Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

15 godzin temu, Madie napisał:

Gaja dobrze, pani ma jutro SMS wysłać. Ale dziś krótko rozmawiałyśmy. Jest to dla niej szok bo ma 4 osoby w domu prawie non stop. 

Dziś zjadła surowe mięsko, korzystała tez z kuwety wzorowo. Jak na razie bez zastrzeżeń akceptuje 10 chłopca, do Paba domu jest nastawiona z rezerwą. Jest on dość wylewny i głośny i chyba się go boi trochę ;)

 

Mam tez 2 dobra wiadomość. Wczoraj wraz z Gaja dom znalazł tez Rambo. Co potwierdziło się dziś. Przytoczę na ten temat swoją rozmowę z Marcinem.

ja: cieszę się , ze ja zawieźliśmy 

m: tak, będzie tak miała dom. To do wydania i szukania domu został nam tylko Rambo.

ja: wcale nie jestem pewna czy chce żeby Rambo znalazł dom...

m: jak to?

ja: no bo ja go kocham. Będzie mi bardzo smutno się z nim rozstawać 

m: no to na kochanie nic się nie poradzi. Musi z nami zostac.

Wczoraj to wszystko emocjonalne jeszcze było wiec dziś poruszyłam temat jeszcze raz. Powiedziałam ze z kasa gorzej ostatnio, ze Rambo i Ursus (mój 4ty kot) ciagle chorują itd i ze 5 kotów to jednak poważna sprawa. Na co mój Marcin powiedział:

 

nie, ty masz 4 koty. Ursus jest już mój wiec nadal nie przekroczyłas magicznej granicy wiec moZe Rambo  z nami zostać.

 

wiec mimo wsZelkich trudności i wątpliwości, mimo zachowania tego małego terrorysty, Rambo znalazł właściciela w mojej postaci i można ściągnąć jego ogłoszenia 

 

:)

 

 

 

Ale cudne wieści,

bardzo ,bardzo się cieszę, że i Rambo zakotwiczył już na stałe,

zdejmuję ogłoszenia :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Olena84 napisał:

Czyli jest 5 psiaków w sumie od tych ludzi (w tym jeden szczeniak), i jeden pojechałby do supergogi, jeden psiak do Murki?

Są cztery psy (3 dorosłe i 1 szczeniak).

Dwa (ruda suczka i wystraszony piesek) dzisiaj przyjechały do naszej lecznicy i jutro je odbieram. Jamniczkowata suczka ze szczeniakiem też ma już DT (nie wiem czy już została zabrana czy jeszcze nie).

Psiaki potwornie zapchlone. Ponad tydzień temu dziewczyny dały im preparaty na pchły, a dzisiaj jeszcze pchły po nich łaziły:(

Psiaki małe, 7-8 kg, bardzo wystraszone, ale łagodniutkie. Zaniedbane, ale wyglądają na zdrowe, są młode (nie mają jeszcze roku). Suczka ma zaschniętą ranę-strup na głowie i szyję wytartą od łańcucha:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

Są cztery psy (3 dorosłe i 1 szczeniak).

Dwa (ruda suczka i wystraszony piesek) dzisiaj przyjechały do naszej lecznicy i jutro je odbieram. Jamniczkowata suczka ze szczeniakiem też ma już DT (nie wiem czy już została zabrana czy jeszcze nie).

Psiaki potwornie zapchlone. Ponad tydzień temu dziewczyny dały im preparaty na pchły, a dzisiaj jeszcze pchły po nich łaziły:(

Psiaki małe, 7-8 kg, bardzo wystraszone, ale łagodniutkie. Zaniedbane, ale wyglądają na zdrowe, są młode (nie mają jeszcze roku). Suczka ma zaschniętą ranę-strup na głowie i szyję wytartą od łańcucha:(

Ciesze sie bardzo:) iże sunieczka jamnikowata ma dt,

ala123 razem z dziewczynami zrobiła kawał dobrej roboty:)

Link to comment
Share on other sites

Założyłam wątek moim kociakom tymczasowym i pozostałym 

Myślałam, że nie dam rady zapewnić tymczasom "niewychodzenia", ale całkiem nieźle się udaje, więc być może jeszcze kiedyś przydam się jako DT, choćby takie awaryjne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, DORA1020 napisał:

Dzisiaj dostałam karmę dla kotkow od Madie

bardzo dziekuje:)

podzielę sie z sue,ona na tymczasie ma 2 kotki...oby znalazły domy

Dziękuję też :)))

Zosia już po zabiegu, całkiem żywa, na wątku dałam zdjęcie jak patrzy :) 

Tak myślę o tej kici z felv. Moja ciocia, ta która wzięła czarnulkę, ma sporo znajomych, są też ponoć jacyś fajni sąsiedzi. Mogłabym poprosić by popytała o możliwość przygarnięcia takiej kotki. Jednak nie jest to chyba kot dla każdego, bo na pewno trzeba mieć w perspektywie badania krwi, inne, ewentualne leczenie jeśli coś się posypie? Odpadają pewnie osoby starsze i niezbyt zamożne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, sue napisał:

Dziękuję też :)))

Zosia już po zabiegu, całkiem żywa, na wątku dałam zdjęcie jak patrzy :) 

Tak myślę o tej kici z felv. Moja ciocia, ta która wzięła czarnulkę, ma sporo znajomych, są też ponoć jacyś fajni sąsiedzi. Mogłabym poprosić by popytała o możliwość przygarnięcia takiej kotki. Jednak nie jest to chyba kot dla każdego, bo na pewno trzeba mieć w perspektywie badania krwi, inne, ewentualne leczenie jeśli coś się posypie? Odpadają pewnie osoby starsze i niezbyt zamożne. 

Mozesz zapytac

w klatce siedza dwie koteczki dodatnie

o drugiej tez myślę.........

tylko myślałam ze jak cos znajde dla Perełki to zaczne szukac dla tej drugiej /nie wiem czyja...niewazne/

Perełka jest zdrowa,nic jej nie dolega,ma apetyt,tylko ze stersu gubi sierśc:(

A jak wirus sie uaktywni to wtedy trzeba bedzie do weta.....

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dostałam zdjęcie Gai, kolejne, jak wypoczywa na kanapie. Wygląda jakby było robione "tosterem" ale widać, że kot zadowolony. Państwa tylko martwi, że niewiele je, a nie brakuje im pomysłów na dokarmianie. Bo suchy purizon stoi cały czas, mokre puszki ma, a jeszcze tutaj mięsko, tam wędlinka a ona ledwo co skubnie., Ale u mnie też tak było Waży 2,5 kilograma i nie jest chuda, więc może to urok takiej miniaturki. 

wiem, że teraz wszyscy mamy pod górkę finansowo, bo dużo wydatków się zrobiło wszędzie. przestałam liczyć koszta utrzymania rodzinki przy 800zł choć pewnie wiele więcej się potem nie działo. Dostałam dodatkowe pieniądze, zupełnie niespodziewane, i za to własnie kupiłam karmę Dorze i za to postanowiłam spłacic kartę kredytowąna której był dług za Gaję i maluchy. Uznaję więc, że Szczebrzeszyniaki są ze mną "na czysto" 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci dziekuje Madie:)

Uratowałas te kotki:) wyleczyłas:)

Dlugo były u Ciebie,ale w końcu juz w swoich domkach:)

Ciekawe jak ma sie Plamka

Ta radość jak koty znajdują takie domy jest dla nas "zapłatą" za cieżka pracę

jesteśmy spokojne i szczęśliwe.że tak sie skończyło:)

no i nie tylko koty....Misio tez znalazł wspaniały dom:) o jakim pies może marzyć:)

starowinka Tyczunia tez jest bezpieczna w PDT:)

na domy cvzekaja: Apsik ,Irysek i Rex.Oby im sie udało....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...