Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dzień dobry - muszę się pochwalić kolejnym postępem naszej Lilusi :) Od jakiegoś czasu potrafi się ocierać o nogi, jak nakładam jedzonko do miseczek. Dziś rano też się tak ocierała i po raz pierwszy ją dotknęłam. Miałam rękę kilka cm od niej i delikatnie ją połachotałam po grzbiecie. Znieruchomiała, ale zamiast uciec, jak do tej pory, wyprężyła się i widac było, ze dotyk sprawił jej przyjemność. Za moment juz jej nie było, ale pierwszy maleńki kroczek zrobiony :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2018 o 08:26, malagos napisał:

Dzień dobry - muszę się pochwalić kolejnym postępem naszej Lilusi :) Od jakiegoś czasu potrafi się ocierać o nogi, jak nakładam jedzonko do miseczek. Dziś rano też się tak ocierała i po raz pierwszy ją dotknęłam. Miałam rękę kilka cm od niej i delikatnie ją połachotałam po grzbiecie. Znieruchomiała, ale zamiast uciec, jak do tej pory, wyprężyła się i widac było, ze dotyk sprawił jej przyjemność. Za moment juz jej nie było, ale pierwszy maleńki kroczek zrobiony :)

Malagos:)  moje serce powiększyło sie z radości,nikt nie dał by jej takiej szansy

jak siedziała pod krzakami również udawało mi sie ja 'w przelocie"  pogłaskać

ale póżniej te przeżycia...niezrozumiałe dla kota:( spowodowały strach i nieufnośc

a teraz Lilunia jest szczęśliwa:) i ufa Ci:) i niedługo bedzie Ci siedziała na kolankach

bardzo Ci dziekuję:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2018 o 17:25, terra napisał:

Brawo malagos, małymi kroczkami i będzie dobrze :)

 

Na kont DORA1020 przelałam 52 zł. z bazarku z wątróbką i kryształami.

Jak dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.

Pieniążki z bazarku na moim koncie

bardzo dziekuję:)

zostana przeznaczone na spłate dlugu za kotki leczone w lecznicy w Izbicy.

Dalej tam czeka Czarna Perełka:( na kogoś takiego jak malagos

czy dostanie taka szanse jak Lilunia? mam coraz mniej nadziei

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, DORA1020 napisał:

Pieniążki z bazarku na moim koncie

bardzo dziekuję:)

zostana przeznaczone na spłate dlugu za kotki leczone w lecznicy w Izbicy.

Dalej tam czeka Czarna Perełka:( na kogoś takiego jak malagos

czy dostanie taka szanse jak Lilunia? mam coraz mniej nadziei

Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ingrid44 napisał:

Właśnie wczoraj wyroznilam jej ogłoszenie na miesiąc. :)

Bardzo dziekuje Ingrid:)

Fundacja Viva ogłosiła ja na Zaginął Dom,ale cisza:(

Kotka,ktora 5 lat chodziła sobie tu  i tam,była wolna,teraz od kilku miesięcy siedzi w klatce:(

wiem....powtarzam sie,ale to tak bardzo boli:(

Link to comment
Share on other sites

Śliczna ta Czarna Perełka...Biedusia kochana :(

Moje koty dziś dostały torbę prezentów od mojej siostry. Piłeczki, myszki, kulki - zwłaszcza Lilusia je kocha. Widać też bardzo, jak ona chce wyjśc, jak patrzy w okno, jak siedzi pod drzwiami tarasowymi... Ale i na to przyjdzie czas, na razie boi się psów, nie tak, jak Szarusia, która lubi psy od zawsze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, malagos napisał:

Śliczna ta Czarna Perełka...Biedusia kochana :(

Moje koty dziś dostały torbę prezentów od mojej siostry. Piłeczki, myszki, kulki - zwłaszcza Lilusia je kocha. Widać też bardzo, jak ona chce wyjśc, jak patrzy w okno, jak siedzi pod drzwiami tarasowymi... Ale i na to przyjdzie czas, na razie boi się psów, nie tak, jak Szarusia, która lubi psy od zawsze.

Lubie jak piszesz o Liluni:)  to taka kochana koteczka,która miała troche szczęścia:) a właściwie dużo szczęścia:)

Dziękuje Twojej siostrze:)  chyba tez lubi zwierzaki:)

 

Link to comment
Share on other sites

Moi Drodzy. Zrobię szybkie podsumowanie. Od tego poniedziałku przebywam w Indiach na delegacji o której dowiedziałam się 4 dni wcześniej...Będę poza domem do 25 czerwca. 

A co do wieści:

Wróciłam 5tego czerwca po 2 tygodniach nieobecności. Kociaki przeżyły, zostały zaszczepione i dostały nową tabletkę na odrobaczenie. 

Mamusia została także zaszczepiona i 25 czerwca czeka nas sterylizacja. Kociaki sa już gotowe do adopcji, ale nikt o nie nie pyta :( Poproszę Brata żeby więcej zdjęć zrobił i wstawię na wątek. Wszystkie szkraby to dziewuszki. 

Niestety podczas mojej nieobecności bardzo pochorował się Rambo. Miał silną biegunkę i wymioty. Trzeba było podac antybiotyk. Brat stanał na wysokości zadania i kotuś po kilku wiytach i podawaniu leków w domu stanął na nogi.

 

Na tę chwilę domu szukają u mnie: Rambuś, Gaja (miziasta matka maluchów) i 3 kolorowe dziewczynki. 

Bardzo proszę o:

 

-pomoc w ogłaszaniu jak już tylko wstawię zdjęcia ( był jeden dom oglądać, ale 4 piętro bez opcji zabezpieczenia balkonu)

-pomoc w zakupie karmy suchej (Purizon), puszek (kotki jedzą 1 dziennie dużą MAC's, oraz żwirku. Wszystko już nam się kończy.

 

Za wizyty zapłaciłam 300zł na szczepienia (75 od kota) + 70 za odrobacznie x2. 

 

Przed nami jeszcze sterylka Gaji i 2 szczepienie kotków. Nie wyrobię po prostu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Biedny Rambus,Nie wiem dlaczego nikt nie dzwoni,kicius ma ogłoszenia,ale w tej chwili żadnego odzewu

Super Brat:) Wielkie dzięki za pomoc koteckovi:)

jesli będa fotki  na wątku zrobie rodzince  ogloszenia,jedynie to mogę

i bardzo prosze o karme dla rodzinki

z góry serdecznie dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Wyroznilam. :)

Dziekuje Ingrid,że zawsze czuwasz nad wyróżnianiem ogłoszeń:)

dziekuję bakusiowej za wpłatę  do Madie 100zł  dla kotków,które są pod jej opieką:)

i zakupienie karmy dla kotków,które karmię:)

i pomoc dla Nikiego:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...