Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Bardzo fajnie ogłoszenia. Dodałabym do nich, że kotki mają 3 miesiące.  są czyste, zaszczepione, odrobaczone, zdrowe i mają kontakt z psem i dziećmi. 

Oraz że szukamy im odpowiedzialnego, kochającego, tylko niewychodzącego domu oraz wymagamy podpisania umowy adopcyjnej. 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Madie napisał:

Bardzo fajnie ogłoszenia. Dodałabym do nich, że kotki mają 3 miesiące.  są czyste, zaszczepione, odrobaczone, zdrowe i mają kontakt z psem i dziećmi. 

Oraz że szukamy im odpowiedzialnego, kochającego, tylko niewychodzącego domu oraz wymagamy podpisania umowy adopcyjnej. 

ok :)

Zerknij proszę Madie na ogłoszenie Rambo, bo zaczęłam pisać i stwierdziłam, żewłaściwie nic o nim nie wiem 

 

Bazarek dla kociej rodzinki u Madie:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Póki co nie było ani jednego zapytania :(((

Zrobiła trochę nowych zdjęć - podeślę dziewczynom na maila bo padam na twarz. 

Mamusia wczoraj miała zabieg. Była strasznie wypłoszona, ale nie próbuje sobie kubraczka ściągać i doszła juz do siebie. Następne dwa dni dostaje leki przeciwbólowe, a w poniedziałek mój Brat pójdzie z nia na kontrolę. 

Sytuacja życiowa mi się zmienia dość dynamicznie i dobrze by było gdyby rodzina szybciej niż później dobre domy znalazła...

Z dobrych wieści, jest mozliwe ze Plamka będzie miała wizytę w tym tygodniu. Moja przyjaciółka szuka kotki, o oknach nie musiałam jej mówić, sama zabezpieczy. Balkonu brak. osoba samodzielna, wypłacalna, z ogromnym sercem do zwierzat. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Madie napisał:

Póki co nie było ani jednego zapytania :(((

Zrobiła trochę nowych zdjęć - podeślę dziewczynom na maila bo padam na twarz. 

Mamusia wczoraj miała zabieg. Była strasznie wypłoszona, ale nie próbuje sobie kubraczka ściągać i doszła juz do siebie. Następne dwa dni dostaje leki przeciwbólowe, a w poniedziałek mój Brat pójdzie z nia na kontrolę. 

Sytuacja życiowa mi się zmienia dość dynamicznie i dobrze by było gdyby rodzina szybciej niż później dobre domy znalazła...

Z dobrych wieści, jest mozliwe ze Plamka będzie miała wizytę w tym tygodniu. Moja przyjaciółka szuka kotki, o oknach nie musiałam jej mówić, sama zabezpieczy. Balkonu brak. osoba samodzielna, wypłacalna, z ogromnym sercem do zwierzat. 

Miałam zapytanie o Wiosenkę, chociaż w ogłoszeniu napisałam, żeby kontaktować się tel., pewnie mało kto doczytuje ogłoszenie do końca, chociaż krótkie. Ludziska patrzą tylko na zdjęcia. 

To było pytanie, czy obowiązuje umowa adopcyjna, nie napisałam o tym, bo uważam, że jak ktoś ma czyste intencje, to mu to nie przeszkadza, no, ale chyba dopiszę.

Jakby ktoś mógł wyróżnić ogłoszenia, to byłoby cudnie.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :) Pozdrawiamy z naszymi koteczkami :) Zdjęcia jeszcze nie mam, ale Lilusia daje się głaskać!  Sprawia jej to przyjemność, sama przychodzi i ociera się o nogi. Wprawdzie gwałtowniejszy ruch powoduje ucieczkę, ale co dzień jest lepiej. w ogóle to gaduła, ciągle pomrukuje i zagaduje, w odróżnieniu od cichutkiej Szareńki. Lili uwielbia zabawę, co chwila coś goni, łapie, zaczepia Szareńkę, a nawet psy. I nie boi się Tomka, co wyraźnie Tomkowi się podoba, bo od początku do niej zagadywał, bawił się rzucając piłeczkę czy myszkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...