Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Jestem!!

Tyle się u nas wczoraj działo, ze nawet nie weszłam na dogo, sorki. Kolejnego psa z ulicy zgarnęliśmy z Tomkiem, całe szczęście, że druga część kojca gminnego jest wolna, odkąd zabraliśmy owczarka silvera do nas. W tej pierwszej siedzi od 2 tygodni śliczny Tinek.......

Ale już się melduję :)

Odezwałam się do Baltimoore, napisałam sms, bo pewnie za wcześnie na telefon?.......

Ja mieszkam 90 km za Warszawą, patrząc na mapę od Zamościa, to miejscowość Krasnosielc za Makowem Maz. Bardzo chętnie wezmę czarną koteczkę, i jeszcze któregoś kota, który ma najmniejsze szansa na dom. Warunki u mnie  - do sprawdzenia, zapraszam, chyba ze któraś z pań, np. Aldrumka, które u mnie były, dadzą jakąś rekomendację?...

Umówimy się jakoś, ok?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, malagos napisał:

Jestem!!

Tyle się u nas wczoraj działo, ze nawet nie weszłam na dogo, sorki. Kolejnego psa z ulicy zgarnęliśmy z Tomkiem, całe szczęście, że druga część kojca gminnego jest wolna, odkąd zabraliśmy owczarka silvera do nas. W tej pierwszej siedzi od 2 tygodni śliczny Tinek.......

Ale już się melduję :)

Odezwałam się do Baltimoore, napisałam sms, bo pewnie za wcześnie na telefon?.......

Ja mieszkam 90 km za Warszawą, patrząc na mapę od Zamościa, to miejscowość Krasnosielc za Makowem Maz. Bardzo chętnie wezmę czarną koteczkę, i jeszcze któregoś kota, który ma najmniejsze szansa na dom. Warunki u mnie  - do sprawdzenia, zapraszam, chyba ze któraś z pań, np. Aldrumka, które u mnie były, dadzą jakąś rekomendację?...

Umówimy się jakoś, ok?

 

 

Malagos  :D :D :D

Tysiąckrotne dzięki za adopcję dwóch potrzebujących kotków :D

Domek forumowy to najlepszy domek :D Nie ma co sprawdzać :D

A na dodatek to kolejne zwierzaki z Zamojszczyzny, którym pomagasz :D

 

W takim razie jak tu gremialnie uznaliśmy- w najtrudniejszej sytuacji oprócz czarnej Mufinki jest czarno- szylkretowa Lili- czeka na dom od czerwca, z czego 7 miesięcy w lecznicowej klatce :( Dopiero teraz u Madie jej się metraż powiększył. Jest bardzo bardzo nieśmiała, ale dwójka jej dzieci (które przeżyły) z lecznicowych mega- dzikusków szybko zamieniała się w nakolankowe miziaki :D

I w takim razie do DT u Madie będzie mógł pojechać Bakuś  :D Dowiemy się od wetki, kiedy mógłby jechać.

Teraz logistyka- szukam dla Mufinki transportu przez blabla do Warszawy, optymalnie by było gdyby Madie z TZ i Lili podjechali ją odebrać i wyruszyli do Malagos.

Szczegóły będziemy ogarniać :D

 

Malagos- z nieba nam spadłaś :D

Myślę że to Borys [*] pokierowal Ciebie do kotów Dory.

Link to comment
Share on other sites

O mamo, ale biedak z tego koteczka.........

Już pokazłam koty mojemu TŻ Tomkowi, niech zobaczy, kto do nas przyjedzie :)

 

To ja jestem w gotowości, i mój dom też:)

Mam prośbe, po znajomości... Prosimy o głos na Tomka, jako Osobowość Roku 2017, konkurs Tygodnika Ostrołęckiego. SMS o treści TOL.4 pod nr 72355

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2018 o 15:42, Baltimoore napisał:

OK, poogarniałam wszystko i wychodzi tak:

Lecznica Zamość

Zostało do zapłacenia

*Kolęda i 3 kociaki 478 zł (było 1533zł)

*Rudzik[*] biało rudy 318 zł

*Jaśminek 1281 zł

(razem 2077zł)

*Nadziejka[*]  302zł było 477zł

To daje razem 2 379 zł

Połowa z tego to Jaśminek :(

Trzeba będzie znowu zorganizować jakąś akcję.

Chyba z tego wszystkiego zadeklaruję, że zapłącę 318 zł za leczenie Rudzika[*]. Przynajmniej dostał szansę i odszedł za TM w cieple i ratowany :(

 

I czekamy jeszcze na rozliczenie Kolędy solo od 3 XII do wyjazdu oraz za leczenie i pobyt Ramzesa i Kici.

Laura i Filon
pobyt 03.02-11.02 - 8 x 14 zł x 2 koty = 224 zł
 
leczenie:
- odpchlanie, krople do oczy - tobrex, milprazon x 2 i immunodol cat = 164 zł
podkłady chłonne oraz materiały jednorazowe 42 zł
 
książeczki zdrowia - 2 x 5 zł = 10 zł
RAZEM:
440 zł
 
 
TO DAJE CAŁKOWITY DŁUG 2819 ZŁ
Link to comment
Share on other sites

Dora, pozwoliłam sobie przekopiować moje podsumowanie rozliczenia, bo w Twoim nie ma ujętego długu za Nadziejkę [*]

Doszło za to rozliczenie za Laurę i Filona 440 zł- zapłaciłam wczoraj do lecznicy, żeby dług nie narastał.

I 100 zł poszło na poczet długu od Bakusiowej (odejmę w pozycjach szczegółowych od długu "Kolęda i kociaki")

 

To daje aktualny dług w lecznicy, o którym wiem

2819 zł -100 zł (od Bakusiowej) -440 zł (Laura i Filon)=2279 zł

 

Napisz proszę, a ja swoją drogą popatrzę na wątku (bo dzieje się aż za dużo) czy po 28 stycznia poszło coś jeszcze do lecznicy na poczet długu.

 

Deklarowane 318 zł za Rudzika [*] też zapłacę, jak dostanę przelew z drugiej pracy- potwierdzę wpłatę na wątku.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, malagos napisał:

O mamo, ale biedak z tego koteczka.........

Już pokazłam koty mojemu TŻ Tomkowi, niech zobaczy, kto do nas przyjedzie :)

 

To ja jestem w gotowości, i mój dom też:)

Mam prośbe, po znajomości... Prosimy o głos na Tomka, jako Osobowość Roku 2017, konkurs Tygodnika Ostrołęckiego. SMS o treści TOL.4 pod nr 72355

Oczywiście ZAGŁOSUJEMY  :D

Ja oddam jeszcze głos z tel. syna :D to będą dwa .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze odnośnie długu - prognozy :)

Dora ma 50zł od Mamy Olena 84 i razem z kwotą 50 zł z bazarku wpłaci do lecznicy jednym przelewem po weekendzie. (zaliczę jako "Kolęda i kociaki "- zostanie 278 zł w rozliczeniu szczególowym)

Ja wpłacę 318zł za Rudzika [*]

To wówczas całkowity dług będzie 2279 zł-100 zl- 318zł= 1861zł.

I fundacja obiecała Magdzie pokryć częściowo dług za Jaśminka .

 

Widać światełko na końcu TEGO tunelu ;)

Bo to niestety nie wszystkie faktury, tylko te otrzymane dotychczas.

Link to comment
Share on other sites

Madie, bardzo dziękuję że oferujesz Leonkowi-Rudzikowi dom tymczasowy. Skorzysta z niego z pewnością :D

Ale przed Rudzikiem jeszcze długie leczenie na razie, najpewniej czeka go amputacja.

Jeśli chodzi o Bakusia to wetka powiedziała, że będzie mogła go wypisać za 2 tygodnie, jeszcze musi zostać zaszczepiony.

Link to comment
Share on other sites

malagos,bardzo,bardzo Ci dziekuje:)

nie wiem czy to przypadek czy nie,ale w chwili kiedy Czarnulka najbardziej potrzebowała pomocy Ty  jesteś z pomocą

jej pani bardzo sie martwiła o nią

dziekuję,ze weżmiesz Lilunię:) ta koteczka naprawde ma duże szanse na miziaka,tylko czasu potrzebuje

do tej pory jeszcze nie mogę uwierzyć.........

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Baltimoore napisał:

Dora, pozwoliłam sobie przekopiować moje podsumowanie rozliczenia, bo w Twoim nie ma ujętego długu za Nadziejkę [*]

Doszło za to rozliczenie za Laurę i Filona 440 zł- zapłaciłam wczoraj do lecznicy, żeby dług nie narastał.

I 100 zł poszło na poczet długu od Bakusiowej (odejmę w pozycjach szczegółowych od długu "Kolęda i kociaki")

 

To daje aktualny dług w lecznicy, o którym wiem

2819 zł -100 zł (od Bakusiowej) -440 zł (Laura i Filon)=2279 zł

 

Napisz proszę, a ja swoją drogą popatrzę na wątku (bo dzieje się aż za dużo) czy po 28 stycznia poszło coś jeszcze do lecznicy na poczet długu.

 

Deklarowane 318 zł za Rudzika [*] też zapłacę, jak dostanę przelew z drugiej pracy- potwierdzę wpłatę na wątku.

 

 

 

 

Dziekuje Baltimoore:)

sama bym tego nie ogarnęła

nawet przy tym rozliczeniu mam mroczki przed oczami.....

dziekuje za wpłate 440zł:) bardzo duza pomoc

Ty z nieba mi spadłaś?

czasami zastanawiam sie co bym zrobiła bez Ciebie....

przecież to bardzo dużo pracy,obie nieraz nieogarniamy

bardzo Ci dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...