Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Czarna kicia pod sklepem póki co niewidzialna, tego burego też jednak nie widzę, może nie trafiam na nie. Codziennie noszę ze sobą saszetkę karmy, gdyby się pojawiła, ale nic... :(

A tak się rozglądam, bo ciocia, ta która przygarnęła tę drugą czarną, zaczęła coś przebąkiwać że może dałaby radę drugiego kotka... Na razie ostrożnie, bo jest nowa w temacie kocim i ma trochę stresu z obecną kicią, mała po krótkim okresie nieśmiałości zaczęła brykać i podobno nic się w mieszkaniu nie uchowa :D Jeśli coś się wyklaruje w tej kwestii, dam znać. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, sue napisał:

Czarna kicia pod sklepem póki co niewidzialna, tego burego też jednak nie widzę, może nie trafiam na nie. Codziennie noszę ze sobą saszetkę karmy, gdyby się pojawiła, ale nic... :(

A tak się rozglądam, bo ciocia, ta która przygarnęła tę drugą czarną, zaczęła coś przebąkiwać że może dałaby radę drugiego kotka... Na razie ostrożnie, bo jest nowa w temacie kocim i ma trochę stresu z obecną kicią, mała po krótkim okresie nieśmiałości zaczęła brykać i podobno nic się w mieszkaniu nie uchowa :D Jeśli coś się wyklaruje w tej kwestii, dam znać. 

Ja tez zawsze chodze z karmą:)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, sue napisał:

ma trochę stresu z obecną kicią, mała po krótkim okresie nieśmiałości zaczęła brykać i podobno nic się w mieszkaniu nie uchowa :D Jeśli coś się wyklaruje w tej kwestii, dam znać. 

Dlatego potrzebny jest towarzysz do zabaw :) to będzie mniej niszczyć w domu.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, sue napisał:

Czarna kicia pod sklepem póki co niewidzialna, tego burego też jednak nie widzę, może nie trafiam na nie. Codziennie noszę ze sobą saszetkę karmy, gdyby się pojawiła, ale nic... :(

A tak się rozglądam, bo ciocia, ta która przygarnęła tę drugą czarną, zaczęła coś przebąkiwać że może dałaby radę drugiego kotka... Na razie ostrożnie, bo jest nowa w temacie kocim i ma trochę stresu z obecną kicią, mała po krótkim okresie nieśmiałości zaczęła brykać i podobno nic się w mieszkaniu nie uchowa :D Jeśli coś się wyklaruje w tej kwestii, dam znać. 

To fajnie,może będzie nowe DT gdzie będzie można ulokować kotki.Zamiast np.w Lecznicy to w DT.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Tyska mozesz poprosic Kasie,zeby pojechała do Izbicy zrobic fotki?

Lub wyślij  mi namiary to ja poproszę.

Mogę napisać :)
Czy mogę podać do Ciebie nr telefonu?

Ciocie, pozwolę sobie... zapraszam Was na wątek bidul tomaszowskich...

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mogę napisać :)
Czy mogę podać do Ciebie nr telefonu?

Ciocie, pozwolę sobie... zapraszam Was na wątek bidul tomaszowskich...

 

Dobrze,ze załozyłas im wątek

są śliczne,ale ogłoszenie zmień na Krakow lub Warszawe,moze nawet Lublin

ale nie Zamośc i Rzeszów,bo nigdy domow nie znajdą

Prosze podaj Kasi mój numer telefonu,dziekuję:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Dobrze,ze załozyłas im wątek

są śliczne,ale ogłoszenie zmień na Krakow lub Warszawe,moze nawet Lublin

ale nie Zamośc i Rzeszów,bo nigdy domow nie znajdą

Prosze podaj Kasi mój numer telefonu,dziekuję:)

Myślałam o zmianie na inne miasta, ale po Bezę trzeba przyjechać osobiście na kojce :( Podobnie z Kubusiem, koleżanka nie ma możliwości pojechania gdzieś dalej niż 100km, a chciałaby też osobiście poznać tych, którzy wezmą od niej Kubusia. Mnie nie ma na miejscu, jestem 600km dalej, więc ciężko byłoby mi rozegrać jakiś transport. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o podstawienie kogoś do przejęcia Bezy z miasta.

Napiszę do Kasi jak wrócę z pracy, jakbym zapomniała to mi przypomnij.
 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, sue napisał:

A to nie jest ten sam kotek tzn ten drugi czarny, na którego poluję? (pytam poza pw bo to pewnie dopiero jutro sprawdzę)

Chyba nie,kobieta mówiła,ze miał czerwoną obóżkę

ona nie moze go wziąc nawet na chwilę,bo ma agresywnego psa

kotek siedzi pod schodami

dałam jej kilka puszek mokrej i troche suchej,ale chyba wszystko zjadł jej pies,wiec nakarmiła biedaka mlekiem:(

kobieta jest biedna osobą,ale ma dobre serce

wystawia podczas upałów wode,karmi bezdomne psy chlebem,bo tylko tyle ma

Link to comment
Share on other sites

Jejku, przecież ta obroża kompletnie nie nadaje się dla kota - za duża, więc jakiś pies mógłby ją złapać i kota udusić... albo mógłby sam się gdzieś zaczepić... dla kotów obroże niewskazane, jak już to albo takie bezpieczne: rwące się albo z urywającym się zatrzaskiem... no i muszą być dopasowane. Jak dobrze, że kiciuś już bezpieczny, ślicznotek.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jejku, przecież ta obroża kompletnie nie nadaje się dla kota - za duża, więc jakiś pies mógłby ją złapać i kota udusić... albo mógłby sam się gdzieś zaczepić... dla kotów obroże niewskazane, jak już to albo takie bezpieczne: rwące się albo z urywającym się zatrzaskiem... no i muszą być dopasowane. Jak dobrze, że kiciuś już bezpieczny, ślicznotek.

Masz racje Tyśka,żadnych obróżek ani dzwoneczków nie mozna kotom zakładać.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Baltimoore napisał:

Sue :)))

jesteś super babka :))))

 

Czy kicia w tym zestawieniu korków nie jest czasem kocurkiem?  Dziewczynki bialorude są bardzo rzadkie. Może to wykastrowany kocurek?

Pani,która dzwoniła,ze kolejny wyrzucony kotek też mówiiła,ze to koteczka.Ale więcej ma białego niz rudego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...