Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Ja to miałam na myśli takie chwilowe karmienie tą kocią karmą póki jakiejś psiej nie będzie...ja to się na tyle znam na karmach, że jak chodzi o większą ilość - to porównuję w tych z promocji zawartość mięsa i..na tym porównaniu cena za kg / ilości mięsa kończę... No chyba że chodzi o jedno futro z jakimiś specjalnymi potrzebami, to pod tą potrzebę patrzę.. no i jak nie jest to dużo zwierzow to patrzę po bezzbozowkach... Przyznam szczerze, że jak potrzeba 8/10/20 kg chrupek, to nie szukam ani bialek, ani tauryny, ani niczego innego, byle "w miarę" mięsna była..

A czarny Edek na przebojowego wygląda  :) 

Ehh...dziś z rana patrzyłam na te moje stworki w wodzie, które jeszcze niedawno miały piaski, kamyczki, mchy, drewna przeróżne i duuuuzo przestrzeni, smutny widok .. :(  

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bębenek napisał:

Ehh...dziś z rana patrzyłam na te moje stworki w wodzie, które jeszcze niedawno miały piaski, kamyczki, mchy, drewna przeróżne i duuuuzo przestrzeni, smutny widok .. :(  

U mnie akwarium się nie przyjęło:/ Długa historia;)

Link to comment
Share on other sites

Jak umiesz wstawić na YT to potem przekopiować link i jest :)   przez przypadek raz mi się udało (myślałam że sam link wyskoczy), ale to właśnie był film mojego byłego tymczaska który juz był wrzucony na yt..

Radek, jakbyś kiedyś jeszcze planował akwa, to absolutnie nie słuchaj sprzedawaczy rybek, tylko poczytaj o procesie azotowym w akwarium, kup chociaż trzy podstawowe testy wody (nie paski), no i nie ma prawa się nie udać :))) 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Bębenek napisał:

Radek, jakbyś kiedyś jeszcze planował akwa

U mnie się nie udało ze względu na czynności porządkowe. Mój dziadek był zapalonym akwarystą i zawsze gdy byliśmy u dziadka, wierciłem dziurę w brzuchu o akwarium. I dostałem. A później się okazało ile to pracy:) Akwarium wróciło do dziadka szybciej niż przyjechało. Minęło ponad 30 lat, a ja wciąż nie chcę akwarium. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Madie napisał:

tak na szybko tylko jeszcze raz wrzucę Edka. Trzyma swojego Pana pod pantoflem ;)

Wieści będą częste bo pracuję z Rafałem na co dzień. Nawet się nie muszę dopytywać i mam. A jutro trzymamy kciuki bo kotulec ma kastrację. 

 

25ca0d165ab9228dmed.jpg

d802cb9f534076f8med.jpg

 

30ef5c1e9154804amed.jpg

 

Serce się raduje jak widzę takie fotki:) a jeszcze niedawno zagubieniec siedział przerażony pod krzaczkiem

ten kotek nie boi się kociolubnych psiaków

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, DORA1020 napisał:

Serce się raduje jak widzę takie fotki:) a jeszcze niedawno zagubieniec siedział przerażony pod krzaczkiem

ten kotek nie boi się kociolubnych psiaków

To dobrze, bo Rafał za jakiś cZas chciałby jeszcze mieć psa. Oczywiście będę mu Szczebrzeszyniaki polecała :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Madie napisał:

tak na szybko tylko jeszcze raz wrzucę Edka. Trzyma swojego Pana pod pantoflem ;)

Wieści będą częste bo pracuję z Rafałem na co dzień. Nawet się nie muszę dopytywać i mam. A jutro trzymamy kciuki bo kotulec ma kastrację. 

 

30ef5c1e9154804amed.jpg

 

A w tym legowisku cudnie wygląda Edek.Poszczęściło się malutkiemu.Jutro będę myślami aby zabieg przeszedł bezproblemowo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2018 o 20:39, DORA1020 napisał:

Dziękuję terra za wstawienie fotek Figuni:)

Ok.4 mieiesięczna koteczka /na działce została jeszcze jej mama i siostra/

juz nie jest dzikuską:)  nie potrzeba było duzo czasu,a juz miziaczek:) Niestety jej siostra totalny dzikus

WP_20181022_12_39_06_Pro.thumb.jpg.68e0e1c326de24ccc2bd8d0813ba9610.jpg

tosia1.jpg.2ca18a9144c2e5ffc3273bddd8c0107d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zaproszę bezczelnie... pani zachorowała, córka psa porzuciła, a ten wrócił pod blok i czeka od 2tyg. Jego los jest nędzny, bo niektózy go kopią i obrzucają kamieniami, a on coraz chudszy... i szuka właścicielki... nie wie, że właścicielka już nie wróci...
Błagam, zajrzyjcie...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2018 o 22:09, Radek napisał:

Jak poszedł zabieg?

Dzięki za cierpliwość co do wieści. Byłam do dziś za granicą z bardzo słabym zasięgiem internetowym.

 

Edek jajek nie ma, za to ma świerzb i to paskudnie mu się sączy. Przy okazji kastracji go sobie obejrzeli i właśnie znaleźli kopalnie w uszach. Dostał Orydermyl, w ten piątek kontrola. Jesli się nie poprawi to inne leki dostanie.

A sam futrzak bez zarzutu, miłość kwitnie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...