Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

ZAPROSZENIE NA BAZAREK https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=186544&p=12058505#p12058505

tym razem na Miau, bo 50% chcę przeznaczyć na koty pod moją opieką - mam ich w tej chwili 7 w szczególności na koteczkę z pnn. Są ciuchy, fajne torebki, dołożę jeszcze książki - może komuś się spodoba - można też wpisać zakupy na PW tutaj :). serdecznie zapraszam 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Baltimoore napisał:

Przeznaczyłam kolejne 100 zł na ponowne wyróżnienie ogłoszeń, którym wyróżnienia się pokończyły oraz na nowe.

 

5 godzin temu, yossariana napisał:

ZAPROSZENIE NA BAZAREK https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=186544&p=12058505#p12058505

tym razem na Miau, bo 50% chcę przeznaczyć na koty pod moją opieką - mam ich w tej chwili 7 w szczególności na koteczkę z pnn. Są ciuchy, fajne torebki, dołożę jeszcze książki - może komuś się spodoba - można też wpisać zakupy na PW tutaj :). serdecznie zapraszam 

Serdecznie dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, yossariana napisał:

ZAPROSZENIE NA BAZAREK https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=186544&p=12058505#p12058505

tym razem na Miau, bo 50% chcę przeznaczyć na koty pod moją opieką - mam ich w tej chwili 7 w szczególności na koteczkę z pnn. Są ciuchy, fajne torebki, dołożę jeszcze książki - może komuś się spodoba - można też wpisać zakupy na PW tutaj :). serdecznie zapraszam 

Wielkie dzięki :))

 

Czy małe kociaki jak śpią to oddychają szybko czy normalnie?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Baltimoore napisał:

Wielkie dzięki :))

 

Czy małe kociaki jak śpią to oddychają szybko czy normalnie?

hmm, szczerze nie wiem, wiem, ze jak się stresują a przez sen to jak coś sie śni? A jeden kot tak ma czy wszystkie? Bo to też może być związane z problemami z sercem ale rzadko

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Olena84 napisał:

hmm, szczerze nie wiem, wiem, ze jak się stresują a przez sen to jak coś sie śni? A jeden kot tak ma czy wszystkie? Bo to też może być związane z problemami z sercem ale rzadko

Jeden, ale poza tym oddychaniem wszystko inne OK-je, bawi się, broi.

Może rzeczywiście coś śni?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Baltimoore napisał:

Jeden, ale poza tym oddychaniem wszystko inne OK-je, bawi się, broi.

Może rzeczywiście coś śni?

A czy po bardziej intensywnej zabawie dyszy?

U mojego przyspieszony oddech to przez długi czas były jedyny objaw. Potem doszły omdlenia, dyszenie z otwartym pyszczkiem i językiem na wierzchu.... ma zaawansowaną kardiomiopatię przerostową.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Baltimoore napisał:

Madie, a zdjęcia Rambo i jakaś relacja to kiedy ???  :D

A może być nawet teraz ;)

Świeżutkie sprzed chwili:

721d12fd1f97a4eemed.jpg

7ef5ed9ce7ef987cmed.jpg

 

Zamęczający psa:

dc9297652f32ab1bmed.jpg

 

Udający Aniołka

8d5c8bb4128374f6med.jpg

 

Na dworze:

29c1f5306c400254med.jpg

72afa7e6c10038ecmed.jpg

 

Z jednym kotem, któremu jeszcze nie działa na nerwy - Ursusem

3fabd6d8a8561702med.jpg

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak, ogródek juz ostatecznie dobezpieczony (poprzednie zabezpieczenia działały dla wszystkich poza Ursusem) w te niedzielę. 

 

Zeszlimy z koszów 4000zł (prace wycenione przez firmę) na 750 zł robiąc wszystko sami. W kwocie 750 zł zmieściła się nawet pizza dla kolegów, a sama siatka jest prawie niewidoczna i wysoka :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...