Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Jaki cudownie wyluzowany kot :)

ja tez mam kilka wieści.

1. Był dziś bardzo sensowny telefon o Rambo. Państwo maja już małego psa (15 letniego) i córk ( wiek nieokreślony ) chciałaby kota. Zaznaczyła ze życzy sobie nie puchatą kuleczkę ale kota po przejściach któremu bedzie chciała wszystko wynagrodzić. Dom świadomy, miał kota wcześniej, pan zaznacza ze kot niby dla córki ale tak naprawdę to on będzie się zajmował. Po odejściu psa chcą się dokocić.

Co ważniejsze Pan zobowiązał się do osiatkowania okien i balkonu zanim Rambo do nich trafi. Wizyta u nas w czwartek albo sobotę. Wizytę PA zrobię osobiście z kotem z w razie potrZeby. Nawet jeśli okaże się to dom dla nie Rambo to mam przeczucie ze każdy kot by mógł tam skorzystac.

 

2. Oko Rambo wygląda o wiele lepiej. Zmiana na oku się wchłania.

 

3. Niestety, mój przyjaciel który miał być potencjalnym domem dla Rambo albo innego kota nie będzie w stanie w ogóle mieć zwierząt. Wiedzieliśmy ze ma uczulenie na psa ale zrobiliśmy tez koci test. Po 2 godzinach drapanie, puchnięcie i łzawienie oczu. 

 

Oczywiscie ma iść zrobić testy ale bałabym się dawać mu jakiekolwiek zwierze bez pewności ciągłości opieki 

 

 

Link to comment
Share on other sites

To ten pan,który do mnie dzwonił w spr.adopcji Rambusia.

Odesłałam go do Madie,i powiedziałam,ze byc może Madie odwiedzi ich z Rambusiem:)

Może to ten domek? dla koteczka,jeśli nie to może chcieliby adoptowac czarna koteczke,ktora siedzi w lecznicy.

Martwiłam sie o Kacperka....teraz martwie sie o koteczke......

Link to comment
Share on other sites

Kolejna kotka /od starszej pani/ ma jutro jechac na sterylizację

do Zamościa,w Izbicy nie ma miejsca

zostanie jutro wysterylizowana,i zostanie 5 dni w lecznicy,pózniej wróci na "stare śmieci"

niestety bedą koszty sterylizacji  i opieki po....

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam na interwencji....niestety sama.....

ON-ek  przywiązany do budy,na łańcuchu:( ale nie to było problemem,tylko buda na samym słońcu:(

psina nie wiedziała co ma ze soba zrobić,gdzie sie schować,jezyk wywalony do samej ziemi:( bardzo cierpiał na tym słońcu

kazałam tej kobiecie włożyć futro i usiąśc na słońcu

dzisiaj musze tam iść i sprawdzic czy postawili bude gdzieś w cieniu

Link to comment
Share on other sites

Kobieta ma kotke,która okociła sie

sa dwa maluszki /chyba miesięczne---dwie kotki/

kotka dzikawa,przyniosła tej kobiecie maluszki,jak zaczna jeśc trzeba będzie ja wysterylizować

a maluszkom szukać domu,ale obawiam sie,żeby nie oddala kotków pierwszej lepszej osobie

jeszcze sa u niej dwie dzikuski,w ciąży:(

Link to comment
Share on other sites

Dora, w razie czego maluchy mogą trafić do mnie. Od tej kotki. Ale dopiero od 5 czerwca - wcześniej jest za granicą. To ponad miesiąc ale tyle powinny być przy matce. Trzeba zadbać o porządne odrobaczenie i odpchlenie i szukać im domów „na rezerwacje” już teraz. 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Madie napisał:

Dora, w razie czego maluchy mogą trafić do mnie. Od tej kotki. Ale dopiero od 5 czerwca - wcześniej jest za granicą. To ponad miesiąc ale tyle powinny być przy matce. Trzeba zadbać o porządne odrobaczenie i odpchlenie i szukać im domów „na rezerwacje” już teraz. 

Małe kotki sa 3 /wszystkie kotki/ szylkretka,czarnulka i burasia

terra wstawi fotki,które zrobiłam rodzince

musze zabrac również mamusie,jest sliczna ok.2 letnia szylkretka i 3 kociaki

dokąd?  nie wiem....ale musze,kobieta juz chce oddac komus jedno maleństwo

niestety dzikuski okociły się:( nie zdążylam pomóc:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2018 o 18:43, Baltimoore napisał:

 

Wpłaciłam 200 zł na poczet długu w lecznicy w Zamościu

To taki mój świąteczny prezent dla Dory, żeby się ciut mniej martwiła :))

Pewnie pomyślałam tak jak Bakusiowa :))

 

AKTUALNIE z długiem w Zamościu jest tak:

*Nadziejka[*]  0zł (było 477zł)

*Ramzes i Kicia 444zł (było 503zł)

To daje dług 444 zł

 

Zostaną jeszcze do zapłacenia rachunki w Izbicy- nie mamy jeszcze aktualnych rozliczeń; oraz operacja oka Bakusia/Rambusia .

Dzięki Madie, że wzięłaś na siebie pozostałe koszty :D

 

Tutaj jest ostatnie rozliczenie,które zrobiła Baltimoore

Ja teraz z bazarku buuenos i Oleny wpłaciłam 200zl,więc zostało jeszcze do spłaty 244zł

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, DORA1020 napisał:

Kolejna kotka /od starszej pani/ ma jutro jechac na sterylizację

do Zamościa,w Izbicy nie ma miejsca

zostanie jutro wysterylizowana,i zostanie 5 dni w lecznicy,pózniej wróci na "stare śmieci"

niestety bedą koszty sterylizacji  i opieki po....

 

5 godzin temu, DORA1020 napisał:

Na moim koncie 358.80zl  z bazarku buuenos i Oleny

bardzo dziekuję:)

200zl  wysłałam do lecznicy w Zamościu,jeszcze do spłacenia dług 240zł

158.80zl przeznacze na zakup karmy

bardzo dziekuję:)

 

Link to comment
Share on other sites

Cytat

AKTUALNIE z długiem w Zamościu jest tak:

*Nadziejka[*]  0zł (było 477zł)

*Ramzes i Kicia 444zł (było 503zł)

To daje dług 444 zł

 

Zostaną jeszcze do zapłacenia rachunki w Izbicy- nie mamy jeszcze aktualnych rozliczeń

Skoro z bazarku buuenos i Oleny84 pójdzie 200 zł na dług w lecznicy w Zamościu, to ja wpłacę brakujące 244 zł 

żeby wyzerować stare zadłużenie.

W ten sposób się nie zaplączemy i należność za kotkę od starszej pani będzie można rozliczać niezależnie.

 

Trzymam kciuki za domek dla Rambo i jeszcze bardziej za jego oczko.

I za domek dla czarnej Perełki i ujemne wyniki testów PCR !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Baltimoore napisał:

Skoro z bazarku buuenos i Oleny84 pójdzie 200 zł na dług w lecznicy w Zamościu, to ja wpłacę brakujące 244 zł 

żeby wyzerować stare zadłużenie.

W ten sposób się nie zaplączemy i należność za kotkę od starszej pani będzie można rozliczać niezależnie.

 

Trzymam kciuki za domek dla Rambo i jeszcze bardziej za jego oczko.

I za domek dla czarnej Perełki i ujemne wyniki testów PCR !

Baltimoore, kochana Baltimoore...Slow brakuje, zeby opisac to co robisz.Bardzo mocne dzieki:_) Jestes WIELKA! Dziekujemy!

 

I  dzieki dla Oleny84 za zorganizowanie i perfekcyjne poprowadzenie bazarku.Zloto nie czlowiek:-) Dziekujemy!

Link to comment
Share on other sites

Mnie również od dawna słów brakuje

kolejna wpłata Baltimoore na długi w lecznicy

gdyby nie Baltimoore nie mogłabym pomoc takiej ilości kotkom

bo oprócz ogromnych kosztów finansowych,to jeszcze trzeba ogłaszac,pozniej organizowac wizyte pa,transport,kontakt przez pierwsze kilka dni z ds

zeby kotek pojechał do ds trzeba sie napracować,a to nie jest jeden kotek

a czasami jak jestem załamana,wydaje mi się,ze juz sobie z tym nie poradze,wystarczy,ze Baltimoore powie: damy rade i juz optymizm wraca.Bo jest Baltimoore.

Za wszystko  Baltimoore bardzo dziekuję:)

Za spłate długu równiez bardzo dziekuję:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...