, terra napisał:

Straszna bieda, chyba jeszcze sama nie je.

Zdrowiej malutka.

Dziekuje terra za wstawienie fotek:)

Maleństwo karmie butelką,chociaz to chyba już nie takie maleństwo,może miec ok. 3 tygodni

przemywam oczka,strasznie biedne te oczka:( ale juz coś widzi,bo chce uciekac :) taki malutki dzikusek:)

nie widzi,a takie mądre malenstwo,załatwia sie do kuwety,tzn.pudełka po butach,które wyłożyłam papierem toalet

i wyrzucony koło sklepu jakis miziasty kotek:(

nie wiem co z nim będzie

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Niestety lek dla Czarnej Perełki przyszedł,ale prawdopodobnie w za małej dawce

a nastepna dostawa nie wiadomo kiedy będzie:(

Lek o nazwie 

Cykloferon....może ktos zna,może u nas można kupić

nie ma szczęścia biedna koteczka:(

 

1 godzinę temu, malagos napisał:

Zapytałam o cykloferon na Miau.

Znalazłam na miau wątek gdzie ktoś chyba może zdobyć częściej:

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=128918&sid=7be4724d8752adbbddcc80ad68ca9ae3&start=105

 

napiszesz malagos?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Dziekuje terra za wstawienie fotek:)

Maleństwo karmie butelką,chociaz to chyba już nie takie maleństwo,może miec ok. 3 tygodni

przemywam oczka,strasznie biedne te oczka:( ale juz coś widzi,bo chce uciekac :) taki malutki dzikusek:)

nie widzi,a takie mądre malenstwo,załatwia sie do kuwety,tzn.pudełka po butach,które wyłożyłam papierem toalet

i wyrzucony koło sklepu jakis miziasty kotek:(

nie wiem co z nim będzie

3 tyg. to jednak maleństwo :)

Pamiętam jak znalazłam swojego Wrzaskuna, wet ocenił go na 5 tyg., też go karmiłam butelką, bo nie umiał inaczej.

Ta malizna wydaje się być długowłosa, oby wyzdrowiała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...