Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Plamka znalazła DOM w Sosnowcu u mojego przyjaciela. Będzie jej tam bardzo dobrze, 9 piętro, zabezpieczone okna i balkon (robili to dla poprzedniego kota). Dwa starsze, już schorowane psy, i 8-letni koci kolega ( zresztą z tego forum;) ) Bardzo się cieszę, że ma już swoją przystań i mój przypadek tylko pokazuje, że warto wrzucać na facebooka ogłoszenia ze zdjęciami. Nigdy nie przypuszczałam, że ktoś ze znajomych się zgłosi a tu taka niespodzianka. 

Odwiedzę Plamkę do 1,5 miesiąca kiedy pojadę do Mamy, a przy okazji odbiorę swój transporter. 

Na niewychodzacy dom bez innych zwierząt (ale mogą być nawet malutkie dzieci) czeka Gaja.

Gajce trzeba jaki preparat na sierść podawać ( na razie zaordynowałam do karmy olej z łososia, którego moje koty jeść nie chcą) bo sierść wypada jej prawie garściami. Wet mówi, że to przez ciążę. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze trochę. Poniższe to moje ulubione. Gaja wygląda na nim jak królowa. 

6b53b5e0adf0ca15med.jpg

d41c77afdc82e387med.jpg

5740d5a7deded92fmed.jpg
za zdjęcia i opłacenie podróży Plamki do nowego domu (dom chciał oddać, ale muszą kupić 2 kuwetę i transporter a się nie przelewa więc odmówiłam) serdecznie podziękowania należą się mojemu TŻ-towi. I tak tego nie przeczyta ale niech chociaż na forum zostanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Zostanie....zostanie....:)

Super facet:) Bardzo mu dziękuję:)

I Tobie Madie...zawsze....bardzo dziękuje:)

Zdjęcia są bardzo ładne,juz ogłaszam Gajusię,to taka kochana koteczka:)

Cieszę się,ze Plamka juz w swoim domu:) mam nadzieję,ze bedzie wszystko dobrze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo piękna kotka i piękne zdjęcia :)

 

Moją rudą wariatkę zwę roboczo Zośką. No i muszę ją w te pędy ogłaszać - ciocia niestety nie porwie się na razie, jak powiedziała, na kolejnego kota bo zwyczajnie nie czuje się na siłach. Gdyby mieszkała bliżej, no to wiadomo, jakieś środki perswazji bezpośredniej no ale na odległość mogę niewiele. 

Jakieś kompendium, jak ogłaszać kota? Jak się pisze teksty żeby ktoś się zainteresował? Na jakich portalach (znam tylko olx). Jest śliczna i liczę na to, że ktoś się zakocha. Zostawiłabym ją chętnie, ale zdecydowanie nie jestem dobrym domem. 

Strasznie fajnie sobie chodzi i zwiedza, jest drobna, taki mini-kot - nie wiem, czy toto ma rok, pewnie dopiero kilka miesięcy. Rzuca się na jedzenie i zrobiła bez problemu kupę ;d Niestety dziczy w kierunku moich kotów, podejrzewam więc, że albo potrzebuje domu z kotem, który jej się spodoba, albo bez. W kierunku psa z kolei wyje, ale nie okazuje żadnego większego przerażenia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Baltimoore napisał:

Sue

Ja ogłaszam na olx. Jak masz fb to też świetna sprawa.

Pomogę Ci z ogłoszeniami jak tylko dostanę się do kompa końcem tygodnia.

I.pomogę z ogarnięcia wizyty pa i transportu jakby dom się znalazł gdzieś dalej.

Rób zdjęcia i nam podeślij. 

Pisałysmy w tym samym czasie:)

Dzieki Baltimoore:)

Niestety ja w tej chwili nie moge wejśc na olx

Gajusi na razie zrobiłam na gumtrre

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Sue  zrób Zośce zdjęcia i wstaw na wątek

będziemy ja ogłaszć

na olx,na gumtree,moze ktos na fb?

Terra pomożesz ogłaszać?

Oczywiście, że pomogę, ale...

patrząc na zdjęcie koteczki pomyślałam, czy ona jednak nie zaginęła komuś. 

Jest zadbana i ta obroża, jakby dziecko założyło. Może warto najpierw wywiesić ogłoszenia o znalezieniu kici, może ktoś szuka i ew. poinstruować o obroży i ew. sterylce koteczki.

Tak sobie tylko myślę ;)

 

Gaja jest cudna,

próbowałam dzisiaj cztery razy podmienić zdjęcia w moim ogłoszeniu i niby wszystko ok, a jak sprawdzam są stare.

Wczoraj zamieniłam ogłoszenie Plamki na Gaję, bo miała wyróżnione do 29 lipca a szkoda, żeby przepadło.

Będę jeszcze próbować.

Bardzo się cieszę z domku Plamki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dostałam od Bakusiowej 150zł  dla szczebrzeszyniaków.Bardzo dziekuję:)

Chciałam zamowic karme dla kotków,bo juz nie mam od wczoraj,musiałam dokupic w Biedronce,ale nie mogę wejsc na zooplus,a tam zawszem zamawiam

nigdy nie było problemu,nie wiem dlaczego nie moge wejśc

Link to comment
Share on other sites

Czarno czekoladowy kociak Astor (z tej dwójki które Dora trzymała w łazience a potem pojechały do DT) ma jutro wizytę bardzo pilną u okulisty.we Wrocławiu. Na oczku które było bardzo chore od początku zaczął robić się wrzód :(((

jak jego to musi boleć :(((

Nie znam jeszcze kosztu tej wizyty ale pokryję w razie co.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Madie napisał:

Mogę poprosić o ogłoszenia Gai? Chciałabym je obejrzeć, może trzeba coś napisać przyciągającego? Telefony milczą. Wygląda na to, że Gaja zostanie sama na ponad dwa tygodnie :(

Bardzo mnie to martwi....może będę mogła cos jeszcze dopisać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...