Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Pozdrawiam lapenki

 Dorciu nasza Dorciu

 a pisz mi prosze

 czy ten adresik kt mam

 do sue

 to jest tenze domowy

poslalam na pw

 boc czasem ineternetowy do przelwowo jest inny

 poslalam wujeneczkowi ten  kt mialalm do przelwow

 sciskam pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Nadziejka napisał:

Pozdrawiam lapenki

 Dorciu nasza Dorciu

 a pisz mi prosze

 czy ten adresik kt mam

 do sue

 to jest tenze domowy

poslalam na pw

 boc czasem ineternetowy do przelwowo jest inny

 poslalam wujeneczkowi ten  kt mialalm do przelwow

 sciskam pozdrawiam

 

To ten adresik,który wysłałam na pw:)

Sue bardzo ucieszyła się,ze dostanie laptopa:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, bardzo dziękuję :) 

Doczytam później wątek, na razie wpadłam z doskoku, jestem i żyję tylko nie mam za bardzo jak wchodzić, 

dotarła do mnie karma Smilla - ogromnie się cieszę, koty też, dwa przyszły oglądać co jest w środku gdy otwierałam, dziękuję!

Nadziejko <3

Jesteście super i bardzo dziękuję Radek, dzięki Tobie wrócę do świata żywych

Kwestie bazarków bo wymagają sprawdzenia obejrzę już na spokojnie, teraz pędzę do przedszkola na rozmowę kwalifikacyjną, trzymajcie kciuki. Nie będzie to nic wielkiego ale zawsze może na kilka godzin się uda załapać.

Jeszcze raz dziękuję

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, sue napisał:

Witajcie, bardzo dziękuję :) 

Doczytam później wątek, na razie wpadłam z doskoku, jestem i żyję tylko nie mam za bardzo jak wchodzić, 

dotarła do mnie karma Smilla - ogromnie się cieszę, koty też, dwa przyszły oglądać co jest w środku gdy otwierałam, dziękuję!

Nadziejko <3

Jesteście super i bardzo dziękuję Radek, dzięki Tobie wrócę do świata żywych

Kwestie bazarków bo wymagają sprawdzenia obejrzę już na spokojnie, teraz pędzę do przedszkola na rozmowę kwalifikacyjną, trzymajcie kciuki. Nie będzie to nic wielkiego ale zawsze może na kilka godzin się uda załapać.

Jeszcze raz dziękuję

 

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2018 o 22:10, Radek napisał:

Mogę przekazać używany mały laptop (jednak zdecydowanie szybciej niż wcześniej pisałem do Nadziejki). W pełni sprawny, tylko bateria kiepska. Windows 7 i pakiet Corel w komplecie. Tylko proszę o informację, jak można przesłać. 

Ile kosztuje bateria?

 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, bakusiowa napisał:

Ile kosztuje bateria?

 

Pewnie kilkadziesiąt złotych, bliżej stówy, o podwyższonej pojemności pewnie do 150. Musiałbym poszukać po modelu. To nie najnowszy sprzęt, więc tak na szybko nie wiem. Używałem go do dziś w pracy, do Excela i prezentacji, ale "na sznurku":)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Radek napisał:

Pewnie kilkadziesiąt złotych, bliżej stówy, o podwyższonej pojemności pewnie do 150. Musiałbym poszukać po modelu. To nie najnowszy sprzęt, więc tak na szybko nie wiem. Używałem go do dziś w pracy, do Excela i prezentacji, ale "na sznurku":)

Podobny obraz

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Radek napisał:

Pewnie kilkadziesiąt złotych, bliżej stówy, o podwyższonej pojemności pewnie do 150. Musiałbym poszukać po modelu. To nie najnowszy sprzęt, więc tak na szybko nie wiem. Używałem go do dziś w pracy, do Excela i prezentacji, ale "na sznurku":)

Jak kupowałam baterię 1,5roku temu (bo jakiś mały ktosik przegryzł mi kabel ;) ) to zapłaciłam 80zł - i tyle mniej więcej kosztują baterie u "niewypasionych" laptopów.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wiem, że może nie powinnam się wtrącać, ale dla wpłacających byłoby czytelniej, gdyby wiedzieli, ile kosztuje jedna sterylizacja kotki, a ile sterylizacja jednej suńki. I zdjęcia tych zwierzaków. Trzymam kciuki za zbiórkę.

Zrobiłam tak jak umiałam,nie było chetnego do zrobienia zbiórki

zdjęc wiecej nie umiem wstawić....i tak wstawiłam zdjęcie Zośki,bo zwierzaki,które mają byc sterylizowane są w rodzinach patologicznych,a osoby pomagające w realu wiedzą co to znaczy

a jeśli uda mi sie edytowac napisze ile kosztuje sterylizacja.......jesli to ma pomóc w uzbieraniu pieniędzy

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Radek napisał:

Dziś już późno, ale jutro zerknę na konto i sprawdzę, czy stać mnie na dorzucenie się.

Paczka do Szczebrzeszyna dziś powędrowała. Pani na poczcie powiedziała, że paczka powinna być w 3 dni robocze. 

Radek....wielkie dzięki:)

Więc paczka bedzie chyba w poniedziałek,jeszcze raz bardzo dziekujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Paczka doszła dzisiaj :) Radek - jesteś wielki, okropnie dziękuję, wszystko super działa i jest sprawne, nie martw się o baterię, ogarnę :) Sprzęt jest tak fajny, że mogę z nim chodzić wszędzie, nawet do pracy - dostałam się, nie ma tego dużo bo jak pisałam kilka godzin w tygodniu i jedynie na pół roku, ale i tak się cieszę - trochę gotówki i doświadczenie a to u mnie bardzo ważne.. Dzięki raz jeszcze, za trzymanie kciuków też :)

Dziewczyny - również dzięki :) Za pomoc, wsparcie i za to że jesteście, a oczywiście osobną kwestią jest to, ile robicie dla zwierzaków.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, sue napisał:

Paczka doszła dzisiaj :) Radek - jesteś wielki, okropnie dziękuję, wszystko super działa i jest sprawne, nie martw się o baterię, ogarnę :) Sprzęt jest tak fajny, że mogę z nim chodzić wszędzie, nawet do pracy - dostałam się, nie ma tego dużo bo jak pisałam kilka godzin w tygodniu i jedynie na pół roku, ale i tak się cieszę - trochę gotówki i doświadczenie a to u mnie bardzo ważne.. Dzięki raz jeszcze, za trzymanie kciuków też :)

Dziewczyny - również dzięki :) Za pomoc, wsparcie i za to że jesteście, a oczywiście osobną kwestią jest to, ile robicie dla zwierzaków.

Stokroc ciesze Aniu

 niechaj sie ulozy wszystko jak najlepiej

 pozdrawiam sciskam

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...